Seznam gólů

Datum Čas Team Gól Asistence Skóre
So 22.02.2020 31:02 Floorball Club Falcon B Podzemný Bezchleba 4:3
So 22.02.2020 26:02 Floorball Club Falcon B Podzemný Pospíchal 3:3
So 22.02.2020 09:24 Floorball Club Falcon B Tetiva Podzemný 2:2
So 22.02.2020 02:41 Floorball Club Falcon B Pospíchal Podzemný 1:1
So 22.02.2020 35:25 SK B.U.H. Praha B Pospíchal Podzemný 6:0 P
So 22.02.2020 30:22 SK B.U.H. Praha B Pospíchal Tetiva 5:0
So 22.02.2020 21:23 SK B.U.H. Praha B Tetiva Charvát 4:0
So 22.02.2020 17:08 SK B.U.H. Praha B Charvát Pospíchal 3:0
So 22.02.2020 05:03 SK B.U.H. Praha B Tetiva Chramosil 2:0 P
So 22.02.2020 03:23 SK B.U.H. Praha B Pospíchal Bezchleba 1:0
Ne 02.02.2020 26:08 TJ Sokol Kostelec n/L Charvát Bezchleba 3:2
Ne 02.02.2020 25:12 TJ Sokol Kostelec n/L Chramosil 2:2
Ne 02.02.2020 11:39 TJ Sokol Kostelec n/L Podzemný 1:0
Ne 02.02.2020 23:05 Red Dragons Hořovice B Lacina Paleček 4:6
Ne 02.02.2020 12:49 Red Dragons Hořovice B Lacina Pospíchal 3:2
Ne 02.02.2020 09:34 Red Dragons Hořovice B Pospíchal Pavliš 2:2
Ne 02.02.2020 04:27 Red Dragons Hořovice B Pospíchal Hájek 1:1
Ne 02.02.2020 17:22 Florbal Neratovice Martynek Koleška 1:1
Ne 02.02.2020 35:45 Fbk Buldoci Radotín B Lacina Pospíchal 6:4
Ne 02.02.2020 34:34 Fbk Buldoci Radotín B Pospíchal Lacina 5:4
Ne 02.02.2020 32:39 Fbk Buldoci Radotín B Pospíchal Lacina 4:4
Ne 02.02.2020 26:05 Fbk Buldoci Radotín B Trnobranský Pospíchal 3:3
Ne 02.02.2020 22:13 Fbk Buldoci Radotín B Pospíchal 2:2 T
Ne 02.02.2020 07:00 Fbk Buldoci Radotín B Lacina Pospíchal 1:0
Ne 12.01.2020 06:33 Panthers Praha D Podzemný Kadlec 1:3
Ne 12.01.2020 25:51 FBC Slavia Praha B Bezchleba 5:4
Ne 12.01.2020 25:13 FBC Slavia Praha B Lacina Čala 4:3
Ne 12.01.2020 09:45 FBC Slavia Praha B Harmach Chramosil 3:1
Ne 12.01.2020 03:24 FBC Slavia Praha B Harmach Lacina 2:0
Ne 12.01.2020 02:57 FBC Slavia Praha B Harmach 1:0
So 14.12.2019 27:31 Florbal Neratovice Čala Lacina 1:1
So 14.12.2019 31:26 Fbk Buldoci Radotín Podzemný Martynek 5:3
So 14.12.2019 26:13 Fbk Buldoci Radotín Boubelík Podzemný 4:2
So 14.12.2019 23:37 Fbk Buldoci Radotín Bezchleba Boubelík 3:2
So 14.12.2019 18:30 Fbk Buldoci Radotín Boubelík Podzemný 2:1
So 14.12.2019 17:11 Fbk Buldoci Radotín Boubelík Martynek 1:1
So 30.11.2019 33:32 J.B.M. Praha Harmach Tyč 1:2
So 30.11.2019 32:57 FBC Young Boys Pospíchal Trnobranský 5:8
So 30.11.2019 30:19 FBC Young Boys Lacina Pospíchal 4:7
