Zdeněk Rídl

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2009/10 FBC DYNAMIS A 9 40.9% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2008/09 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 0 ø0.0 2 ø0.1 2 ø0.1
2008/09 FBC DYNAMIS B 2 11.1% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2007/08 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 0 ø0.0 1 ø0.1 1 ø0.1
2007/08 FBC DYNAMIS B 3 16.7% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2006/07 FBC DYNAMIS A 19 95.0% 9 ø0.5 3 ø0.2 12 ø0.6
2006/07 FBC DYNAMIS B 2 8.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2005/06 FBC DYNAMIS A 18 100.0% 12 ø0.7 5 ø0.3 17 ø0.9
2004/05 FBC DYNAMIS A 23 95.8% 17 ø0.7 15 ø0.7 32 ø1.4

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Zličín 31 62.0% 21 ø0.7 14 ø0.5 35 ø1.1
TJ Radlice 12 28.6% 2 ø0.2 1 ø0.1 3 ø0.3
SH Děkanka 11 36.7% 2 ø0.2 2 ø0.2 4 ø0.4
Unihoc Aréna Praha 9 26.5% 5 ø0.6 2 ø0.2 7 ø0.8
SH Stochov 8 15.1% 0 ø0.0 1 ø0.1 1 ø0.1
Sparta II 7 77.8% 2 ø0.3 0 ø0.0 2 ø0.3
Lyc. Drtinova 6 85.7% 3 ø0.5 2 ø0.3 5 ø0.8
SH Štěrboholy 6 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
ČVUT Pod Juliskou 5 27.8% 1 ø0.2 0 ø0.0 1 ø0.2
ZŠ Kunratice 4 19.1% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Hamr Bráník 2 100.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Kralupy n.Vlt 2 33.3% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Neveklov 2 25.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SK Slavia 2 100.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
TJ Ruzyně 2 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Spartak Vlašim 2 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Gym. Sedlčany 1 12.5% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Čakovice 1 10.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Králův Dvůr 1 3.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Uhříněves 1 100.0% 2 ø2.0 1 ø1.0 3 ø3.0
ZŠ Jirásk.Benešov 1 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

Statistika brankáře

Sezona Družstvo Zápasy Góly Průměr Úspěšnost
2006/07 FBC DYNAMIS A 1 4 4.00 86.67 %
2006/07 FBC DYNAMIS B 2 5 2.50 91.67 %
2007/08 FBC DYNAMIS A 19 62 3.26 89.12 %
2007/08 FBC DYNAMIS B 2 4 2.00 93.33 %
2008/09 FBC DYNAMIS A 20 74 3.70 87.67 %
2008/09 FBC DYNAMIS B 1 5 5.00 83.33 %
2009/10 FBC DYNAMIS A 9 40 4.44 85.19 %

KB od spoluhráčů 2020/21 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BÍLÝ Martin 0 0 0 1 0 1
FINGER Jiří 0 0 0 0 1 1
HÁJEK Matěj 0 0 0 2 3 5
JAVORNICKÝ Michal 0 0 0 0 1 1
KONČICKÝ Pavel 0 0 0 9 4 13
LACINA Jakub 0 0 0 17 11 28
NOVOTNÝ Jiří 0 0 0 0 1 1
POSPÍŠIL Karel 0 0 0 0 1 1
SMETANA Martin 0 0 0 0 2 2
ŽOFKA Michal 0 0 0 0 1 1
ŽOFKA Martin 0 0 0 1 1 2

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 11 Ne 18.03.2007 09.10
2 .třetina 10 So 24.02.2007 08.00
3 .třetina 17 So 24.02.2007 11.30

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 6 Ne 26.11.2006 17.20
2. třetina 6 Ne 25.09.2005 11.30
3. třetina 14 So 25.04.2009 17.20

