Zdeněk Rídl

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2009/10 FBC DYNAMIS A 9 40.9% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2008/09 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 0 ø0.0 2 ø0.1 2 ø0.1
2008/09 FBC DYNAMIS B 2 11.1% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2007/08 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 0 ø0.0 1 ø0.1 1 ø0.1
2007/08 FBC DYNAMIS B 3 16.7% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2006/07 FBC DYNAMIS A 19 95.0% 9 ø0.5 3 ø0.2 12 ø0.6
2006/07 FBC DYNAMIS B 2 8.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2005/06 FBC DYNAMIS A 18 100.0% 12 ø0.7 5 ø0.3 17 ø0.9
2004/05 FBC DYNAMIS A 23 95.8% 17 ø0.7 15 ø0.7 32 ø1.4

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Zličín 31 62.0% 21 ø0.7 14 ø0.5 35 ø1.1
TJ Radlice 12 28.6% 2 ø0.2 1 ø0.1 3 ø0.3
SH Děkanka 11 36.7% 2 ø0.2 2 ø0.2 4 ø0.4
Unihoc Aréna Praha 9 28.1% 5 ø0.6 2 ø0.2 7 ø0.8
SH Stochov 8 15.1% 0 ø0.0 1 ø0.1 1 ø0.1
Sparta II 7 77.8% 2 ø0.3 0 ø0.0 2 ø0.3
Lyc. Drtinova 6 85.7% 3 ø0.5 2 ø0.3 5 ø0.8
SH Štěrboholy 6 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
ČVUT Pod Juliskou 5 27.8% 1 ø0.2 0 ø0.0 1 ø0.2
ZŠ Kunratice 4 18.2% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Hamr Bráník 2 100.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Kralupy n.Vlt 2 33.3% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Neveklov 2 25.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SK Slavia 2 100.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
TJ Ruzyně 2 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Spartak Vlašim 2 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Gym. Sedlčany 1 12.5% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Čakovice 1 10.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Králův Dvůr 1 3.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Uhříněves 1 100.0% 2 ø2.0 1 ø1.0 3 ø3.0
ZŠ Jirásk.Benešov 1 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

Statistika brankáře

Sezona Družstvo Zápasy Góly Průměr Úspěšnost
2006/07 FBC DYNAMIS A 1 4 4.00 86.67 %
2006/07 FBC DYNAMIS B 2 5 2.50 91.67 %
2007/08 FBC DYNAMIS A 19 62 3.26 89.12 %
2007/08 FBC DYNAMIS B 2 4 2.00 93.33 %
2008/09 FBC DYNAMIS A 20 74 3.70 87.67 %
2008/09 FBC DYNAMIS B 1 5 5.00 83.33 %
2009/10 FBC DYNAMIS A 9 40 4.44 85.19 %

KB od spoluhráčů 2021/22 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BÍLÝ Martin 0 0 0 1 0 1
FINGER Jiří 0 0 0 0 1 1
HÁJEK Matěj 0 0 0 2 3 5
JAVORNICKÝ Michal 0 0 0 0 1 1
KONČICKÝ Pavel 0 0 0 9 4 13
LACINA Jakub 0 0 0 17 11 28
NOVOTNÝ Jiří 0 0 0 0 1 1
POSPÍŠIL Karel 0 0 0 0 1 1
SMETANA Martin 0 0 0 0 2 2
ŽOFKA Michal 0 0 0 0 1 1
ŽOFKA Martin 0 0 0 1 1 2

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 11 Ne 18.03.2007 09.10
2 .třetina 10 So 24.02.2007 08.00
3 .třetina 17 So 24.02.2007 11.30

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 6 Ne 26.11.2006 17.20
2. třetina 6 Ne 25.09.2005 11.30
3. třetina 14 So 25.04.2009 17.20

