A B C ABC

Statistika

Hráč Zápasy Góly Asistence KB Trest
LACINA Jakub 343 66 % 288 ø0.8 225 ø0.7 513 ø1.5 26
MARTYNEK David 292 56 % 139 ø0.5 81 ø0.3 220 ø0.8 33
BEZCHLEBA Martin 236 46 % 39 ø0.2 55 ø0.2 94 ø0.4 15
FISCHER Luboš 222 43 % 25 ø0.1 40 ø0.2 65 ø0.3 13
POSPÍCHAL Tomáš 202 39 % 142 ø0.7 85 ø0.4 227 ø1.1 16
SMETANA Martin 170 33 % 119 ø0.7 83 ø0.5 202 ø1.2 11
ZAHRADNÍK Vít 170 33 % 58 ø0.3 48 ø0.3 106 ø0.6 13
PALEČEK Zdeněk 142 27 % 13 ø0.1 33 ø0.2 46 ø0.3 11
HARMACH Michael 138 27 % 105 ø0.8 34 ø0.3 139 ø1.0 2
HÁJEK Matěj 133 26 % 13 ø0.1 30 ø0.2 43 ø0.3 20
POSPÍCHAL Jiří 129 25 % 27 ø0.2 30 ø0.2 57 ø0.4 34
RÍDL Zdeněk 116 22 % 38 ø0.3 26 ø0.2 64 ø0.6 2
CHARVÁT Tomáš 103 20 % 62 ø0.6 49 ø0.5 111 ø1.1 10
KONČICKÝ Pavel 103 20 % 38 ø0.4 38 ø0.4 76 ø0.7 3
POSPÍCHAL Tadeáš 99 19 % 7 ø0.1 9 ø0.1 16 ø0.2 22
NERAD Ondřej 98 19 % 0 ø0.0 3 ø0.0 3 ø0.0 0
ŽOFKA Martin 97 19 % 83 ø0.9 75 ø0.8 158 ø1.6 8
ZIBNER Václav 89 17 % 60 ø0.7 28 ø0.3 88 ø1.0 6
ŠESTÁK Marek 81 16 % 34 ø0.4 23 ø0.3 57 ø0.7 8
TRNOBRANSKÝ Karel 81 16 % 21 ø0.3 38 ø0.5 59 ø0.7 5
SMRT Martin 80 15 % 5 ø0.1 9 ø0.1 14 ø0.2 2
ČALA Jiří 77 15 % 38 ø0.5 26 ø0.3 64 ø0.8 2
MARUŠÁK Petr 77 15 % 20 ø0.3 37 ø0.5 57 ø0.7 9
MIKŠÍK Honza 77 15 % 32 ø0.4 21 ø0.3 53 ø0.7 10
MERAVÝ Martin 74 14 % 44 ø0.6 16 ø0.2 60 ø0.8 2
ROUBAL David 65 13 % 19 ø0.3 21 ø0.3 40 ø0.6 9
TYČ Matěj 65 13 % 45 ø0.7 44 ø0.7 89 ø1.4 12
PECHAR Lukáš 64 12 % 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0 0
ŠVÁCHA Martin 62 12 % 0 ø0.0 1 ø0.0 1 ø0.0 0
MAREK Lukáš 59 11 % 1 ø0.0 2 ø0.0 3 ø0.1 0
PODZEMNÝ Zdeněk 59 11 % 26 ø0.4 25 ø0.4 51 ø0.9 6
ŠOTOLA Jakub 56 11 % 0 ø0.0 4 ø0.1 4 ø0.1 1
ZAHÁLKA Jan 56 11 % 23 ø0.4 24 ø0.4 47 ø0.8 2
BARTŮŠEK Lukáš 55 11 % 16 ø0.3 26 ø0.5 42 ø0.8 0
BUČEK Tomáš 55 11 % 3 ø0.1 6 ø0.1 9 ø0.2 2
TOUŠEK Tomáš 53 10 % 11 ø0.2 6 ø0.1 17 ø0.3 6
CHRAMOSIL Lukáš 49 9 % 8 ø0.2 15 ø0.3 23 ø0.5 2
KOLEŠKA Dan 49 9 % 3 ø0.1 13 ø0.3 16 ø0.3 3
VŠOLÁK Zbyněk 49 9 % 11 ø0.2 16 ø0.3 27 ø0.6 4
ŽOFKA Michal 49 9 % 73 ø1.5 48 ø1.0 121 ø2.5 1
KUČERA Jan 46 9 % 18 ø0.4 7 ø0.2 25 ø0.5 2
SLOVÁK František 45 9 % 32 ø0.7 23 ø0.5 55 ø1.2 9
VERNER Jakub 45 9 % 12 ø0.3 7 ø0.2 19 ø0.4 9
JAVORNICKÝ Michal 42 8 % 4 ø0.1 4 ø0.1 8 ø0.2 5
BOUBELÍK Filip 41 8 % 9 ø0.2 10 ø0.2 19 ø0.5 2
KADLEC Tomáš 40 8 % 2 ø0.1 11 ø0.3 13 ø0.3 14
SOCHA Adam 40 8 % 16 ø0.4 18 ø0.5 34 ø0.9 3
ROHN Jakub 38 7 % 19 ø0.5 18 ø0.5 37 ø1.0 2
NOVOTNÝ Jiří 35 7 % 4 ø0.1 1 ø0.0 5 ø0.1 5
MUDRA Martin 34 7 % 3 ø0.1 10 ø0.3 13 ø0.4 4
TETIVA Jan 32 6 % 20 ø0.6 10 ø0.3 30 ø0.9 8
FINGER Jiří 28 5 % 2 ø0.1 1 ø0.0 3 ø0.1 2
HROCH Jaroslav 28 5 % 15 ø0.5 10 ø0.4 25 ø0.9 2
NOVÁK Jiří 28 5 % 4 ø0.1 8 ø0.3 12 ø0.4 1
KÖNIGSMARK Marek 27 5 % 0 ø0.0 2 ø0.1 2 ø0.1 12
ŠTERNBERG Martin 27 5 % 5 ø0.2 3 ø0.1 8 ø0.3 3
NOVÁK Petr 24 5 % 28 ø1.2 7 ø0.3 35 ø1.5 7
SOUKUP David 24 5 % 3 ø0.1 3 ø0.1 6 ø0.3 0
MARIŠKA Roman 23 4 % 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0 0
WURST David 23 4 % 14 ø0.6 8 ø0.4 22 ø1.0 1
NOVOTNÝ Martin 19 4 % 10 ø0.5 13 ø0.7 23 ø1.2 2
JINDRA Martin 18 3 % 3 ø0.2 4 ø0.2 7 ø0.4 3
DAVID Martin 16 3 % 3 ø0.2 1 ø0.1 4 ø0.3 3
NOVOTNÝ Vít 16 3 % 2 ø0.1 9 ø0.6 11 ø0.7 2
TRMOTA Jakub 16 3 % 5 ø0.3 5 ø0.3 10 ø0.6 1
JIROUD Vladislav 15 3 % 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0 0
MULENKO Martin 15 3 % 0 ø0.0 1 ø0.1 1 ø0.1 2
DOUBEK Tomáš 14 3 % 3 ø0.2 3 ø0.2 6 ø0.4 1
HYPŠMAN Lukáš 14 3 % 4 ø0.3 3 ø0.2 7 ø0.5 1
VANČURA Vít 14 3 % 2 ø0.1 4 ø0.3 6 ø0.4 1
BRADÁČ Vladimír 13 3 % 5 ø0.4 5 ø0.4 10 ø0.8 3
VALENTA Miroslav 13 3 % 1 ø0.1 1 ø0.1 2 ø0.2 0
WYGRYS Marek 13 3 % 1 ø0.1 3 ø0.2 4 ø0.3 1
BUBNÍK Jiří 12 2 % 2 ø0.2 3 ø0.3 5 ø0.4 1
KOVAČ František 12 2 % 7 ø0.6 2 ø0.2 9 ø0.8 1
VYHNÁLEK Rostislav 12 2 % 3 ø0.3 0 ø0.0 3 ø0.3 1
BÍLÝ Martin 11 2 % 0 ø0.0 1 ø0.1 1 ø0.1 0
POSPÍŠIL Karel 11 2 % 4 ø0.4 0 ø0.0 4 ø0.4 0
VORÁČ Michal 11 2 % 3 ø0.3 0 ø0.0 3 ø0.3 1
CHUDĚJ Jan 10 2 % 0 ø0.0 2 ø0.2 2 ø0.2 0
BÁTĚK Štěpán 9 2 % 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0 0
KÜHN Tomáš 9 2 % 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0 0
BURŠÍK Antonín 8 2 % 0 ø0.0 1 ø0.1 1 ø0.1 0
ČIHÁK Petr 8 2 % 2 ø0.3 1 ø0.1 3 ø0.4 0
DVOŘÁK Jakub 8 2 % 2 ø0.3 7 ø0.9 9 ø1.1 1
KOROUS Miroslav 8 2 % 1 ø0.1 4 ø0.5 5 ø0.6 0
POTMĚŠIL Pavel 8 2 % 3 ø0.4 2 ø0.3 5 ø0.6 3
FIALA Vít 7 1 % 1 ø0.1 2 ø0.3 3 ø0.4 1
DIMITROV Martin 6 1 % 4 ø0.7 2 ø0.3 6 ø1.0 0
CHLUPÁČ Zdeněk 6 1 % 4 ø0.7 0 ø0.0 4 ø0.7 1
PAVLIŠ Jiří 6 1 % 0 ø0.0 1 ø0.2 1 ø0.2 6
ŠESTÁK Pavel 5 1 % 1 ø0.2 1 ø0.2 2 ø0.4 1
CVRK Martin 4 1 % 3 ø0.8 3 ø0.8 6 ø1.5 0
ŠEDO Jakub 4 1 % 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0 0
MALINA Petr 3 1 % 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0 0
ADAMEC Eduard 2 0 % 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5 0
ČALA Adam 2 0 % 2 ø1.0 2 ø1.0 4 ø2.0 0
HANUŠ Marek 2 0 % 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5 0
KRČMÁŘ Daniel 2 0 % 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0 0
LEMBERK Marek 1 0 % 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0 0

