Lukáš Pechar

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2020/21 FBC DYNAMIS B 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2019/20 FBC DYNAMIS A 1 6.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2016/17 FBC DYNAMIS A 5 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2016/17 FBC DYNAMIS B 3 13.6% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2015/16 FBC DYNAMIS A 16 80.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2014/15 FBC DYNAMIS A 19 95.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2013/14 FBC DYNAMIS A 18 100.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2011/12 FBC DYNAMIS A 2 10.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
Sport Eden Beroun 18 38.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Radlice 11 26.2% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Stochov 6 11.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Kladno přetlak. 5 23.8% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Králův Dvůr 5 15.2% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Kobylisy 4 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Benátky n.Jiz. 2 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH BIOS Kladno 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Čakovice 2 20.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Kostelec n ČL 2 12.5% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Neratovice 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Zličín 2 4.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Unihoc Aréna Praha 2 6.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH ZŠ Černošice 1 16.7% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Ruzyně 1 12.5% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Spartak Vlašim 1 16.7% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

Statistika brankáře

Sezona Družstvo Zápasy Góly Průměr Úspěšnost
2011/12 FBC DYNAMIS A 2 12 6.00 80.00 %
2013/14 FBC DYNAMIS A 18 67 3.72 87.59 %
2014/15 FBC DYNAMIS A 19 76 4.00 86.67 %
2015/16 FBC DYNAMIS A 16 35 2.19 92.71 %
2016/17 FBC DYNAMIS A 5 19 3.80 87.33 %
2016/17 FBC DYNAMIS B 3 18 6.00 80.00 %
2019/20 FBC DYNAMIS A 1 6 6.00 80.00 %
2020/21 FBC DYNAMIS B 2 17 8.50 71.67 %