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
FBC Falcons Žižkov 6 FBC DYNAMIS A So 25.09.2004 11.30
Athletics Praha B 3 FBC DYNAMIS A Ne 26.11.2006 17.20
FBC Hornets Praha B 3 FBC DYNAMIS A So 05.11.2005 10.20
FBC Thunder balls B 3 FBC DYNAMIS A So 25.09.2004 16.10
SK florbal klub Petrovice 2 FBC DYNAMIS A Ne 24.09.2006 17.20
FBC Vlci Tatran Kostelec 2 FBC DYNAMIS A Ne 12.03.2006 17.20
SK florbal klub Petrovice 2 FBC DYNAMIS A Ne 16.10.2005 11.30
SK Termix by Akses 2 FBC DYNAMIS A Čt 21.04.2005 18.00
FBC Apollo B 2 FBC DYNAMIS A Ne 19.12.2004 20.50
FT Sokol Břevnov 1 FBC DYNAMIS A Ne 18.03.2007 09.10

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
FBC Falcons Žižkov 4 FBC DYNAMIS A So 25.09.2004 11.30
FC Bílé Hole 2 FBC DYNAMIS A Ne 16.10.2005 17.20
FBC Vysočany B 2 FBC DYNAMIS A So 12.03.2005 16.10
FBC Hamsters Vysočany B 1 FBC DYNAMIS A So 25.04.2009 17.20
AGC Malá Strana B 1 FBC DYNAMIS A Ne 15.02.2009 15.00
FLK Zdar Bar 1 FBC DYNAMIS A So 05.04.2008 13.50
Athletics Praha B 1 FBC DYNAMIS A So 28.04.2007 10.20
Athletics Praha B 1 FBC DYNAMIS A Ne 26.11.2006 17.20
Poison 1 FBC DYNAMIS A So 04.11.2006 08.00
FBC Vinořská Zvěř 1 FBC DYNAMIS A Ne 12.03.2006 12.40

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
Ne 08.10.2006 911 2' Bránění ve hře FBC Sportcentrum 2000
So 07.01.2006 922 2' Špatné střídání FBC Vlci Tatran Kostelec