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
Sokol Žižkov I. 6 FBC DYNAMIS A So 25.09.2004 11.30
Athletics Praha B 3 FBC DYNAMIS A Ne 26.11.2006 17.20
FBC Hornets Praha B 3 FBC DYNAMIS A So 05.11.2005 10.20
FBC Thunder balls B 3 FBC DYNAMIS A So 25.09.2004 16.10
SK florbal klub Petrovice 2 FBC DYNAMIS A Ne 24.09.2006 17.20
FBC Vlci Tatran Kostelec 2 FBC DYNAMIS A Ne 12.03.2006 17.20
SK florbal klub Petrovice 2 FBC DYNAMIS A Ne 16.10.2005 11.30
SK Termix by Akses 2 FBC DYNAMIS A Čt 21.04.2005 18.00
FBC Apollo B 2 FBC DYNAMIS A Ne 19.12.2004 20.50
FT Sokol Břevnov 1 FBC DYNAMIS A Ne 18.03.2007 09.10

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
Sokol Žižkov I. 4 FBC DYNAMIS A So 25.09.2004 11.30
FC Bílé Hole 2 FBC DYNAMIS A Ne 16.10.2005 17.20
FBC Vysočany B 2 FBC DYNAMIS A So 12.03.2005 16.10
FBC Hamsters Vysočany B 1 FBC DYNAMIS A So 25.04.2009 17.20
AGC Malá Strana B 1 FBC DYNAMIS A Ne 15.02.2009 15.00
FLK Zdar Bar 1 FBC DYNAMIS A So 05.04.2008 13.50
Athletics Praha B 1 FBC DYNAMIS A So 28.04.2007 10.20
Athletics Praha B 1 FBC DYNAMIS A Ne 26.11.2006 17.20
Poison 1 FBC DYNAMIS A So 04.11.2006 08.00
FBC Vinořská Zvěř 1 FBC DYNAMIS A Ne 12.03.2006 12.40

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
Ne 08.10.2006 911 2' Bránění ve hře FBC Sportcentrum 2000
So 07.01.2006 922 2' Špatné střídání FBC Vlci Tatran Kostelec

