Michal Javornický

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2009/10 FBC DYNAMIS A 15 68.2% 2 ø0.1 1 ø0.1 3 ø0.2
2005/06 FBC DYNAMIS A 12 66.7% 0 ø0.0 1 ø0.1 1 ø0.1
2004/05 FBC DYNAMIS A 15 62.5% 2 ø0.1 2 ø0.1 4 ø0.3

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Zličín 17 34.0% 2 ø0.1 2 ø0.1 4 ø0.2
Unihoc Aréna Praha 6 18.8% 2 ø0.3 1 ø0.2 3 ø0.5
TJ Radlice 5 11.9% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Stochov 4 7.6% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Králův Dvůr 3 9.1% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Lyc. Drtinova 2 28.6% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SK Slavia 2 100.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Sparta II 2 22.2% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
Uhříněves 1 100.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

KB od spoluhráčů 2021/22 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BARTŮŠEK Lukáš 0 0 0 0 1 1
HÁJEK Matěj 0 0 0 1 0 1
KONČICKÝ Pavel 0 0 0 0 1 1
LACINA Jakub 0 0 0 0 1 1
RÍDL Zdeněk 0 0 0 1 0 1
ŽOFKA Martin 0 0 0 1 1 2

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 1 So 25.09.2004 16.10
2 .třetina 2 So 16.01.2010 19.40
3 .třetina 1 Ne 07.11.2004 16.10

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
3. třetina 4 Ne 01.11.2009 15.00

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
FbC Barracudas Slaný 1 FBC DYNAMIS A So 16.01.2010 19.40
FKMP Praha 1 FBC DYNAMIS A So 16.01.2010 16.10
Pallotaikurit 1 FBC DYNAMIS A Ne 07.11.2004 16.10
FBC Thunder balls B 1 FBC DYNAMIS A So 25.09.2004 16.10

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
Fbk Buldoci Radotín 1 FBC DYNAMIS A Ne 01.11.2009 15.00
FBC Vinořská Zvěř 1 FBC DYNAMIS A Ne 12.03.2006 12.40
FBC Vysočany B 1 FBC DYNAMIS A So 12.03.2005 16.10
FBC Falcons Žižkov 1 FBC DYNAMIS A So 25.09.2004 11.30

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
So 24.04.2010 901 2' Sekání Las Plantas
Ne 14.03.2010 925 2' Nesportovní chování ACEMA Sparta Praha C
So 16.01.2010 925 2' Nesportovní chování FbC Barracudas Slaný
So 12.03.2005 921 2' Hra hlavou WC Wozíčkáři
So 25.09.2004 908 2' Vrážení zády FBC Falcons Žižkov

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 24.04.2010   Las Plantas 16   : 5 ( 5:0, 6:3, 5:2 )
So 24.04.2010   J.B.M. Praha 5   : 2 ( 1:0, 1:0, 3:2 )
Ne 14.03.2010   Noxa Ruzyně 7   : 3 ( 0:0, 2:1, 5:2 )
Ne 14.03.2010   ACEMA Sparta Praha C 6   : 1 ( 2:0, 1:0, 3:1 )
So 27.02.2010   FLK Zdar Bar 4   : 7 ( 3:1, 1:2, 0:4 )
So 27.02.2010   Fbk Buldoci Radotín 7   : 6 ( 3:1, 2:2, 2:3 )
So 16.01.2010   FbC Barracudas Slaný 9   : 4 ( 2:0, 2:2, 5:2 )
So 16.01.2010   FKMP Praha 4   : 6 ( 1:3, 1:0, 2:3 )
So 05.12.2009   FT Sokol Břevnov 3   : 3 ( 0:2, 1:1, 2:0 )
So 05.12.2009   FBC TJ Lokomotiva Zdice 9   : 0 ( 2:0, 3:0, 4:0 )
So 14.11.2009   Noxa Ruzyně 3   : 9 ( 1:3, 2:3, 0:3 )
So 14.11.2009   ACEMA Sparta Praha C 6   : 4 ( 1:1, 3:1, 2:2 )
Ne 01.11.2009   FLK Zdar Bar 3   : 7 ( 1:2, 0:4, 2:1 )
Ne 01.11.2009   Fbk Buldoci Radotín 7   : 5 ( 1:0, 4:3, 2:2 )
So 10.10.2009   Sokol Beroun Machos 9   : 6 ( 2:3, 3:0, 4:3 )
So 08.04.2006   FBC Hornets Praha B 4   : 3 ( 2:1, 0:0, 2:2 )
So 08.04.2006   FC Bílé Hole 1   : 1 ( 0:1, 1:0, 0:0 )
So 08.04.2006   SK florbal klub Petrovice 1   : 6 ( 0:1, 0:2, 1:3 )
Ne 12.03.2006   FBC Vlci Tatran Kostelec 6   : 4 ( 3:0, 1:2, 2:2 )
Ne 12.03.2006   FBC Vinořská Zvěř 7   : 3 ( 2:1, 3:1, 2:1 )
So 07.01.2006   SK florbal klub Petrovice 3   : 4 ( 0:2, 2:2, 1:0 )
So 07.01.2006   FBC Vlci Tatran Kostelec 5   : 2 ( 2:0, 1:1, 2:1 )
So 07.01.2006   FBC Vinořská Zvěř 5   : 0 ( 0:0, 0:0, 0:0 )
So 05.11.2005   FbK Wildcats Praha 3   : 0 ( 2:0, 0:0, 1:0 )
So 05.11.2005   FBC Hornets Praha B 5   : 3 ( 0:1, 3:0, 2:2 )
Ne 16.10.2005   FC Bílé Hole 7   : 1 ( 1:0, 2:1, 4:0 )
Ne 16.10.2005   FBC Vlci Tatran Kostelec 5   : 0 ( 0:0, 0:0, 0:0 )
Čt 21.04.2005   SK Termix by Akses 6   : 1 ( 2:0, 0:0, 4:1 )
So 12.03.2005   FBC Apollo B 0   : 5 ( 0:3, 0:2, 0:0 )
So 12.03.2005   FBC Vysočany B 5   : 3 ( 1:1, 1:1, 3:1 )
So 12.03.2005   WC Wozíčkáři 4   : 7 ( 3:3, 1:2, 0:2 )
Ne 20.02.2005   SK Termix by Akses 6   : 4 ( 2:0, 2:0, 2:4 )
Ne 20.02.2005   FBC Thunder balls B 0   : 5 ( 0:1, 0:2, 0:2 )
Ne 23.01.2005   Pallotaikurit 0   : 5 ( 0:2, 0:2, 0:1 )
Ne 19.12.2004   FBC Apollo B 5   : 5 ( 0:0, 1:2, 4:3 )
Ne 19.12.2004   FBC Vysočany B 2   : 3 ( 0:0, 1:1, 1:2 )
So 27.11.2004   FBC Thunder balls B 2   : 10 ( 1:2, 0:3, 1:5 )
So 27.11.2004   FBC Falcons Žižkov 4   : 4 ( 4:1, 0:0, 0:3 )
Ne 07.11.2004   Pallotaikurit 3   : 6 ( 0:1, 1:2, 2:3 )
Ne 07.11.2004   Wizards DDM Praha 10 2   : 8 ( 0:2, 1:2, 1:4 )
So 25.09.2004   FBC Thunder balls B 7   : 3 ( 4:1, 1:2, 3:0 )
So 25.09.2004   FBC Falcons Žižkov 14   : 1 ( 2:1, 5:0, 7:0 )
bottom