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 05.12.2009 FT Sokol Břevnov 3   : 3 ( 0:2, 1:1, 2:0 )
So 05.12.2009 FBC TJ Lokomotiva Zdice 9   : 0 ( 2:0, 3:0, 4:0 )
So 14.11.2009 Noxa Ruzyně 3   : 9 ( 1:3, 2:3, 0:3 )
So 14.11.2009 ACEMA Sparta Praha C 6   : 4 ( 1:1, 3:1, 2:2 )
Ne 01.11.2009 FLK Zdar Bar 3   : 7 ( 1:2, 0:4, 2:1 )
Ne 01.11.2009 Fbk Buldoci Radotín 7   : 5 ( 1:0, 4:3, 2:2 )
So 10.10.2009 Sokol Beroun Machos 9   : 6 ( 2:3, 3:0, 4:3 )
Ne 20.09.2009 FKMP Praha 4   : 2 ( 1:0, 0:1, 3:1 )
Ne 20.09.2009 FbC Barracudas Slaný 4   : 4 ( 1:2, 1:1, 2:1 )
So 25.04.2009 FBC Hamsters Vysočany B 7   : 2 ( 1:0, 4:0, 2:2 )
So 25.04.2009 ACEMA Sparta Praha C 7   : 7 ( 2:2, 3:4, 2:1 )
Ne 05.04.2009 J.B.M. Praha 3   : 5 ( 1:2, 0:0, 2:3 )
Ne 05.04.2009 FC Astra 1   : 3 ( 0:1, 0:1, 1:1 )
So 28.03.2009 Florbal Sedlčany 2   : 5 ( 1:1, 0:3, 1:1 )
Ne 22.03.2009 VŠSK MFF Praha 0   : 2 ( 0:1, 0:0, 0:1 )
Ne 15.03.2009 FBC Hamsters Vysočany B 8   : 2 ( 0:0, 5:1, 3:1 )
Ne 15.03.2009 Kings Praha 3   : 10 ( 2:2, 1:5, 0:3 )
So 28.02.2009 Athletics Praha B 4   : 6 ( 1:2, 2:3, 1:1 )
So 28.02.2009 IB Vodolka Bejx B 6   : 2 ( 1:1, 3:1, 2:0 )
Ne 15.02.2009 FBC Kralupy n/V 2   : 4 ( 0:0, 1:2, 1:2 )
Ne 15.02.2009 AGC Malá Strana B 7   : 0 ( 0:0, 3:0, 4:0 )
Ne 25.01.2009 SK Kladno Raisins 5   : 3 ( 1:2, 3:1, 1:0 )
Ne 23.11.2008 ACEMA Sparta Praha C 4   : 3 ( 2:0, 1:1, 1:2 )
Ne 23.11.2008 FC Astra 5   : 4 ( 2:0, 3:2, 0:2 )
So 01.11.2008 J.B.M. Praha 3   : 3 ( 0:0, 1:3, 2:0 )
So 01.11.2008 Athletics Praha B 8   : 4 ( 2:2, 3:1, 3:1 )
So 18.10.2008 IB Vodolka Bejx B 5   : 0 ( 2:0, 1:0, 2:0 )
So 18.10.2008 FBC Kralupy n/V 8   : 1 ( 2:0, 3:1, 3:0 )
So 04.10.2008 AGC Malá Strana B 2   : 4 ( 0:0, 2:1, 0:3 )
So 20.09.2008 Kings Praha 2   : 4 ( 0:0, 0:0, 2:4 )
So 20.09.2008 SK Kladno Raisins 8   : 7 ( 2:2, 2:3, 4:2 )
Ne 27.04.2008 FC Bourbon Praha B 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
Ne 27.04.2008 FbK Sokol Vlašim 0   : 3 ( 0:2, 0:1, 0:0 )
So 19.04.2008 Lisboa 99 4   : 7 ( 1:1, 2:1, 1:5 )
So 19.04.2008 FbK Neveklov 1   : 3 ( 0:0, 1:2, 0:1 )
So 05.04.2008 FLK Zdar Bar 10   : 2 ( 3:0, 4:1, 3:1 )
So 05.04.2008 SK Florbal Benešov B 1   : 3 ( 1:2, 0:0, 0:1 )
Ne 02.03.2008 FBŠ Bohemians D 4   : 6 ( 0:1, 3:1, 1:4 )