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 05.12.2009   FT Sokol Břevnov 3   : 3 ( 0:2, 1:1, 2:0 )
So 05.12.2009   FBC TJ Lokomotiva Zdice 9   : 0 ( 2:0, 3:0, 4:0 )
So 14.11.2009   Noxa Ruzyně 3   : 9 ( 1:3, 2:3, 0:3 )
So 14.11.2009   ACEMA Sparta Praha C 6   : 4 ( 1:1, 3:1, 2:2 )
Ne 01.11.2009   FLK Zdar Bar 3   : 7 ( 1:2, 0:4, 2:1 )
Ne 01.11.2009   Fbk Buldoci Radotín 7   : 5 ( 1:0, 4:3, 2:2 )
So 10.10.2009   Sokol Beroun Machos 9   : 6 ( 2:3, 3:0, 4:3 )
Ne 20.09.2009   FKMP Praha 4   : 2 ( 1:0, 0:1, 3:1 )
Ne 20.09.2009   FbC Barracudas Slaný 4   : 4 ( 1:2, 1:1, 2:1 )
So 25.04.2009   FBC Hamsters Vysočany B 7   : 2 ( 1:0, 4:0, 2:2 )
So 25.04.2009   ACEMA Sparta Praha C 7   : 7 ( 2:2, 3:4, 2:1 )
Ne 05.04.2009   J.B.M. Praha 3   : 5 ( 1:2, 0:0, 2:3 )
Ne 05.04.2009   FC Astra 1   : 3 ( 0:1, 0:1, 1:1 )
So 28.03.2009   TJ Tatran Sedlčany florbal 2   : 5 ( 1:1, 0:3, 1:1 )
Ne 22.03.2009   VŠSK MFF Praha 0   : 2 ( 0:1, 0:0, 0:1 )
Ne 15.03.2009   FBC Hamsters Vysočany B 8   : 2 ( 0:0, 5:1, 3:1 )
Ne 15.03.2009   Kings Praha 3   : 10 ( 2:2, 1:5, 0:3 )
So 28.02.2009   Athletics Praha B 4   : 6 ( 1:2, 2:3, 1:1 )
So 28.02.2009   IB Vodolka Bejx B 6   : 2 ( 1:1, 3:1, 2:0 )
Ne 15.02.2009   FBC Kralupy n/V 2   : 4 ( 0:0, 1:2, 1:2 )
Ne 15.02.2009   AGC Malá Strana B 7   : 0 ( 0:0, 3:0, 4:0 )
Ne 25.01.2009   SK Kladno Raisins 5   : 3 ( 1:2, 3:1, 1:0 )
Ne 23.11.2008   ACEMA Sparta Praha C 4   : 3 ( 2:0, 1:1, 1:2 )
Ne 23.11.2008   FC Astra 5   : 4 ( 2:0, 3:2, 0:2 )
So 01.11.2008   J.B.M. Praha 3   : 3 ( 0:0, 1:3, 2:0 )
So 01.11.2008   Athletics Praha B 8   : 4 ( 2:2, 3:1, 3:1 )
So 18.10.2008   IB Vodolka Bejx B 5   : 0 ( 2:0, 1:0, 2:0 )
So 18.10.2008   FBC Kralupy n/V 8   : 1 ( 2:0, 3:1, 3:0 )
So 04.10.2008   AGC Malá Strana B 2   : 4 ( 0:0, 2:1, 0:3 )
So 20.09.2008   Kings Praha 2   : 4 ( 0:0, 0:0, 2:4 )
So 20.09.2008   SK Kladno Raisins 8   : 7 ( 2:2, 2:3, 4:2 )
Ne 27.04.2008   FC Bourbon Praha B 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
Ne 27.04.2008   FbK Sokol Vlašim 0   : 3 ( 0:2, 0:1, 0:0 )
So 19.04.2008   Lisboa 99 4   : 7 ( 1:1, 2:1, 1:5 )
So 19.04.2008   FbK Neveklov 1   : 3 ( 0:0, 1:2, 0:1 )
So 05.04.2008   FLK Zdar Bar 10   : 2 ( 3:0, 4:1, 3:1 )
So 05.04.2008   SK Florbal Benešov B 1   : 3 ( 1:2, 0:0, 0:1 )
Ne 02.03.2008   FBŠ Bohemians D 4   : 6 ( 0:1, 3:1, 1:4 )