Góly

Dynam Host +/-
1. třetina 619 : 602 17
2. třetina 636 : 635 1
3. třetina 744 : 804 -60

Góly

Kód Góly Počet Naposledy
Ostatní góly 1793 So 22.02.2020 13.40
P Gól v přesilovce 130 So 22.02.2020 11.20
O Gól v oslabení 31 Ne 17.11.2019 18.30
T Gól z trestného střílení 19 Ne 02.02.2020 13.50
V Vlastní gól soupeře 17 So 27.04.2019 09.10
S Gól v power play soupeře 7 Ne 15.04.2018 13.40

Brankový rozdíl

Rozdíl Počet Naposledy
14 1 Ne 18.12.2016 13.40
13 3 So 17.11.2018 13.40
11 2 So 22.09.2018 18.20
9 3 Ne 31.03.2019 09.00
8 4 So 25.02.2017 16.10
7 11 So 15.09.2018 12.30
6 11 So 22.02.2020 11.20
5 18 So 26.10.2019 12.30
4 29 So 04.05.2019 16.10
3 29 Ne 13.10.2019 10.10
2 59 Ne 02.02.2020 13.50
1 60 So 22.02.2020 13.40
0 51 Ne 12.01.2020 09.10
-1 58 So 30.11.2019 17.20
-2 47 Ne 02.02.2020 14.50
-3 48 So 19.10.2019 19.30
-4 26 Ne 02.02.2020 18.20
-5 23 So 09.11.2019 10.20
-6 13 So 30.11.2019 13.50
-7 6 Ne 02.02.2020 16.10
-8 6 So 27.04.2019 09.10
-9 3 Ne 12.01.2020 11.30
-10 2 So 09.11.2019 08.00
-12 1 So 02.11.2019 12.40
-13 2 So 16.03.2019 16.10
-14 1 So 16.10.2004 20.50