Ne 02.03.2008 Panthers Praha C 5   : 4 ( 4:1, 1:1, 0:2 )
Ne 17.02.2008 Skeletons Praha 2   : 2 ( 1:1, 0:0, 1:1 )
So 02.02.2008 FBC Hypnotix 1   : 3 ( 0:1, 0:1, 1:1 )
So 02.02.2008 FBC Rippers Praha 3   : 6 ( 1:2, 1:2, 1:2 )
So 12.01.2008 Lisboa 99 3   : 4 ( 0:2, 1:0, 2:2 )
So 12.01.2008 FK Konzervy 9   : 2 ( 3:0, 2:1, 4:1 )
So 01.12.2007 FbK Neveklov 6   : 1 ( 4:1, 1:0, 1:0 )
So 01.12.2007 FLK Zdar Bar 6   : 2 ( 1:0, 5:2, 0:0 )
Ne 11.11.2007 SK Florbal Benešov B 1   : 0 ( 0:0, 1:0, 0:0 )
Ne 11.11.2007 FBŠ Bohemians D 2   : 1 ( 1:1, 1:0, 0:0 )
Ne 28.10.2007 Panthers Praha C 1   : 5 ( 0:3, 1:1, 0:1 )
So 27.10.2007 Mosquitos 1   : 1 ( 1:0, 0:0, 0:1 )
Ne 07.10.2007 FBC Hypnotix 5   : 2 ( 1:1, 3:0, 1:1 )
Ne 07.10.2007 Skeletons Praha 3   : 2 ( 1:0, 2:0, 0:2 )
So 22.09.2007 FBC Rippers Praha 4   : 7 ( 1:1, 1:4, 2:2 )
So 22.09.2007 FK Konzervy 0   : 3 ( 0:0, 0:1, 0:2 )
So 28.04.2007 SK B.U.H. Praha B 0   : 6 ( 0:5, 0:0, 0:1 )
So 28.04.2007 Athletics Praha B 5   : 6 ( 2:3, 0:0, 3:3 )
Ne 15.04.2007 Poison 4   : 6 ( 1:1, 2:2, 1:3 )
Ne 15.04.2007 FBC Lynx 3   : 4 ( 0:1, 1:2, 2:1 )
Ne 18.03.2007 VSK ČVUT Praha Neo 3   : 6 ( 2:1, 1:2, 0:3 )
Ne 18.03.2007 Lhokamo Praha 1   : 4 ( 0:2, 1:0, 0:2 )
Ne 18.03.2007 FT Sokol Břevnov 6   : 4 ( 3:1, 1:3, 2:0 )
So 24.02.2007 FBC Sportcentrum 2000 3   : 4 ( 0:1, 0:1, 3:2 )
So 24.02.2007 SK florbal klub Petrovice 5   : 3 ( 2:0, 3:0, 0:3 )
So 10.02.2007 FBC Vokovický Šavle 1   : 3 ( 0:1, 1:1, 0:1 )
So 10.02.2007 FBC Vinořská Zvěř 0   : 2 ( 0:0, 0:2, 0:0 )
So 13.01.2007 FT Sokol Břevnov 5   : 1 ( 0:1, 1:0, 4:0 )
Ne 17.12.2006 SK B.U.H. Praha B 3   : 4 ( 1:1, 1:0, 1:3 )
Ne 17.12.2006 Lhokamo Praha 2   : 3 ( 0:0, 1:1, 1:2 )
Ne 26.11.2006 Athletics Praha B 6   : 5 ( 3:2, 3:1, 0:2 )
Ne 26.11.2006 FBC Lynx 0   : 4 ( 0:2, 0:2, 0:0 )
So 04.11.2006 VSK ČVUT Praha Neo 1   : 7 ( 0:3, 0:3, 1:1 )
So 04.11.2006 Poison 5   : 2 ( 0:1, 3:1, 2:0 )
Ne 08.10.2006 Sokol Veteráni Mníšek p/B 6   : 0 ( 0:0, 0:0, 0:0 )
Ne 08.10.2006 FBC Sportcentrum 2000 1   : 6 ( 0:2, 1:1, 0:3 )
Ne 24.09.2006 SK florbal klub Petrovice 4   : 3 ( 1:0, 1:2, 2:1 )
So 08.04.2006 FBC Hornets Praha B 4   : 3 ( 2:1, 0:0, 2:2 )
So 08.04.2006 FC Bílé Hole 1   : 1 ( 0:1, 1:0, 0:0 )
So 08.04.2006 SK florbal klub Petrovice 1   : 6 ( 0:1, 0:2, 1:3 )