Ne 02.03.2008   Panthers Praha C 5   : 4 ( 4:1, 1:1, 0:2 )
Ne 17.02.2008   Skeletons Praha 2   : 2 ( 1:1, 0:0, 1:1 )
So 02.02.2008   FBC Hypnotix 1   : 3 ( 0:1, 0:1, 1:1 )
So 02.02.2008   FBC Rippers Praha 3   : 6 ( 1:2, 1:2, 1:2 )
So 12.01.2008   Lisboa 99 3   : 4 ( 0:2, 1:0, 2:2 )
So 12.01.2008   FK Konzervy 9   : 2 ( 3:0, 2:1, 4:1 )
So 01.12.2007   FbK Neveklov 6   : 1 ( 4:1, 1:0, 1:0 )
So 01.12.2007   FLK Zdar Bar 6   : 2 ( 1:0, 5:2, 0:0 )
Ne 11.11.2007   SK Florbal Benešov B 1   : 0 ( 0:0, 1:0, 0:0 )
Ne 11.11.2007   FBŠ Bohemians D 2   : 1 ( 1:1, 1:0, 0:0 )
Ne 28.10.2007   Panthers Praha C 1   : 5 ( 0:3, 1:1, 0:1 )
So 27.10.2007   Mosquitos 1   : 1 ( 1:0, 0:0, 0:1 )
Ne 07.10.2007   FBC Hypnotix 5   : 2 ( 1:1, 3:0, 1:1 )
Ne 07.10.2007   Skeletons Praha 3   : 2 ( 1:0, 2:0, 0:2 )
So 22.09.2007   FBC Rippers Praha 4   : 7 ( 1:1, 1:4, 2:2 )
So 22.09.2007   FK Konzervy 0   : 3 ( 0:0, 0:1, 0:2 )
So 28.04.2007   SK B.U.H. Praha B 0   : 6 ( 0:5, 0:0, 0:1 )
So 28.04.2007   Athletics Praha B 5   : 6 ( 2:3, 0:0, 3:3 )
Ne 15.04.2007   Poison 4   : 6 ( 1:1, 2:2, 1:3 )
Ne 15.04.2007   FBC Lynx 3   : 4 ( 0:1, 1:2, 2:1 )
Ne 18.03.2007   VSK ČVUT Praha Neo 3   : 6 ( 2:1, 1:2, 0:3 )
Ne 18.03.2007   Lhokamo Praha 1   : 4 ( 0:2, 1:0, 0:2 )
Ne 18.03.2007   FT Sokol Břevnov 6   : 4 ( 3:1, 1:3, 2:0 )
So 24.02.2007   FBC Sportcentrum 2000 3   : 4 ( 0:1, 0:1, 3:2 )
So 24.02.2007   SK florbal klub Petrovice 5   : 3 ( 2:0, 3:0, 0:3 )
So 10.02.2007   FBC Vokovický Šavle 1   : 3 ( 0:1, 1:1, 0:1 )
So 10.02.2007   FBC Vinořská Zvěř 0   : 2 ( 0:0, 0:2, 0:0 )
So 13.01.2007   FT Sokol Břevnov 5   : 1 ( 0:1, 1:0, 4:0 )
Ne 17.12.2006   SK B.U.H. Praha B 3   : 4 ( 1:1, 1:0, 1:3 )
Ne 17.12.2006   Lhokamo Praha 2   : 3 ( 0:0, 1:1, 1:2 )
Ne 26.11.2006   Athletics Praha B 6   : 5 ( 3:2, 3:1, 0:2 )
Ne 26.11.2006   FBC Lynx 0   : 4 ( 0:2, 0:2, 0:0 )
So 04.11.2006   VSK ČVUT Praha Neo 1   : 7 ( 0:3, 0:3, 1:1 )
So 04.11.2006   Poison 5   : 2 ( 0:1, 3:1, 2:0 )
Ne 08.10.2006   Sokol Veteráni Mníšek p/B 6   : 0 ( 0:0, 0:0, 0:0 )
Ne 08.10.2006   FBC Sportcentrum 2000 1   : 6 ( 0:2, 1:1, 0:3 )
Ne 24.09.2006   SK florbal klub Petrovice 4   : 3 ( 1:0, 1:2, 2:1 )
So 08.04.2006   FBC Hornets Praha B 4   : 3 ( 2:1, 0:0, 2:2 )
So 08.04.2006   FC Bílé Hole 1   : 1 ( 0:1, 1:0, 0:0 )
So 08.04.2006   SK florbal klub Petrovice 1   : 6 ( 0:1, 0:2, 1:3 )