Góly

Oddíl Záp 1.t 2.t 3.t Dom Host +/-
Floor Maniacs Mělník B 4 15 10 13 48 10 38
FbK Neveklov B 2 9 3 11 26 3 23
SK Lvi Banko Praha 4 10 5 8 28 5 23
FC Bílé Hole 8 2 8 10 38 18 20
Panthers Praha E 6 2 5 12 37 18 19
SK DESPERADOS SNW B 4 6 5 6 22 5 17
FBC Vlci Tatran Kostelec 8 4 8 2 34 20 14
Fbk Buldoci Radotín B 4 3 4 5 26 14 12
FKMP Praha B 6 7 2 3 27 15 12
SK Black Dragons EP B 2 2 5 5 20 8 12
FBC Hamsters Vysočany B 2 1 8 2 15 4 11
ACEMA Sparta Praha C 6 4 5 1 33 23 10
FBC Hopochos 3 4 6 -1 18 9 9
FBC Lions Mladá Boleslav 4 0 6 3 21 12 9
FBC Vittoria South Town 4 5 1 1 20 11 9
FBC Zdice 4 3 4 2 28 19 9
IB Vodolka Bejx B 2 2 3 4 11 2 9
SK Termix by Akses 3 4 4 0 16 7 9
Sokol Beroun Machos 2 -1 4 6 21 12 9
FBC Majklar 2 2 4 2 14 6 8
FBC Pitbulls Kolín B 4 1 2 5 18 10 8
FBK Vosy Praha DDM P2 B 4 1 2 5 12 4 8
J.B.M. Praha 9 -2 5 5 35 27 8
SSK Future Old Boys C 2 3 1 4 12 4 8
FBC Čáslav 2 4 1 2 9 2 7
FBC Hornets Praha 4 -2 2 7 17 10 7
Las Plantas 2 6 0 1 21 14 7
Sokol Žižkov I. 3 0 5 2 20 13 7
FBK VŠSK PaedF UK 3 3 3 0 14 8 6
Floorball Club Falcon B 3 2 0 4 15 9 6
TJ Lokomotiva Rakovník B 4 -2 -1 9 19 13 6
AGC Malá Strana B 2 0 4 1 9 4 5
FbC Barracudas Slaný 2 1 0 4 13 8 5
FBC Hamsters Vysočany 4 -2 2 5 14 9 5
FBC Kralupy n/V 2 2 1 2 10 5 5
FBC Uhřiněves 5 1 2 2 17 12 5
FKMP Praha 4 2 3 0 20 15 5
FLK Zdar Bar 4 5 1 -1 23 18 5
SK Lators 2 3 0 2 8 3 5
FBC Ceteris Paribus 3 3 1 0 11 7 4
FBC Hornets Praha B 3 1 2 1 12 8 4
FK Konzervy 2 3 0 1 9 5 4
IBK Kubánský Klan C 2 -2 5 1 10 6 4
SK Bruisers Dejvice 5 1 0 3 13 9 4
Bourbon TJ Ruzyně B 2 0 1 2 7 4 3
FBC Blue Horses B 2 1 3 -1 10 7 3
FBC Young Boys B 2 4 -1 0 9 6 3
FBK Prokrastinators Praha 2 2 0 1 11 8 3
Fbk Sokol Bubeneč 4 1 0 2 11 8 3
Florbal TJ Kobylisy C 2 0 3 0 7 4 3
FT Sokol Břevnov 4 -3 -2 8 18 15 3
TBC Horoměřice B 4 2 2 -1 16 13 3
Vasara 4 4 -2 1 16 13 3
Athletics Praha B 4 -1 3 0 23 21 2
FBC JELENI UNHOŠŤ 4 0 0 2 17 15 2
FbK Wildcats Praha 3 1 0 1 8 6 2
FLORBAL RIDERS 2 -3 2 3 10 8 2
Las Plantas B 4 -3 2 3 18 16 2
Poison 4 0 1 3 19 17 2
TJ Sokol Kostelec n/L 5 4 -2 0 25 23 2
FBC Hypnotix 2 -1 2 0 6 5 1
FBC Slavia Praha B 4 1 2 -2 15 14 1
FBC Texas 2 0 1 0 5 4 1
Mosquitos 2 2 1 -2 4 3 1
Red Dragons Hořovice B 6 3 5 -7 28 27 1
SK Kladno Raisins 4 -2 -1 4 17 16 1
Skeletons Praha 2 1 2 -2 5 4 1
44 0 0 0 0 0 0
FBC Merkur Praha 4 -3 3 0 17 17 0
FBC Vinořská Zvěř 7 0 1 -1 25 25 0
FbK 1996 Příbram 3 5 -4 -1 14 14 0
Florbalová akademie MB B 2 -2 2 0 6 6 0
Game Over Praha 4 -2 2 0 11 11 0
Goalbusters 4 -4 1 3 16 16 0
Šneci z Pěšin 2 1 -2 1 9 9 0
FbC Engineers 2 1 0 -2 9 10 -1
FBC Kutná Hora B 2 0 0 -1 7 8 -1
FBC Violets Prague 2 -2 2 -1 8 9 -1
FBC Vysočany B 3 0 0 -1 9 10 -1
FC Bourbon SK Praha 4 1 2 0 -3 2 3 -1
FK Spartak Praha 3 -1 -1 1 11 12 -1
Florbal TJ Kobylisy 3 -1 1 -1 8 9 -1
FT Sokol Břevnov B 1 2 -2 -1 3 4 -1
Lhokamo Praha 4 -3 1 1 10 11 -1
Start Nusle "B" 2 1 -1 -1 5 6 -1
TJ Kyje 6 -5 3 1 23 24 -1
TJ Sokol Dobříš 2 1 -1 -1 5 6 -1
FBC Charisma Pečky 4 3 1 -6 14 16 -2
FbK Atom Praha B 1 -2 0 0 4 6 -2
Fbk Buldoci Radotín 6 -1 2 -3 25 27 -2
Fbk Koleje Slovan 2 -1 1 -2 5 7 -2
FbK Wildcats Praha B 6 -3 -1 2 14 16 -2
FC Bourbon Praha B 3 -2 1 -1 3 5 -2
FC Bučis Team 2 -1 2 -3 7 9 -2
Florbal TJ Kobylisy B 4 2 -5 1 13 15 -2
Noxa Ruzyně 2 -2 0 0 10 12 -2
Panthers Praha C 4 2 -1 -3 11 13 -2
SK B.U.H. Praha B 4 -5 4 -1 12 14 -2
SK Florbal Benešov B 8 -2 2 0 22 24 -2
SOKOL CHODOV 2 -1 -1 0 5 7 -2
Starý Páky Kladno 2 -1 -1 0 5 7 -2
FBK VŠSK PaedF UK B 4 4 -5 -2 14 17 -3
FBŠ Bohemians D 4 0 -1 -2 19 22 -3
FC Astra 4 -2 2 -3 11 14 -3
IBK Kubánský Klan B 2 0 0 -3 3 6 -3
TJ Sokol Kostomlaty n/L 2 -2 1 -2 6 9 -3
Black Angles D 1 -1 -1 -2 4 8 -4
FBC Rippers Praha 4 0 -1 -3 12 16 -4
IBK Svatý hole Kladno B 2 1 -3 -2 8 12 -4
Lisboa 99 6 -3 1 -2 19 23 -4
SK B.U.H. Praha 2 0 -2 -2 7 11 -4
SKP Olympia Kutná Hora B 2 -1 0 -3 5 9 -4
TJ Lokomotiva Rakovník 2 -3 0 -1 7 11 -4
Black Angles B 2 -3 -1 -1 1 6 -5
FBC Lynx 2 -3 -3 1 3 8 -5
FBC Penguins Praha 2 -1 -3 -1 6 11 -5
FC Bučis Team B 1 1 -4 -2 4 9 -5
Sokol Benátky B 2 -3 0 -2 10 15 -5
Sport Eden Beroun B 2 1 0 -6 9 14 -5
TJ Sokol Dobříš B 1 -3 -1 -1 4 9 -5
VŠSK MFF Praha 6 -2 -2 -1 13 18 -5
EMCO Cholerics 2 -1 -1 -4 5 11 -6
FBC Sportcentrum 2000 2 -3 -1 -2 4 10 -6
FBC Texas B - massacre 2 -2 -3 -1 9 15 -6
Gladiátor Team Beroun 4 4 -4 -6 17 23 -6
WC Wozíčkáři 3 1 -3 -4 10 16 -6
F.C. Vorms Praha 2 2 -6 -3 5 12 -7
FAT PIPE FLORBAL CHODOV D 2 1 -5 -3 10 17 -7
FBC Ressler boys 6 0 -1 -6 15 22 -7
Florbal TJ Kobylisy D 2 -2 0 -5 5 12 -7
TJ Tatran Sedlčany florbal 4 0 -2 -5 9 16 -7
FBC Fekete Kutya 2 -3 -2 -3 4 12 -8
FBC Kralupy n/V B 3 -2 -5 -1 7 15 -8
Orka Čelákovice B 2 -4 -3 -1 6 14 -8
VSK ČVUT Praha Neo 6 -5 -5 2 16 24 -8
AIK Steel Kladno 2 -6 -2 -1 6 15 -9
FBC Thunder balls B 3 1 -6 -3 9 18 -9
Kings Praha 2 0 -4 -5 5 14 -9
T.B.C. Králův Dvůr C 4 0 -4 -5 9 18 -9
AIK Steel Kladno B 2 -1 -4 -5 9 19 -10
FBC Kladno C 2 -2 -6 -2 4 14 -10
FBC Pitbulls Kolín 2 -2 -4 -4 1 11 -10
FBC Young Boys 2 -5 -2 -4 9 20 -11
FbK Neveklov 6 7 -9 -9 16 27 -11
FbK Sokol Vlašim 4 -2 -5 -5 7 19 -12
SK florbal klub Petrovice 9 -2 -4 -6 28 40 -12
FBC Vokovický Šavle 6 -2 -2 -10 14 27 -13
Florbal Team Nebušice 4 -3 -8 -2 10 23 -13
FBC Kutná Hora C 2 -4 -2 -8 4 18 -14
Wizards DDM Praha 10 3 -2 -3 -9 5 19 -14
Pallotaikurit 3 -1 -8 -6 5 20 -15
Prague Tigers D 2 -2 -6 -7 7 22 -15
Panthers Praha D 6 -6 -5 -6 21 38 -17
Black Angles 2 -6 -3 -10 3 22 -19
FBC Apollo B 3 -7 -10 -2 6 25 -19
ACEMA Sparta Praha B 2 -5 -5 -10 2 22 -20
Florbal Neratovice 4 -4 -4 -13 2 23 -21