So 30.11.2019 12:32 FBC Young Boys Pospíchal Lacina 2:3
So 30.11.2019 08:53 FBC Young Boys Lacina Čala 1:2
So 30.11.2019 03:05 FBC Young Boys Čala Lacina 3:5
Ne 17.11.2019 29:29 Black Angles D Čala Bezchleba 4:6 O
Ne 17.11.2019 15:23 Black Angles D Martynek Lacina 3:2
Ne 17.11.2019 13:42 Black Angles D Podzemný Bezchleba 2:2
Ne 17.11.2019 05:47 Black Angles D Martynek Čala 1:1
Ne 17.11.2019 31:22 SK B.U.H. Praha B Tetiva Koleška 3:4
Ne 17.11.2019 20:29 SK B.U.H. Praha B Bezchleba Čala 2:3
Ne 17.11.2019 03:50 SK B.U.H. Praha B Lacina Kadlec 1:1
So 09.11.2019 35:13 FC Bučis Team B Lacina Pospíchal 4:9
So 09.11.2019 30:09 FC Bučis Team B Lacina Šotola 3:7
So 09.11.2019 28:07 FC Bučis Team B Harmach Martynek 2:7 P
So 09.11.2019 03:40 FC Bučis Team B Pospíchal Lacina 1:0
So 09.11.2019 19:53 Prague Tigers D Lacina Harmach 3:9
So 09.11.2019 04:34 Prague Tigers D Harmach Martynek 2:1
So 09.11.2019 01:26 Prague Tigers D Lacina 1:1
So 02.11.2019 20:51 Panthers Praha D Bezchleba Buršík 1:8
So 02.11.2019 35:59 FBC Slavia Praha B Pospíchal Trnobranský 5:3
So 02.11.2019 22:48 FBC Slavia Praha B Čala Pospíchal 4:1
So 02.11.2019 15:02 FBC Slavia Praha B Martynek Pospíchal 3:0
So 02.11.2019 14:05 FBC Slavia Praha B Pospíchal Martynek 2:0
So 02.11.2019 12:52 FBC Slavia Praha B Pospíchal Čala 1:0
St 30.10.2019 33:34 Fbk Buldoci Radotín Boubelík Martynek 3:4
St 30.10.2019 28:00 Fbk Buldoci Radotín Čala 2:3
St 30.10.2019 23:37 Fbk Buldoci Radotín Tetiva Čala 1:2 P
So 26.10.2019 35:59 FBC Uhřiněves Charvát 6:1
So 26.10.2019 33:51 FBC Uhřiněves Lacina Paleček 5:1
So 26.10.2019 29:37 FBC Uhřiněves Pospíchal Lacina 4:1
So 26.10.2019 26:07 FBC Uhřiněves Pospíchal Lacina 3:1
So 26.10.2019 20:12 FBC Uhřiněves Pospíchal Lacina 2:1
So 26.10.2019 05:55 FBC Uhřiněves Lacina Charvát 1:0
So 26.10.2019 33:16 Fbk Buldoci Radotín B Pospíchal Lacina 6:1
So 26.10.2019 32:22 Fbk Buldoci Radotín B Charvát Marek 5:1
So 26.10.2019 06:59 Fbk Buldoci Radotín B Mikšík Trnobranský 4:0
So 26.10.2019 05:44 Fbk Buldoci Radotín B Lacina Pospíchal 3:0
So 26.10.2019 00:58 Fbk Buldoci Radotín B Charvát 2:0
So 26.10.2019 00:28 Fbk Buldoci Radotín B Lacina Pospíchal 1:0
So 19.10.2019 24:21 EMCO Cholerics Harmach Chramosil 2:4
So 19.10.2019 20:57 EMCO Cholerics Martynek Čala 1:3
So 19.10.2019 28:16 FBC Kralupy n/V B Harmach Charvát 1:4
Ne 13.10.2019 35:44 FBC Young Boys Čala Bezchleba 4:8
Ne 13.10.2019 33:13 FBC Young Boys Harmach 3:8