KB od spoluhráčů 2020/21 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 26.09.2020   FBC Mobydick Praha 5   : 2 ( 0:1, 3:0, 2:1 )
So 26.09.2020   AIK Steel Kladno B 2   : 15 ( 1:3, 0:3, 1:9 )
Ne 29.09.2019   EMCO Cholerics 3   : 6 ( 2:1, 1:1, 0:4 )
So 17.12.2016   FBC Merkur Praha 3   : 8 ( 1:3, 2:1, 0:4 )
Ne 04.12.2016   FKMP Praha B 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
Ne 20.11.2016   FBC Young Boys B 1   : 4 ( 1:0, 0:2, 0:2 )
Ne 20.11.2016   FBŠ Bohemians D 7   : 11 ( 3:1, 0:4, 4:6 )
So 05.11.2016   FBC Pitbulls Kolín B 3   : 4 ( 2:1, 1:2, 0:1 )
So 15.10.2016   Vasara 3   : 2 ( 2:0, 0:1, 1:1 )
So 24.09.2016   FBC Vittoria South Town 6   : 3 ( 2:1, 1:1, 3:1 )
So 24.09.2016   FBC Kutná Hora B 2   : 2 ( 2:1, 0:0, 0:1 )
Ne 01.05.2016   Sokol Benátky B 5   : 7 ( 2:2, 3:4, 0:1 )
Ne 01.05.2016   FBC Čáslav 2   : 1 ( 0:0, 1:0, 1:1 )
So 09.04.2016   Fbk Koleje Slovan 2   : 5 ( 1:2, 1:0, 0:3 )
So 09.04.2016   Panthers Praha D 5   : 2 ( 2:1, 1:0, 2:1 )
Ne 20.03.2016   FBC Rippers Praha 2   : 1 ( 0:0, 2:0, 0:1 )
Ne 20.03.2016   SK Lators 6   : 2 ( 3:0, 2:2, 1:0 )
Ne 28.02.2016   FBK Vosy Praha DDM P2 B 3   : 1 ( 1:0, 1:1, 1:0 )
Ne 28.02.2016   FBC Hornets Praha 3   : 6 ( 0:3, 2:1, 1:2 )
Ne 29.11.2015   FBC Čáslav 7   : 1 ( 4:0, 1:1, 2:0 )
Ne 29.11.2015   FBC Hornets Praha 3   : 2 ( 0:1, 1:1, 2:0 )
So 07.11.2015   FBK Vosy Praha DDM P2 B 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
So 07.11.2015   SK Bruisers Dejvice 2   : 0 ( 1:0, 0:0, 1:0 )
So 17.10.2015   FBC Rippers Praha 3   : 2 ( 1:0, 2:1, 0:1 )
So 17.10.2015   Panthers Praha D 4   : 2 ( 1:1, 2:1, 1:0 )
So 26.09.2015   SK Lvi Banko Praha 7   : 0 ( 3:0, 3:0, 1:0 )
So 26.09.2015   SK Lators 2   : 1 ( 1:1, 0:0, 1:0 )
So 28.03.2015   TJ Kyje 1   : 2 ( 0:0, 0:0, 1:2 )
So 28.03.2015   IBK Svatý hole Kladno B 5   : 4 ( 3:1, 0:1, 2:2 )
Ne 08.03.2015   Game Over Praha 1   : 3 ( 0:0, 0:1, 1:2 )
So 21.02.2015   Starý Páky Kladno 3   : 6 ( 2:2, 0:3, 1:1 )
So 21.02.2015   FBC Kladno C 2   : 9 ( 0:2, 1:5, 1:2 )
Ne 01.02.2015   Florbal TJ Kobylisy C 3   : 3 ( 1:1, 1:0, 1:2 )
Ne 01.02.2015   IBK Svatý hole Kladno B 3   : 8 ( 1:2, 1:3, 1:3 )
So 17.01.2015   SK Kladno Raisins 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
So 17.01.2015   TBC Horoměřice B 4   : 4 ( 1:1, 1:0, 2:3 )
Ne 21.12.2014   FBK Prokrastinators Praha 6   : 4 ( 2:0, 3:2, 1:2 )
Ne 21.12.2014   Game Over Praha 3   : 3 ( 1:2, 0:0, 2:1 )
Ne 30.11.2014   Florbal TJ Kobylisy C 4   : 1 ( 1:1, 2:0, 1:0 )
Ne 30.11.2014   FBC Kladno C 2   : 5 ( 1:1, 0:2, 1:2 )
So 01.11.2014   Starý Páky Kladno 2   : 1 ( 0:1, 2:0, 0:0 )
So 01.11.2014   FBK Prokrastinators Praha 5   : 4 ( 1:1, 1:2, 3:1 )
So 11.10.2014   TBC Horoměřice B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
So 11.10.2014   TJ Kyje 5   : 6 ( 0:2, 2:2, 3:2 )
So 20.09.2014   SK Kladno Raisins 1   : 3 ( 0:1, 0:2, 1:0 )
So 20.09.2014   Fbk Buldoci Radotín B 7   : 4 ( 3:2, 1:0, 3:2 )
So 12.04.2014   FBC Violets Prague 3   : 2 ( 0:0, 3:1, 0:1 )
So 12.04.2014   FBC Hornets Praha 5   : 0 ( 2:0, 1:0, 2:0 )
So 22.03.2014   FBC Vittoria South Town 2   : 3 ( 1:0, 1:2, 0:1 )
So 22.03.2014   Sport Eden Beroun B 4   : 9 ( 2:2, 2:1, 0:6 )
So 01.03.2014   FKMP Praha B 3   : 6 ( 0:2, 1:2, 2:2 )
So 01.02.2014   FBC TJ Lokomotiva Zdice 5   : 4 ( 1:1, 2:0, 2:3 )
So 01.02.2014   IBK Kubánský Klan B 3   : 4 ( 1:0, 1:0, 1:4 )
Ne 12.01.2014   Lhokamo Praha 4   : 0 ( 1:0, 1:0, 2:0 )
Ne 12.01.2014   Red Dragons Hořovice B 4   : 2 ( 0:0, 3:2, 1:0 )
Ne 08.12.2013   FBC Hornets Praha 6   : 2 ( 1:1, 0:0, 5:1 )
Ne 08.12.2013   FBC Violets Prague 5   : 7 ( 2:4, 2:2, 1:1 )
So 23.11.2013   Sport Eden Beroun B 5   : 5 ( 3:2, 0:1, 2:2 )
So 23.11.2013   FBC Vittoria South Town 4   : 4 ( 2:2, 1:2, 0:1 )
Ne 03.11.2013   FKMP Praha B 2   : 2 ( 1:0, 1:2, 0:0 )
So 19.10.2013   IBK Kubánský Klan B 0   : 2 ( 0:1, 0:1, 0:0 )
So 19.10.2013   FBC TJ Lokomotiva Zdice 7   : 7 ( 0:1, 3:1, 4:5 )
So 05.10.2013   Red Dragons Hořovice B 5   : 4 ( 3:1, 2:0, 0:3 )
So 05.10.2013   Lhokamo Praha 3   : 4 ( 1:3, 0:1, 2:0 )
So 14.04.2012   FBK VŠSK PaedF UK B 5   : 9 ( 1:1, 0:4, 4:4 )
So 14.04.2012   Panthers Praha C 3   : 3 ( 2:0, 1:2, 0:1 )
bottom