Brankáři

Hráč Zápasy Góly Průměr Procenta
88 NERAD Ondřej 96 360 3.75 87.50 %
1 PECHAR Lukáš 64 233 3.64 87.86 %
73 ŠVÁCHA Martin 62 225 3.63 87.90 %
1 MAREK Lukáš 57 215 3.77 87.43 %
69 ŠOTOLA Jakub 55 235 4.27 85.76 %
77 RÍDL Zdeněk 54 194 3.59 88.02 %
1 MARIŠKA Roman 23 98 4.26 85.80 %
6 HÁJEK Matěj 17 89 5.24 82.55 %
36 MULENKO Martin 15 52 3.47 88.44 %
77 JIROUD Vladislav 15 56 3.73 87.56 %
38 CHUDĚJ Jan 10 36 3.60 88.00 %
1 KÜHN Tomáš 9 42 4.67 84.44 %
1 BÁTĚK Štěpán 9 48 5.33 82.22 %
71 BURŠÍK Antonín 8 44 5.50 81.67 %
10 BEZCHLEBA Martin 7 48 6.86 77.14 %
3 SMETANA Martin 3 6 2.00 93.33 %
1 KRČMÁŘ Daniel 2 10 5.00 83.33 %
2 NOVÁK Jiří 2 11 5.50 81.67 %
1 HANUŠ Marek 2 7 3.50 88.33 %
71 SLOVÁK František 2 4 2.00 93.33 %
68 MIKŠÍK Honza 2 15 7.50 75.00 %
14 CHARVÁT Tomáš 1 5 5.00 83.33 %

Výsledky zápasů

Výsledek Počet
16: 5 1
15: 4 1
15: 2 1
15: 1 1
14: 1 2
12: 6 1
11: 4 1
11: 3 1
11: 2 2
10: 6 1
10: 3 1
10: 2 2
9: 6 2
9: 5 2
9: 4 2
9: 2 3
9: 1 1
9: 0 1
8: 8 1
8: 7 1
8: 4 2
8: 3 2
8: 2 5
8: 1 4
7: 11 1
7: 8 1
7: 7 3
7: 6 2
7: 5 3
7: 4 4
7: 3 4
7: 2 3
7: 1 2
7: 0 2
6: 9 1
6: 8 2
6: 6 1
6: 5 3
6: 4 13
6: 3 7
6: 2 8
6: 1 7
6: 0 1
5: 11 1
5: 9 2
5: 8 2
5: 7 3
5: 6 4
5: 5 6
5: 4 12
5: 3 12
5: 2 9
5: 1 10
5: 0 2
4: 11 1
4: 9 7
4: 8 2
4: 7 7
4: 6 7
4: 5 7
4: 4 14
4: 3 9
4: 2 19
4: 1 5
4: 0 2
3: 13 1
3: 11 2
3: 10 1
3: 9 1
3: 8 2
3: 7 4
3: 6 13
3: 5 7
3: 4 21
3: 3 15
3: 2 19
3: 1 9
3: 0 2
2: 12 1
2: 11 1
2: 10 3
2: 9 2
2: 8 3
2: 7 5
2: 6 6
2: 5 13
2: 4 9
2: 3 15
2: 2 7
2: 1 11
2: 0 3
1: 15 1
1: 14 1
1: 13 1
1: 10 2
1: 9 1
1: 8 1
1: 7 3
1: 6 6
1: 5 9
1: 4 9
1: 3 15
1: 2 9
1: 1 4
1: 0 3
0: 13 1
0: 7 1
0: 6 3
0: 5 3
0: 4 2
0: 3 3
0: 2 4
0: 1 1

Dresy

Dres Zápasy
0 1
1 272
2 248
3 301
4 360
5 399
6 322
7 336
8 293
9 284
10 375
11 229
12 258
13 322
14 194
15 225
16 69
17 69
18 10
19 6
20 1
22 6
27 47
31 2
33 13
36 49
38 12
42 4
49 24
51 1
55 38
59 12
61 35
66 42
68 46
69 61
71 43
73 102
77 74
79 10
85 6
88 17
89 38
91 10
93 2
95 8
96 45
97 2
99 4

Čas vstřelení

Minuta Počet gólů
1 minuta 38 gólů
2 minuta 47 gólů
3 minuta 45 gólů
4 minuta 59 gólů
5 minuta 55 gólů
6 minuta 44 gólů
7 minuta 54 gólů
8 minuta 52 gólů
9 minuta 54 gólů
10 minuta 48 gólů
11 minuta 49 gólů
12 minuta 51 gólů
13 minuta 35 gólů
14 minuta 47 gólů
15 minuta 47 gólů
16 minuta 51 gólů
17 minuta 39 gólů
18 minuta 46 gólů
19 minuta 43 gólů
20 minuta 57 gólů
21 minuta 50 gólů
22 minuta 59 gólů
23 minuta 54 gólů
24 minuta 61 gólů
25 minuta 45 gólů
26 minuta 52 gólů
27 minuta 69 gólů
28 minuta 54 gólů
29 minuta 51 gólů
30 minuta 56 gólů
31 minuta 56 gólů
32 minuta 64 gólů
33 minuta 52 gólů
34 minuta 54 gólů
35 minuta 58 gólů
36 minuta 75 gólů
37 minuta 14 gólů
38 minuta 8 gólů
39 minuta 11 gólů
40 minuta 16 gólů
41 minuta 9 gólů
42 minuta 16 gólů
43 minuta 13 gólů
44 minuta 20 gólů
45 minuta 19 gólů

Tresty

Kód Trest Počet Naposledy
901 Sekání 122 Ne 02.02.2020 14.50
902 Blokování hokejky 46 Ne 02.02.2020 14.50
911 Bránění ve hře 44 Ne 17.11.2019 18.30
909 Hrubost 40 Ne 17.11.2019 18.30
925 Nesportovní chování 37 Ne 02.02.2020 16.10
907 Nedovolené vrážení 32 So 09.11.2019 10.20
923 Opakované přestupky 21 So 06.04.2013 13.50
904 Vysoká hokejka 17 Ne 29.09.2019 14.50
922 Špatné střídání 16 So 27.04.2019 11.30
919 Hra na zemi 16 So 03.11.2018 16.00
903 Nadzvedávání hokejky 15 So 26.10.2019 12.30
920 Hra rukou 13 Ne 24.03.2019 17.20
915 Nedovolená vzdálenost 12 Ne 17.11.2019 16.10
921 Hra hlavou 6 So 25.09.2010 08.00
926 Hra bez hokejky 6 So 27.11.2010 11.30
908 Vrážení zády 5 Ne 24.03.2019 17.20
914 Hra v malém branovišti 4 Ne 18.03.2018 16.10
927 Špatné vybavení 2 Ne 02.02.2020 18.20
612 ČK 1 2 Ne 07.10.2018 08.00
906 Hákování 1 Ne 03.02.2008 09.10
910 Držení 1 So 17.12.2016 10.10
924 Zdržování hry 1 So 08.04.2017 08.00