Ne 13.10.2019 33:06 FBC Young Boys Pospíchal Trnobranský 2:8
Ne 13.10.2019 02:15 FBC Young Boys Lacina Pospíchal 1:0
Ne 13.10.2019 35:24 Red Dragons Hořovice B Harmach Šotola 6:3
Ne 13.10.2019 34:30 Red Dragons Hořovice B Pospíchal Lacina 5:3
Ne 13.10.2019 20:42 Red Dragons Hořovice B Harmach Mikšík 4:1
Ne 13.10.2019 14:16 Red Dragons Hořovice B Pospíchal Lacina 3:1
Ne 13.10.2019 12:52 Red Dragons Hořovice B Čala Harmach 2:1
Ne 13.10.2019 06:35 Red Dragons Hořovice B Harmach 1:0
Ne 29.09.2019 27:56 FbK 1996 Příbram Trnobranský Čala 6:6
Ne 29.09.2019 08:48 FbK 1996 Příbram Pospíchal Čala 5:0
Ne 29.09.2019 06:17 FbK 1996 Příbram Lacina 4:0
Ne 29.09.2019 03:26 FbK 1996 Příbram Paleček 3:0
Ne 29.09.2019 03:10 FbK 1996 Příbram Čala Lacina 2:0
Ne 29.09.2019 01:30 FbK 1996 Příbram Paleček Pospíchal 1:0
Ne 29.09.2019 17:36 EMCO Cholerics Kadlec Chramosil 3:2
Ne 29.09.2019 08:32 EMCO Cholerics Martynek 2:1
Ne 29.09.2019 04:28 EMCO Cholerics Tetiva Bezchleba 1:1
Ne 29.09.2019 17:49 FBC Vokovický Šavle Pospíchal Lacina 2:2 P
Ne 29.09.2019 07:14 FBC Vokovický Šavle Paleček Lacina 1:0
So 14.09.2019 35:50 Prague Tigers D Charvát Lacina 4:8
So 14.09.2019 32:04 Prague Tigers D Pospíchal Harmach 3:7
So 14.09.2019 12:13 Prague Tigers D Pospíchal Charvát 2:1
So 14.09.2019 04:19 Prague Tigers D Harmach Pospíchal 1:0
So 14.09.2019 35:49 TJ Sokol Dobříš B Pospíchal Harmach 4:9
So 14.09.2019 34:13 TJ Sokol Dobříš B Lacina Harmach 3:8
So 14.09.2019 33:07 TJ Sokol Dobříš B Paleček Pospíchal 2:6
So 14.09.2019 03:36 TJ Sokol Dobříš B Harmach Paleček 1:1
So 04.05.2019 19:26 FBC Uhřiněves Marušák Boubelík 5:4
So 04.05.2019 14:47 FBC Uhřiněves Marušák Trnobranský 4:4
So 04.05.2019 11:59 FBC Uhřiněves Harmach 3:4
So 04.05.2019 07:09 FBC Uhřiněves Martynek Koleška 2:3
So 04.05.2019 01:45 FBC Uhřiněves Harmach Trnobranský 1:2
So 04.05.2019 31:53 Gladiátor Team Beroun Harmach Novák 4:0
So 04.05.2019 31:00 Gladiátor Team Beroun Zahradník 3:0
So 04.05.2019 11:00 Gladiátor Team Beroun Harmach Novák 2:0
So 04.05.2019 04:43 Gladiátor Team Beroun Harmach Marušák 1:0
So 27.04.2019 24:15 IBK Kubánský Klan C Harmach Paleček 6:4
So 27.04.2019 23:55 IBK Kubánský Klan C Lacina Bezchleba 5:4
So 27.04.2019 22:42 IBK Kubánský Klan C Bezchleba 4:4
So 27.04.2019 19:03 IBK Kubánský Klan C Bezchleba Chramosil 3:3
So 27.04.2019 18:51 IBK Kubánský Klan C Harmach Lacina 2:3
So 27.04.2019 17:16 IBK Kubánský Klan C Slovák Boubelík 1:3