Ne 12.03.2006   FBC Vlci Tatran Kostelec 6   : 4 ( 3:0, 1:2, 2:2 )
Ne 12.03.2006   FBC Vinořská Zvěř 7   : 3 ( 2:1, 3:1, 2:1 )
Ne 12.03.2006   FbK Wildcats Praha 1   : 3 ( 1:3, 0:0, 0:0 )
So 11.02.2006   FBC Hornets Praha B 3   : 2 ( 1:0, 1:2, 1:0 )
So 11.02.2006   FC Bílé Hole 4   : 5 ( 2:3, 1:0, 1:2 )
So 07.01.2006   SK florbal klub Petrovice 3   : 4 ( 0:2, 2:2, 1:0 )
So 07.01.2006   FBC Vlci Tatran Kostelec 5   : 2 ( 2:0, 1:1, 2:1 )
So 07.01.2006   FBC Vinořská Zvěř 5   : 0 ( 0:0, 0:0, 0:0 )
So 05.11.2005   FbK Wildcats Praha 3   : 0 ( 2:0, 0:0, 1:0 )
So 05.11.2005   FBC Hornets Praha B 5   : 3 ( 0:1, 3:0, 2:2 )
Ne 16.10.2005   FC Bílé Hole 7   : 1 ( 1:0, 2:1, 4:0 )
Ne 16.10.2005   SK florbal klub Petrovice 5   : 4 ( 0:1, 2:0, 3:3 )
Ne 16.10.2005   FBC Vlci Tatran Kostelec 5   : 0 ( 0:0, 0:0, 0:0 )
Ne 25.09.2005   FBC Vinořská Zvěř 5   : 3 ( 1:1, 2:2, 2:0 )
Ne 25.09.2005   FbK Wildcats Praha 4   : 3 ( 2:1, 1:1, 1:1 )
Čt 21.04.2005   SK Termix by Akses 6   : 1 ( 2:0, 0:0, 4:1 )
So 16.04.2005   Pallotaikurit 2   : 9 ( 2:0, 0:5, 0:4 )
So 16.04.2005   Wizards DDM Praha 10 2   : 7 ( 2:1, 0:2, 0:4 )
So 12.03.2005   FBC Vysočany B 5   : 3 ( 1:1, 1:1, 3:1 )
So 12.03.2005   WC Wozíčkáři 4   : 7 ( 3:3, 1:2, 0:2 )
Ne 20.02.2005   SK Termix by Akses 6   : 4 ( 2:0, 2:0, 2:4 )
Ne 20.02.2005   FBC Thunder balls B 0   : 5 ( 0:1, 0:2, 0:2 )
Ne 20.02.2005   Sokol Žižkov I. 2   : 8 ( 0:4, 2:2, 0:2 )
Ne 23.01.2005   Pallotaikurit 0   : 5 ( 0:2, 0:2, 0:1 )
Ne 23.01.2005   Wizards DDM Praha 10 1   : 4 ( 1:2, 0:0, 0:2 )
Ne 19.12.2004   FBC Apollo B 5   : 5 ( 0:0, 1:2, 4:3 )
Ne 19.12.2004   FBC Vysočany B 2   : 3 ( 0:0, 1:1, 1:2 )
Ne 19.12.2004   WC Wozíčkáři 4   : 6 ( 1:2, 2:3, 1:1 )
So 27.11.2004   FBC Thunder balls B 2   : 10 ( 1:2, 0:3, 1:5 )
So 27.11.2004   Sokol Žižkov I. 4   : 4 ( 4:1, 0:0, 0:3 )
Ne 07.11.2004   Pallotaikurit 3   : 6 ( 0:1, 1:2, 2:3 )
Ne 07.11.2004   Wizards DDM Praha 10 2   : 8 ( 0:2, 1:2, 1:4 )
So 16.10.2004   FBC Apollo B 1   : 15 ( 1:5, 0:7, 0:3 )
So 16.10.2004   FBC Vysočany B 2   : 4 ( 1:1, 1:1, 0:2 )
So 16.10.2004   WC Wozíčkáři 2   : 3 ( 2:0, 0:1, 0:2 )
So 25.09.2004   SK Termix by Akses 4   : 2 ( 1:1, 3:1, 0:1 )
So 25.09.2004   FBC Thunder balls B 7   : 3 ( 4:1, 1:2, 3:0 )
So 25.09.2004   Sokol Žižkov I. 14   : 1 ( 2:1, 5:0, 7:0 )
bottom