Tresty

Hráč Počet Naposledy
13 POSPÍCHAL Jiří 34 Ne 13.11.2011 15.00
6 MARTYNEK David 33 Ne 02.02.2020 14.50
5 LACINA Jakub 26 So 27.04.2019 09.10
36 POSPÍCHAL Tadeáš 22 Ne 13.10.2019 12.30
6 HÁJEK Matěj 20 Ne 02.02.2020 16.10
13 POSPÍCHAL Tomáš 16 So 26.10.2019 09.00
10 BEZCHLEBA Martin 15 Ne 02.02.2020 18.20
7 KADLEC Tomáš 14 Ne 17.11.2019 18.30
2 FISCHER Luboš 13 So 07.11.2015 10.10
55 ZAHRADNÍK Vít 13 Ne 17.11.2019 16.10
0 KÖNIGSMARK Marek 12 So 04.10.2008 16.10
12 TYČ Matěj 12 So 09.02.2019 10.10
73 PALEČEK Zdeněk 11 Ne 13.10.2019 10.10
3 SMETANA Martin 11 Ne 28.04.2013 09.00
14 CHARVÁT Tomáš 10 So 26.10.2019 12.30
68 MIKŠÍK Honza 10 Ne 13.10.2019 10.10
10 MARUŠÁK Petr 9 Ne 29.04.2018 17.20
14 ROUBAL David 9 Ne 26.10.2008 16.10
71 SLOVÁK František 9 So 27.04.2019 09.10
0 VERNER Jakub 9 So 25.04.2009 15.00
15 ŠESTÁK Marek 8 So 09.02.2019 13.40
9 TETIVA Jan 8 Ne 17.11.2019 18.30
4 ŽOFKA Martin 8 So 19.12.2009 16.10
13 NOVÁK Petr 7 Ne 19.02.2012 18.30
88 PAVLIŠ Jiří 6 Ne 02.02.2020 16.10
27 PODZEMNÝ Zdeněk 6 So 19.10.2019 16.00
4 TOUŠEK Tomáš 6 So 26.01.2013 12.40
16 ZIBNER Václav 6 Ne 29.04.2018 17.20
0 JAVORNICKÝ Michal 5 So 24.04.2010 17.20
10 NOVOTNÝ Jiří 5 Ne 12.03.2006 12.40
66 TRNOBRANSKÝ Karel 5 Ne 24.03.2019 17.20
7 MUDRA Martin 4 Ne 28.04.2013 09.00
8 VŠOLÁK Zbyněk 4 So 26.02.2011 18.30
8 BRADÁČ Vladimír 3 So 16.03.2019 18.30
11 DAVID Martin 3 So 06.04.2013 11.30
95 JINDRA Martin 3 Ne 22.04.2018 11.20
89 KOLEŠKA Dan 3 Ne 14.01.2018 17.20
7 KONČICKÝ Pavel 3 So 05.04.2008 10.20
0 POTMĚŠIL Pavel 3 So 12.03.2005 20.50
42 SOCHA Adam 3 Ne 18.03.2018 16.10
8 ŠTERNBERG Martin 3 Ne 13.04.2008 09.10
61 BOUBELÍK Filip 2 Ne 31.03.2019 18.30
9 BUČEK Tomáš 2 Ne 08.03.2009 12.40
96 ČALA Jiří 2 Ne 29.04.2018 17.20
0 FINGER Jiří 2 So 16.04.2005 11.30
4 HARMACH Michael 2 So 24.09.2016 09.10
0 HROCH Jaroslav 2 So 06.05.2017 17.20
17 CHRAMOSIL Lukáš 2 Ne 02.02.2020 14.50
0 KUČERA Jan 2 Ne 25.03.2007 16.10
8 MERAVÝ Martin 2 Ne 08.10.2006 11.30
36 MULENKO Martin 2 Ne 17.02.2019 12.40
0 NOVOTNÝ Martin 2 Ne 09.11.2008 08.00
11 NOVOTNÝ Vít 2 So 22.12.2018 18.20
77 RÍDL Zdeněk 2 Ne 08.10.2006 11.30
14 ROHN Jakub 2 So 20.09.2014 09.10
2 SMRT Martin 2 So 27.11.2004 11.30
49 ZAHÁLKA Jan 2 So 02.02.2019 10.10
3 BUBNÍK Jiří 1 So 30.09.2006 20.50
0 DOUBEK Tomáš 1 Ne 23.10.2011 10.20
0 DVOŘÁK Jakub 1 Ne 08.10.2017 16.10
15 FIALA Vít 1 So 05.11.2011 10.20
93 HYPŠMAN Lukáš 1 Ne 03.12.2017 13.50
91 CHLUPÁČ Zdeněk 1 Ne 14.01.2018 15.00
10 KOVAČ František 1 So 10.11.2007 08.00
2 NOVÁK Jiří 1 Ne 25.11.2018 08.00
2 ŠESTÁK Pavel 1 So 15.10.2016 15.00
69 ŠOTOLA Jakub 1 So 03.11.2018 18.20
79 TRMOTA Jakub 1 Ne 18.11.2018 14.50
0 VANČURA Vít 1 Ne 04.11.2012 12.40
6 VORÁČ Michal 1 Ne 29.01.2012 13.50
11 VYHNÁLEK Rostislav 1 So 01.11.2014 11.30
33 WURST David 1 So 03.11.2018 18.20
11 WYGRYS Marek 1 So 19.10.2013 16.00
14 ŽOFKA Michal 1 Ne 15.02.2009 15.00

Tresty

Počet Naposledy
1. třetina 112 Ne 02.02.2020 14.50
2. třetina 157 Ne 02.02.2020 18.20
3. třetina 190 Ne 02.02.2020 16.10

Přesilovky

Sezona Družstvo 2' 5' 10' ČK Minut
2020/21 FBC DYNAMIS A 0 0 0 0 0'
2020/21 FBC DYNAMIS B 0 0 0 0 0'
2019/20 FBC DYNAMIS A 25 0 0 0 26'
2019/20 FBC DYNAMIS B 12 0 0 0 24'
2018/19 FBC DYNAMIS A 34 0 0 0 68'
2018/19 FBC DYNAMIS B 28 0 0 0 56'
2018/19 FBC DYNAMIS C 19 1 0 0 43'
2017/18 FBC DYNAMIS A 23 1 0 0 51'
2017/18 FBC DYNAMIS B 34 1 1 1 103'
2017/18 FBC DYNAMIS C 15 0 0 0 30'
2016/17 FBC DYNAMIS A 41 1 0 0 87'
2016/17 FBC DYNAMIS B 23 0 1 0 56'
2015/16 FBC DYNAMIS A 27 0 2 0 74'
2014/15 FBC DYNAMIS A 12 0 0 0 24'
2013/14 FBC DYNAMIS A 26 1 1 0 67'
2012/13 FBC DYNAMIS A 19 0 0 0 38'
2011/12 FBC DYNAMIS A 33 0 0 0 66'
2011/12 FBC DYNAMIS B 30 0 1 0 70'
2010/11 FBC DYNAMIS A 28 0 0 0 56'
2009/10 FBC DYNAMIS A 43 1 1 0 101'
2008/09 FBC DYNAMIS A 32 0 1 0 74'
2008/09 FBC DYNAMIS B 16 0 0 0 32'
2007/08 FBC DYNAMIS A 25 1 0 1 75'
2007/08 FBC DYNAMIS B 13 1 0 0 31'
2006/07 FBC DYNAMIS A 18 0 1 0 46'
2006/07 FBC DYNAMIS B 23 0 1 0 56'
2005/06 FBC DYNAMIS A 17 0 1 0 44'
2004/05 FBC DYNAMIS A 23 2 1 1 86'