So 27.04.2019 31:40 F.C. Vorms Praha 2:7 V
So 27.04.2019 07:39 F.C. Vorms Praha Harmach Lacina 1:1
So 13.04.2019 34:35 FBK Vosy Praha DDM P2 B Marušák 5:1
So 13.04.2019 32:54 FBK Vosy Praha DDM P2 B Charvát 4:1 T
So 13.04.2019 27:28 FBK Vosy Praha DDM P2 B Martynek Marušák 3:1
So 13.04.2019 17:59 FBK Vosy Praha DDM P2 B Čala Chramosil 2:1
So 13.04.2019 06:52 FBK Vosy Praha DDM P2 B Martynek Novák 1:0
So 13.04.2019 26:06 FBC Ressler boys Martynek Marušák 3:2
So 13.04.2019 23:29 FBC Ressler boys Zahradník Bezchleba 2:2
So 13.04.2019 09:51 FBC Ressler boys Martynek Novák 1:1
Ne 31.03.2019 24:33 Florbalová akademie MB B Čala Marušák 3:4
Ne 31.03.2019 23:10 Florbalová akademie MB B Čala Boubelík 2:4
Ne 31.03.2019 21:19 Florbalová akademie MB B Marušák Harmach 1:4
Ne 31.03.2019 35:06 FBC Hamsters Vysočany Slovák Trmota 3:4
Ne 31.03.2019 34:45 FBC Hamsters Vysočany Čala Tyč 2:4
Ne 31.03.2019 21:49 FBC Hamsters Vysočany Harmach Slovák 1:3
Ne 31.03.2019 35:46 Floor Maniacs Mělník B Mikšík Pospíchal 10:6
Ne 31.03.2019 35:13 Floor Maniacs Mělník B Pospíchal Paleček 9:6
Ne 31.03.2019 19:22 Floor Maniacs Mělník B Mikšík Lacina 8:4
Ne 31.03.2019 18:13 Floor Maniacs Mělník B Pospíchal Bezchleba 7:4
Ne 31.03.2019 17:48 Floor Maniacs Mělník B Tyč Mikšík 6:4
Ne 31.03.2019 11:05 Floor Maniacs Mělník B Pospíchal Lacina 5:2
Ne 31.03.2019 09:19 Floor Maniacs Mělník B Pospíchal Lacina 4:2
Ne 31.03.2019 06:27 Floor Maniacs Mělník B Tyč Pospíchal 3:2
Ne 31.03.2019 02:21 Floor Maniacs Mělník B Lacina Novák 2:2
Ne 31.03.2019 01:24 Floor Maniacs Mělník B Pospíchal Trnobranský 1:1
Ne 31.03.2019 35:34 SK Black Dragons EP B Lacina 11:2
Ne 31.03.2019 32:19 SK Black Dragons EP B Tyč Bezchleba 10:2
Ne 31.03.2019 32:12 SK Black Dragons EP B Bezchleba Trnobranský 9:2
Ne 31.03.2019 29:36 SK Black Dragons EP B Mikšík Pospíchal 8:2
Ne 31.03.2019 26:59 SK Black Dragons EP B Bezchleba Lacina 7:2
Ne 31.03.2019 24:27 SK Black Dragons EP B Lacina Tyč 6:1
Ne 31.03.2019 23:26 SK Black Dragons EP B Bezchleba Lacina 5:1
Ne 31.03.2019 16:24 SK Black Dragons EP B Tyč Lacina 4:1
Ne 31.03.2019 14:46 SK Black Dragons EP B Pospíchal Tyč 3:0
Ne 31.03.2019 04:06 SK Black Dragons EP B Pospíchal Tyč 2:0
Ne 31.03.2019 00:37 SK Black Dragons EP B Lacina Tyč 1:0
Ne 24.03.2019 35:16 TJ Lokomotiva Rakovník B Mikšík Martynek 3:6
Ne 24.03.2019 29:59 TJ Lokomotiva Rakovník B Martynek 2:5