Ne 12.03.2006 FBC Vlci Tatran Kostelec 6   : 4 ( 3:0, 1:2, 2:2 )
Ne 12.03.2006 FBC Vinořská Zvěř 7   : 3 ( 2:1, 3:1, 2:1 )
Ne 12.03.2006 FbK Wildcats Praha 1   : 3 ( 1:3, 0:0, 0:0 )
So 11.02.2006 FBC Hornets Praha B 3   : 2 ( 1:0, 1:2, 1:0 )
So 11.02.2006 FC Bílé Hole 4   : 5 ( 2:3, 1:0, 1:2 )
So 07.01.2006 SK florbal klub Petrovice 3   : 4 ( 0:2, 2:2, 1:0 )
So 07.01.2006 FBC Vlci Tatran Kostelec 5   : 2 ( 2:0, 1:1, 2:1 )
So 07.01.2006 FBC Vinořská Zvěř 5   : 0 ( 0:0, 0:0, 0:0 )
So 05.11.2005 FbK Wildcats Praha 3   : 0 ( 2:0, 0:0, 1:0 )
So 05.11.2005 FBC Hornets Praha B 5   : 3 ( 0:1, 3:0, 2:2 )
Ne 16.10.2005 FC Bílé Hole 7   : 1 ( 1:0, 2:1, 4:0 )
Ne 16.10.2005 SK florbal klub Petrovice 5   : 4 ( 0:1, 2:0, 3:3 )
Ne 16.10.2005 FBC Vlci Tatran Kostelec 5   : 0 ( 0:0, 0:0, 0:0 )
Ne 25.09.2005 FBC Vinořská Zvěř 5   : 3 ( 1:1, 2:2, 2:0 )
Ne 25.09.2005 FbK Wildcats Praha 4   : 3 ( 2:1, 1:1, 1:1 )
Čt 21.04.2005 SK Termix by Akses 6   : 1 ( 2:0, 0:0, 4:1 )
So 16.04.2005 Pallotaikurit 2   : 9 ( 2:0, 0:5, 0:4 )
So 16.04.2005 Wizards DDM Praha 10 2   : 7 ( 2:1, 0:2, 0:4 )
So 12.03.2005 FBC Vysočany B 5   : 3 ( 1:1, 1:1, 3:1 )
So 12.03.2005 WC Wozíčkáři 4   : 7 ( 3:3, 1:2, 0:2 )
Ne 20.02.2005 SK Termix by Akses 6   : 4 ( 2:0, 2:0, 2:4 )
Ne 20.02.2005 FBC Thunder balls B 0   : 5 ( 0:1, 0:2, 0:2 )
Ne 20.02.2005 FBC Falcons Žižkov 2   : 8 ( 0:4, 2:2, 0:2 )
Ne 23.01.2005 Pallotaikurit 0   : 5 ( 0:2, 0:2, 0:1 )
Ne 23.01.2005 Wizards DDM Praha 10 1   : 4 ( 1:2, 0:0, 0:2 )
Ne 19.12.2004 FBC Apollo B 5   : 5 ( 0:0, 1:2, 4:3 )
Ne 19.12.2004 FBC Vysočany B 2   : 3 ( 0:0, 1:1, 1:2 )
Ne 19.12.2004 WC Wozíčkáři 4   : 6 ( 1:2, 2:3, 1:1 )
So 27.11.2004 FBC Thunder balls B 2   : 10 ( 1:2, 0:3, 1:5 )
So 27.11.2004 FBC Falcons Žižkov 4   : 4 ( 4:1, 0:0, 0:3 )
Ne 07.11.2004 Pallotaikurit 3   : 6 ( 0:1, 1:2, 2:3 )
Ne 07.11.2004 Wizards DDM Praha 10 2   : 8 ( 0:2, 1:2, 1:4 )
So 16.10.2004 FBC Apollo B 1   : 15 ( 1:5, 0:7, 0:3 )
So 16.10.2004 FBC Vysočany B 2   : 4 ( 1:1, 1:1, 0:2 )
So 16.10.2004 WC Wozíčkáři 2   : 3 ( 2:0, 0:1, 0:2 )
So 25.09.2004 SK Termix by Akses 4   : 2 ( 1:1, 3:1, 0:1 )
So 25.09.2004 FBC Thunder balls B 7   : 3 ( 4:1, 1:2, 3:0 )
So 25.09.2004 FBC Falcons Žižkov 14   : 1 ( 2:1, 5:0, 7:0 )
bottom