Přesilovky

Družstvo 2' 5' 10' ČK Minut
Lisboa 99 15 1 0 1 55'
SK Termix by Akses 9 2 0 1 48'
FBC JELENI UNHOŠŤ 13 0 1 0 36'
FC Astra 13 0 1 0 36'
FKMP Praha 3 2 0 1 36'
T.B.C. Králův Dvůr C 11 0 1 0 32'
FBC Hornets Praha 10 0 1 0 30'
FC Bílé Hole 10 0 1 0 30'
FLK Zdar Bar 10 0 1 0 30'
FBC Rippers Praha 9 0 1 0 28'
FBC Zdice 9 0 1 0 28'
FBC Charisma Pečky 8 0 1 0 26'
FBC Vinořská Zvěř 12 0 0 0 24'
FBC Vlci Tatran Kostelec 12 0 0 0 24'
J.B.M. Praha 12 0 0 0 24'
FKMP Praha B 11 0 0 0 22'
FbK Sokol Vlašim 8 1 0 0 21'
SK Florbal Benešov B 10 0 0 0 20'
Sokol Beroun Machos 10 0 0 0 20'
VSK ČVUT Praha Neo 10 0 0 0 20'
FBC Hamsters Vysočany 9 0 0 0 18'
Florbal Neratovice 9 0 0 0 18'
Game Over Praha 9 0 0 0 18'
FBC Vittoria South Town 6 1 0 0 17'
FBC Violets Prague 8 0 0 0 16'
FbK Wildcats Praha B 8 0 0 0 16'
Gladiátor Team Beroun 8 0 0 0 16'
IB Vodolka Bejx B 8 0 0 0 16'
Panthers Praha C 8 0 0 0 16'
FBC Hornets Praha B 2 0 1 0 14'
FBC Pitbulls Kolín B 7 0 0 0 14'
FBC Sportcentrum 2000 7 0 0 0 14'
FBC Uhřiněves 7 0 0 0 14'
Fbk Buldoci Radotín 7 0 0 0 14'
Florbal TJ Kobylisy B 7 0 0 0 14'
Orka Čelákovice B 7 0 0 0 14'
SK florbal klub Petrovice 7 0 0 0 14'
Florbal Team Nebušice 4 1 0 0 13'
FBC Apollo B 1 0 1 0 12'
FBC Ressler boys 6 0 0 0 12'
FbK 1996 Příbram 6 0 0 0 12'
FBK VŠSK PaedF UK B 6 0 0 0 12'
FK Konzervy 6 0 0 0 12'
FLORBAL RIDERS 6 0 0 0 12'
Panthers Praha D 6 0 0 0 12'
Red Dragons Hořovice B 6 0 0 0 12'
SK B.U.H. Praha B 6 0 0 0 12'
Sokol Veteráni Mníšek p/B 1 0 1 0 12'
TJ Sokol Kostelec n/L 6 0 0 0 12'
TJ Tatran Sedlčany florbal 6 0 0 0 12'
Vasara 6 0 0 0 12'
FBC Kutná Hora B 3 1 0 0 11'
FbC Engineers 5 0 0 0 10'
FBC Hopochos 5 0 0 0 10'
FBC Kralupy n/V 5 0 0 0 10'
FT Sokol Břevnov 5 0 0 0 10'
SK B.U.H. Praha 5 0 0 0 10'
SK Bruisers Dejvice 5 0 0 0 10'
SKP Olympia Kutná Hora B 5 0 0 0 10'
Sokol Žižkov I. 5 0 0 0 10'
VŠSK MFF Praha 5 0 0 0 10'
AIK Steel Kladno 4 0 0 0 8'
F.C. Vorms Praha 4 0 0 0 8'
FBC Hamsters Vysočany B 4 0 0 0 8'
FBC Kralupy n/V B 4 0 0 0 8'
FBC Pitbulls Kolín 4 0 0 0 8'
FBC Slavia Praha B 4 0 0 0 8'
Fbk Buldoci Radotín B 4 0 0 0 8'
FBK Prokrastinators Praha 4 0 0 0 8'
Floor Maniacs Mělník B 4 0 0 0 8'
Floorball Club Falcon B 4 0 0 0 8'
Las Plantas 4 0 0 0 8'
Panthers Praha E 4 0 0 0 8'
SK DESPERADOS SNW B 4 0 0 0 8'
SK Kladno Raisins 4 0 0 0 8'
Sokol Benátky B 4 0 0 0 8'
ACEMA Sparta Praha C 1 1 0 0 7'
FBC Čáslav 3 0 0 0 6'
FBC Kutná Hora C 3 0 0 0 6'
FBC Lions Mladá Boleslav 3 0 0 0 6'
FBC Lynx 3 0 0 0 6'
FBC Merkur Praha 3 0 0 0 6'
FBC Texas 3 0 0 0 6'
FBC Vokovický Šavle 3 0 0 0 6'
Fbk Koleje Slovan 3 0 0 0 6'
FbK Neveklov 3 0 0 0 6'
Fbk Sokol Bubeneč 3 0 0 0 6'
Florbal TJ Kobylisy D 3 0 0 0 6'
FT Sokol Břevnov B 3 0 0 0 6'
Poison 3 0 0 0 6'
SK Lvi Banko Praha 3 0 0 0 6'
Šneci z Pěšin 3 0 0 0 6'
TJ Lokomotiva Rakovník 3 0 0 0 6'
TJ Lokomotiva Rakovník B 3 0 0 0 6'
Athletics Praha B 2 0 0 0 4'
Black Angles 2 0 0 0 4'
Black Angles B 2 0 0 0 4'
FBC Blue Horses B 2 0 0 0 4'
FBC Thunder balls B 2 0 0 0 4'
FBK VŠSK PaedF UK 2 0 0 0 4'
FbK Wildcats Praha 2 0 0 0 4'
FBŠ Bohemians D 2 0 0 0 4'
FC Bučis Team 2 0 0 0 4'
FK Spartak Praha 2 0 0 0 4'
Florbalová akademie MB B 2 0 0 0 4'
Las Plantas B 2 0 0 0 4'
Noxa Ruzyně 2 0 0 0 4'
Pallotaikurit 2 0 0 0 4'
Skeletons Praha 2 0 0 0 4'
SOKOL CHODOV 2 0 0 0 4'
SSK Future Old Boys C 2 0 0 0 4'
Starý Páky Kladno 2 0 0 0 4'
TBC Horoměřice B 2 0 0 0 4'
TJ Sokol Dobříš 2 0 0 0 4'
TJ Sokol Dobříš B 2 0 0 0 4'
Wizards DDM Praha 10 2 0 0 0 4'
AGC Malá Strana B 1 0 0 0 2'
AIK Steel Kladno B 1 0 0 0 2'
Bourbon TJ Ruzyně B 1 0 0 0 2'
FAT PIPE FLORBAL CHODOV D 1 0 0 0 2'
FbC Barracudas Slaný 1 0 0 0 2'
FBC Ceteris Paribus 1 0 0 0 2'
FBC Kladno C 1 0 0 0 2'
FBC Penguins Praha 1 0 0 0 2'
FBC Vysočany B 1 0 0 0 2'
FBC Young Boys B 1 0 0 0 2'
FbK Atom Praha B 1 0 0 0 2'
FBK Vosy Praha DDM P2 B 1 0 0 0 2'
FC Bučis Team B 1 0 0 0 2'
Florbal TJ Kobylisy 1 0 0 0 2'
Goalbusters 1 0 0 0 2'
IBK Kubánský Klan B 1 0 0 0 2'
IBK Svatý hole Kladno B 1 0 0 0 2'
SK Lators 1 0 0 0 2'
Start Nusle "B" 1 0 0 0 2'
TJ Kyje 1 0 0 0 2'
TJ Sokol Kostomlaty n/L 1 0 0 0 2'
WC Wozíčkáři 1 0 0 0 2'