Ne 24.03.2019 25:58 TJ Lokomotiva Rakovník B Marušák Trnobranský 1:4
Ne 24.03.2019 27:09 FBC JELENI UNHOŠŤ Harmach Mikšík 3:2
Ne 24.03.2019 26:11 FBC JELENI UNHOŠŤ Harmach 2:2
Ne 24.03.2019 01:33 FBC JELENI UNHOŠŤ Martynek Kadlec 1:0
So 16.03.2019 31:11 FBC Kralupy n/V B Čala 4:5 P
So 16.03.2019 26:30 FBC Kralupy n/V B Trmota Slovák 3:4
So 16.03.2019 23:53 FBC Kralupy n/V B Marušák Podzemný 2;4
So 16.03.2019 23:46 FBC Kralupy n/V B Tyč Slovák 1:4
So 16.03.2019 29:26 ACEMA Sparta Praha C Pospíchal 7:3
So 16.03.2019 28:29 ACEMA Sparta Praha C Lacina Martynek 6:3
So 16.03.2019 19:05 ACEMA Sparta Praha C Charvát Bezchleba 5:3 P
So 16.03.2019 17:57 ACEMA Sparta Praha C Charvát Pospíchal 4:3 P
So 16.03.2019 10:31 ACEMA Sparta Praha C Mikšík Lacina 3:2
So 16.03.2019 07:26 ACEMA Sparta Praha C Pospíchal Bezchleba 2:2
So 16.03.2019 03:46 ACEMA Sparta Praha C Lacina Pospíchal 1:1
So 16.03.2019 07:27 Florbal TJ Kobylisy D Pospíchal Lacina 2:1
So 16.03.2019 02:15 Florbal TJ Kobylisy D Mikšík Lacina 1:0
Ne 03.03.2019 35:25 FBC Vlci Tatran Kostelec Lacina 3:1
Ne 03.03.2019 19:48 FBC Vlci Tatran Kostelec Martynek Harmach 2:1
Ne 03.03.2019 15:37 FBC Vlci Tatran Kostelec Harmach Koleška 1:1
Ne 03.03.2019 27:39 Panthers Praha E Lacina 4:1 T
Ne 03.03.2019 15:10 Panthers Praha E Martynek Lacina 3:0
Ne 03.03.2019 10:57 Panthers Praha E Harmach Martynek 2:0
Ne 03.03.2019 00:32 Panthers Praha E Martynek Harmach 1:0
So 02.03.2019 11:52 FBC Penguins Praha Tetiva 2:2
So 02.03.2019 10:05 FBC Penguins Praha Martynek 1:2
So 02.03.2019 26:51 Šneci z Pěšin Zahradník Koleška 6:3
So 02.03.2019 25:51 Šneci z Pěšin Zahradník Charvát 5:3
So 02.03.2019 24:46 Šneci z Pěšin Novák Tetiva 4:3 P
So 02.03.2019 07:22 Šneci z Pěšin Charvát Koleška 3:1
So 02.03.2019 04:47 Šneci z Pěšin Trnobranský 2:1 P
So 02.03.2019 01:55 Šneci z Pěšin Koleška Zahradník 1:1
Ne 24.02.2019 35:07 SK B.U.H. Praha Boubelík Čala 6:5 P
Ne 24.02.2019 30:39 SK B.U.H. Praha Podzemný Bradáč 5:4
Ne 24.02.2019 24:11 SK B.U.H. Praha Trmota Tyč 4:2
Ne 24.02.2019 19:30 SK B.U.H. Praha Podzemný Čala 3:1
Ne 24.02.2019 15:46 SK B.U.H. Praha Trmota Chramosil 2:1
Ne 24.02.2019 07:09 SK B.U.H. Praha Harmach Trmota 1:0
Ne 24.02.2019 35:53 FbC Engineers Slovák Trmota 2:3
Ne 24.02.2019 22:28 FbC Engineers Boubelík Podzemný 1:0
Ne 17.02.2019 34:37 Bourbon TJ Ruzyně B Lacina Pospíchal 5:1
Ne 17.02.2019 31:16 Bourbon TJ Ruzyně B Lacina 4:1
Ne 17.02.2019 13:18 Bourbon TJ Ruzyně B Lacina 3:1