Oslabení

Sezona Družstvo Počet Naposled
2019/20 FBC DYNAMIS A 15 Ne 02.02.2020 18.20
2019/20 FBC DYNAMIS B 18 Ne 02.02.2020 16.10
2018/19 FBC DYNAMIS A 20 Ne 31.03.2019 18.30
2018/19 FBC DYNAMIS B 22 Ne 24.03.2019 17.20
2018/19 FBC DYNAMIS C 23 So 27.04.2019 11.30
2017/18 FBC DYNAMIS A 28 Ne 22.04.2018 11.20
2017/18 FBC DYNAMIS B 20 Ne 29.04.2018 17.20
2017/18 FBC DYNAMIS C 21 Ne 29.04.2018 17.20
2016/17 FBC DYNAMIS A 14 So 06.05.2017 17.20
2016/17 FBC DYNAMIS B 12 Ne 09.04.2017 09.10
2015/16 FBC DYNAMIS A 19 Ne 01.05.2016 18.30
2014/15 FBC DYNAMIS A 13 So 28.03.2015 08.00
2013/14 FBC DYNAMIS A 11 So 12.04.2014 17.20
2012/13 FBC DYNAMIS A 20 Ne 28.04.2013 09.00
2011/12 FBC DYNAMIS A 20 So 05.05.2012 09.40
2011/12 FBC DYNAMIS B 19 So 28.04.2012 13.50
2010/11 FBC DYNAMIS A 22 So 12.03.2011 17.20
2009/10 FBC DYNAMIS A 21 So 24.04.2010 17.20
2008/09 FBC DYNAMIS A 16 Ne 05.04.2009 11.30
2008/09 FBC DYNAMIS B 17 So 25.04.2009 15.00
2007/08 FBC DYNAMIS A 15 So 19.04.2008 15.00
2007/08 FBC DYNAMIS B 17 Ne 13.04.2008 13.50
2006/07 FBC DYNAMIS A 8 So 28.04.2007 16.10
2006/07 FBC DYNAMIS B 17 Ne 15.04.2007 11.30
2005/06 FBC DYNAMIS A 15 So 08.04.2006 13.50
2004/05 FBC DYNAMIS A 16 So 16.04.2005 11.30

Brankáři

Hráč Oddil Počet Naposledy
1 brankář_ano PECHAR Lukáš FBC DYNAMIS A 61 Ne 29.09.2019 16.30
73 brankář_ano ŠVÁCHA Martin FBC DYNAMIS A 53 Ne 28.04.2013 13.40
77 brankář_ano RÍDL Zdeněk FBC DYNAMIS A 49 So 05.12.2009 18.30
88 brankář_ano NERAD Ondřej FBC DYNAMIS A 38 So 05.05.2012 09.40
1 brankář_ano MAREK Lukáš FBC DYNAMIS A 26 So 14.12.2019 12.30
1 brankář_ano MARIŠKA Roman FBC DYNAMIS A 23 So 08.04.2006 16.10
6 brankář_ano HÁJEK Matěj FBC DYNAMIS A 16 So 24.04.2010 17.20
69 brankář_ano ŠOTOLA Jakub FBC DYNAMIS A 12 Ne 22.04.2018 11.20
77 brankář_ano JIROUD Vladislav FBC DYNAMIS A 11 So 06.05.2017 13.50
71 brankář_ano BURŠÍK Antonín FBC DYNAMIS A 8 So 22.02.2020 13.40
36 brankář_ano MULENKO Martin FBC DYNAMIS A 7 Ne 31.03.2019 18.30
38 brankář_ano CHUDĚJ Jan FBC DYNAMIS A 4 Ne 18.11.2018 17.10
1 brankář_ano HANUŠ Marek FBC DYNAMIS A 2 Ne 17.01.2016 17.20
10 brankář_ano BEZCHLEBA Martin FBC DYNAMIS A 2 Ne 25.09.2011 11.30
1 brankář_ano BÁTĚK Štěpán FBC DYNAMIS A 2 Ne 17.09.2017 12.30
1 brankář_ano KRČMÁŘ Daniel FBC DYNAMIS A 2 So 19.12.2015 10.20
14 brankář_ano CHARVÁT Tomáš FBC DYNAMIS A 1 Ne 08.03.2015 18.30
3 brankář_ano SMETANA Martin FBC DYNAMIS A 1 Ne 14.03.2010 16.10
88 brankář_ano NERAD Ondřej FBC DYNAMIS B 58 So 28.04.2012 13.50
69 brankář_ano ŠOTOLA Jakub FBC DYNAMIS B 33 So 30.11.2019 17.20
1 brankář_ano MAREK Lukáš FBC DYNAMIS B 23 So 26.10.2019 12.30
73 brankář_ano ŠVÁCHA Martin FBC DYNAMIS B 9 Ne 05.02.2012 17.20
77 brankář_ano RÍDL Zdeněk FBC DYNAMIS B 5 So 28.03.2009 08.00
36 brankář_ano MULENKO Martin FBC DYNAMIS B 4 So 02.03.2019 17.10
77 brankář_ano JIROUD Vladislav FBC DYNAMIS B 4 Ne 26.02.2017 12.40
10 brankář_ano BEZCHLEBA Martin FBC DYNAMIS B 4 Ne 18.09.2011 12.40
1 brankář_ano BÁTĚK Štěpán FBC DYNAMIS B 3 So 18.11.2017 18.30
1 brankář_ano PECHAR Lukáš FBC DYNAMIS B 3 Ne 04.12.2016 11.30
71 brankář_ano SLOVÁK František FBC DYNAMIS B 2 So 04.05.2019 18.30
3 brankář_ano SMETANA Martin FBC DYNAMIS B 2 Ne 27.04.2008 13.50
68 brankář_ano MIKŠÍK Honza FBC DYNAMIS B 2 Ne 02.02.2020 16.10
38 brankář_ano CHUDĚJ Jan FBC DYNAMIS B 2 Ne 14.10.2018 18.20
6 brankář_ano HÁJEK Matěj FBC DYNAMIS B 1 Ne 03.02.2008 16.10
69 brankář_ano ŠOTOLA Jakub FBC DYNAMIS C 10 So 17.11.2018 13.40
1 brankář_ano KÜHN Tomáš FBC DYNAMIS C 9 Ne 29.04.2018 17.20
1 brankář_ano MAREK Lukáš FBC DYNAMIS C 8 Ne 31.03.2019 11.20
36 brankář_ano MULENKO Martin FBC DYNAMIS C 4 Ne 17.02.2019 12.40
38 brankář_ano CHUDĚJ Jan FBC DYNAMIS C 4 So 02.02.2019 14.50
1 brankář_ano BÁTĚK Štěpán FBC DYNAMIS C 4 Ne 17.12.2017 18.30
2 brankář_ano NOVÁK Jiří FBC DYNAMIS C 2 So 16.03.2019 14.50
10 brankář_ano BEZCHLEBA Martin FBC DYNAMIS C 1 Ne 08.10.2017 09.00

Kapitání

Hráč Oddil Počet Naposledy
5 kapitán LACINA Jakub FBC DYNAMIS A 202 So 08.04.2017 11.30
6 kapitán HÁJEK Matěj FBC DYNAMIS A 22 So 06.11.2010 13.50
17 kapitán CHRAMOSIL Lukáš FBC DYNAMIS A 16 So 22.02.2020 13.40
12 kapitán TYČ Matěj FBC DYNAMIS A 15 Ne 31.03.2019 18.30
9 kapitán BARTŮŠEK Lukáš FBC DYNAMIS A 12 So 19.04.2008 15.00
11 kapitán NOVOTNÝ Vít FBC DYNAMIS A 10 So 22.12.2018 18.20
49 kapitán ZAHÁLKA Jan FBC DYNAMIS A 10 So 06.05.2017 17.20
15 kapitán ŠESTÁK Marek FBC DYNAMIS A 4 So 09.02.2019 13.40
96 kapitán ČALA Jiří FBC DYNAMIS A 4 Ne 22.04.2018 13.40
27 kapitán PODZEMNÝ Zdeněk FBC DYNAMIS A 4 So 24.02.2018 18.20
13 kapitán POSPÍCHAL Jiří FBC DYNAMIS A 3 So 10.04.2010 17.20
4 kapitán HARMACH Michael FBC DYNAMIS A 3 So 11.11.2017 12.30
10 kapitán BEZCHLEBA Martin FBC DYNAMIS A 2 So 05.01.2013 18.20
6 kapitán MARTYNEK David FBC DYNAMIS A 2 Ne 14.10.2012 09.10
93 kapitán HYPŠMAN Lukáš FBC DYNAMIS A 2 Ne 03.12.2017 16.10
15 kapitán FIALA Vít FBC DYNAMIS A 2 So 05.11.2011 12.40
14 kapitán CHARVÁT Tomáš FBC DYNAMIS A 2 Ne 21.12.2014 17.20
13 kapitán POSPÍCHAL Tomáš FBC DYNAMIS A 2 So 12.03.2011 17.20
7 kapitán KADLEC Tomáš FBC DYNAMIS A 1 Ne 02.02.2020 14.50
2 kapitán SMRT Martin FBC DYNAMIS B 45 So 28.03.2009 08.00
89 kapitán KOLEŠKA Dan FBC DYNAMIS B 26 So 04.05.2019 18.30
5 kapitán LACINA Jakub FBC DYNAMIS B 22 Ne 02.02.2020 16.10
10 kapitán BEZCHLEBA Martin FBC DYNAMIS B 14 So 28.04.2012 13.50
73 kapitán PALEČEK Zdeněk FBC DYNAMIS B 13 Ne 09.04.2017 11.30
16 kapitán ZIBNER Václav FBC DYNAMIS B 6 Ne 22.01.2017 09.00
14 kapitán CHARVÁT Tomáš FBC DYNAMIS B 5 So 13.04.2019 13.40
0 kapitán KUČERA Jan FBC DYNAMIS B 5 So 25.04.2009 15.00
33 kapitán WURST David FBC DYNAMIS B 4 Ne 10.12.2017 19.30
14 kapitán ROUBAL David FBC DYNAMIS B 3 So 29.09.2007 09.10
13 kapitán POSPÍCHAL Jiří FBC DYNAMIS B 2 So 20.09.2008 17.20
13 kapitán NOVÁK Petr FBC DYNAMIS B 2 Ne 02.10.2011 18.30
27 kapitán PODZEMNÝ Zdeněk FBC DYNAMIS B 2 So 03.11.2018 18.20
55 kapitán ZAHRADNÍK Vít FBC DYNAMIS B 2 Ne 14.10.2018 18.20
3 kapitán SMETANA Martin FBC DYNAMIS B 2 Ne 22.03.2009 17.20
9 kapitán BARTŮŠEK Lukáš FBC DYNAMIS B 1 So 29.09.2007 16.10
2 kapitán FISCHER Luboš FBC DYNAMIS B 1 Ne 13.04.2008 13.50
5 kapitán LACINA Jakub FBC DYNAMIS C 22 Ne 31.03.2019 11.20
73 kapitán PALEČEK Zdeněk FBC DYNAMIS C 8 Ne 29.04.2018 17.20
16 kapitán ZIBNER Václav FBC DYNAMIS C 8 Ne 04.02.2018 19.30
14 kapitán CHARVÁT Tomáš FBC DYNAMIS C 2 Ne 18.03.2018 16.10

Góly

Rok narození Věk Góly Naposledy
1997 23 12 So 14.12.2019 09.00
1996 24 19 So 28.03.2015 08.00
1995 25 3 So 26.01.2019 19.30
1994 26 4 Ne 03.12.2017 16.10
1993 27 162 Ne 12.01.2020 09.10
1992 28 102 Ne 12.01.2020 09.10
1991 29 100 Ne 29.09.2019 16.30
1990 30 132 So 22.02.2020 13.40
1989 31 292 Ne 02.02.2020 14.50
1988 32 77 So 22.02.2020 13.40
1987 33 139 So 26.10.2019 09.00
1986 34 348 So 22.02.2020 13.40
1985 35 31 Ne 02.02.2020 18.20
1984 36 62 So 16.03.2019 18.30
1983 37 6 So 02.03.2019 14.50
1982 38 84 So 26.01.2019 19.30
1981 39 73 So 24.04.2010 17.20
1980 40 1 So 15.10.2016 17.20
1979 41 28 Ne 02.02.2020 13.50
1978 42 288 Ne 02.02.2020 16.10
1973 47 13 Ne 29.09.2019 18.20
1971 49 4 Čt 21.04.2005 18.00
0000 2020 1 Ne 25.09.2011 11.30

Asistence

Rok narození Věk Asistence Naposledy
1997 23 14 So 14.12.2019 09.00
1996 24 18 Ne 08.03.2015 18.30
1995 25 5 Ne 02.02.2020 16.10
1994 26 13 So 26.10.2019 09.00
1993 27 90 So 30.11.2019 17.20
1992 28 107 So 22.02.2020 13.40
1991 29 102 Ne 12.01.2020 11.30
1990 30 109 So 22.02.2020 11.20
1989 31 220 Ne 02.02.2020 14.50
1988 32 57 So 22.02.2020 13.40
1987 33 110 Ne 13.10.2019 10.10
1986 34 237 So 22.02.2020 13.40
1985 35 54 So 22.02.2020 11.20
1984 36 71 Ne 31.03.2019 16.10
1983 37 17 So 04.05.2019 16.10
1982 38 68 Ne 02.02.2020 16.10
1981 39 48 So 24.04.2010 17.20
1980 40 1 So 17.12.2016 10.10
1979 41 40 So 30.11.2019 13.50
1978 42 225 Ne 02.02.2020 13.50
1973 47 33 Ne 02.02.2020 16.10
0000 2020 2 So 05.11.2011 10.20

Hráči
Rok narození Věk Počet hráčů
1997 23 2
1996 24 1
1995 25 6
1994 26 3
1993 27 6
1992 28 5
1991 29 10
1990 30 10
1989 31 12
1988 32 10
1987 33 8
1986 34 7
1985 35 3
1984 36 6
1983 37 3
1982 38 5
1981 39 1
1980 40 1
1979 41 2
1978 42 1
1973 47 1
1971 49 1
0000 2020 14

Statistika

Počet odehraných zápasů 517
Počet vstřelených gólů 1999
Počet obdržených gólů 2074
Průměrný počet vstřelených gólů na 1 zápas 3.88
Průměrný počet obdržených gólů na 1 zápas 3.95
Maximální počet vstřelených gólů v 1 zápase 16
Maximální počet obdržených gólů v 1 zápase 15
Průměrný počet hráčů v poli v 1 zápase 9
bottom