Ne 17.02.2019 10:38 Bourbon TJ Ruzyně B Šesták Paleček 2:0 O
Ne 17.02.2019 08:13 Bourbon TJ Ruzyně B Harmach 1:0
Ne 17.02.2019 32:49 TJ Kyje Bezchleba Šesták 4:4 P
Ne 17.02.2019 20:35 TJ Kyje Bezchleba Šesták 3:2 P
Ne 17.02.2019 13:42 TJ Kyje Bezchleba Koleška 2:0
Ne 17.02.2019 02:09 TJ Kyje Mikšík Bezchleba 1:0
So 09.02.2019 30:42 FBK VŠSK PaedF UK Marušák Martynek 4:2
So 09.02.2019 25:29 FBK VŠSK PaedF UK Dimitrov Slovák 3:1
So 09.02.2019 16:43 FBK VŠSK PaedF UK Martynek Marušák 2:0
So 09.02.2019 01:56 FBK VŠSK PaedF UK Slovák Tyč 1:0
So 09.02.2019 16:13 Florbalová akademie MB B Trmota Tyč 3:1
So 09.02.2019 15:20 Florbalová akademie MB B Slovák Chramosil 2:1
So 09.02.2019 01:01 Florbalová akademie MB B Marušák 1:0
So 02.02.2019 01:19 FBC Charisma Pečky Lacina Pospíchal 1:0
So 02.02.2019 20:28 ACEMA Sparta Praha C Bezchleba Pospíchal 3:2
So 02.02.2019 08:32 ACEMA Sparta Praha C Harmach Charvát 2:1
So 02.02.2019 06:02 ACEMA Sparta Praha C Harmach Charvát 1:1
So 26.01.2019 32:10 FBC Slavia Praha B Bradáč Podzemný 3:2 P
So 26.01.2019 18:52 FBC Slavia Praha B Harmach Tyč 2:1
So 26.01.2019 02:06 FBC Slavia Praha B Adamec Bradáč 1:0
So 26.01.2019 31:45 TJ Sokol Kostelec n/L Podzemný Šesták 1:4
So 19.01.2019 18:24 Florbal TJ Kobylisy D Harmach Pospíchal 3:0
So 19.01.2019 13:41 Florbal TJ Kobylisy D Boubelík Charvát 2:0
So 19.01.2019 03:20 Florbal TJ Kobylisy D Harmach Lacina 1:0
So 19.01.2019 30:28 J.B.M. Praha Marušák Zahradník 4:1
So 19.01.2019 26:42 J.B.M. Praha Zahradník Martynek 3:1
So 19.01.2019 14:36 J.B.M. Praha Mikšík Novák 2:0
So 19.01.2019 07:21 J.B.M. Praha Zahradník 1:0
So 19.01.2019 34:04 FBK Vosy Praha DDM P2 B Novák Martynek 3:0
So 19.01.2019 19:00 FBK Vosy Praha DDM P2 B Marušák Martynek 2:0
So 19.01.2019 05:39 FBK Vosy Praha DDM P2 B Novák 1:0
So 19.01.2019 35:59 SK DESPERADOS SNW B Charvát Zahálka 4:2 P
So 19.01.2019 18:40 SK DESPERADOS SNW B Bezchleba Zahálka 3:0
So 19.01.2019 11:40 SK DESPERADOS SNW B Lacina Charvát 2:0
So 19.01.2019 08:38 SK DESPERADOS SNW B Charvát Zahálka 1:0
So 22.12.2018 29:11 FBC Lions Mladá Boleslav Boubelík 8:2
So 22.12.2018 23:36 FBC Lions Mladá Boleslav Dimitrov 7:2
So 22.12.2018 18:45 FBC Lions Mladá Boleslav Slovák Marušák 6:1 P
So 22.12.2018 16:45 FBC Lions Mladá Boleslav Dimitrov Čala 5:1 O
So 22.12.2018 13:48 FBC Lions Mladá Boleslav Marušák Novotný 4:1
So 22.12.2018 12:09 FBC Lions Mladá Boleslav Dimitrov Marušák 3:1
So 22.12.2018 06:23 FBC Lions Mladá Boleslav Čala Novotný 2:0
So 22.12.2018 03:12 FBC Lions Mladá Boleslav Novotný Dimitrov 1:0
So 22.12.2018 35:12 FBC Kralupy n/V B Tyč Slovák 2:5
So 22.12.2018 10:04 FBC Kralupy n/V B Slovák Mulenko 1:1
So 22.12.2018 25:23 FBC Uhřiněves Lacina 4:2
So 22.12.2018 19:25 FBC Uhřiněves Martynek Novák 3:1
So 22.12.2018 12:27 FBC Uhřiněves Lacina 2:0
So 22.12.2018 03:25 FBC Uhřiněves Wurst Trnobranský 1:0
So 22.12.2018 21:36 T.B.C. Králův Dvůr C Trnobranský Wurst 2:2
So 22.12.2018 01:01 T.B.C. Králův Dvůr C Lacina Mikšík 1:0
Ne 25.11.2018 33:58 Gladiátor Team Beroun Tetiva Wurst 5:5
Ne 25.11.2018 23:44 Gladiátor Team Beroun Tetiva Trnobranský 4:3
Ne 25.11.2018 19:31 Gladiátor Team Beroun Martynek Chramosil 3:3
Ne 25.11.2018 10:36 Gladiátor Team Beroun Chramosil 2:0
Ne 25.11.2018 08:16 Gladiátor Team Beroun Tetiva Kadlec 1:0
Ne 25.11.2018 28:14 Šneci z Pěšin Wurst Tetiva 3:4
Ne 25.11.2018 16:13 Šneci z Pěšin Zahradník Tyč 2:2
Ne 25.11.2018 08:18 Šneci z Pěšin Zahradník Chramosil 1:2
Ne 18.11.2018 04:07 SK B.U.H. Praha Slovák Tyč 1:0 P
Ne 18.11.2018 35:33 FBK VŠSK PaedF UK Slovák Dimitrov 6:2
Ne 18.11.2018 33:33 FBK VŠSK PaedF UK Bradáč Novotný 5:2
Ne 18.11.2018 29:13 FBK VŠSK PaedF UK Čala Podzemný 4:2
Ne 18.11.2018 19:12 FBK VŠSK PaedF UK Harmach Tyč 3:1
Ne 18.11.2018 14:05 FBK VŠSK PaedF UK Šesták 2:0
Ne 18.11.2018 04:06 FBK VŠSK PaedF UK Harmach Tyč 1:0
So 17.11.2018 34:27 Floor Maniacs Mělník B Harmach Lacina 15:2
So 17.11.2018 34:18 Floor Maniacs Mělník B Charvát Boubelík 14:2
So 17.11.2018 32:42 Floor Maniacs Mělník B Lacina Bezchleba 13:2
So 17.11.2018 32:31 Floor Maniacs Mělník B Charvát Paleček 12:2
So 17.11.2018 28:27 Floor Maniacs Mělník B Lacina Pospíchal 11:1
So 17.11.2018 27:58 Floor Maniacs Mělník B Pospíchal Lacina 10:1
So 17.11.2018 27:51 Floor Maniacs Mělník B Zahradník Boubelík 9:1
So 17.11.2018 21:43 Floor Maniacs Mělník B Charvát Zahradník 8:1
So 17.11.2018 15:24 Floor Maniacs Mělník B Harmach Lacina 7:1
So 17.11.2018 14:46 Floor Maniacs Mělník B Charvát Boubelík 6:1
So 17.11.2018 09:47 Floor Maniacs Mělník B Pospíchal Lacina 5:1
So 17.11.2018 05:06 Floor Maniacs Mělník B Harmach Lacina 4:0
So 17.11.2018 04:45 Floor Maniacs Mělník B Harmach Lacina 3:0
So 17.11.2018 01:17 Floor Maniacs Mělník B Harmach Pospíchal 2:0
So 17.11.2018 00:18 Floor Maniacs Mělník B Charvát Zahálka 1:0
So 17.11.2018 13:09 TJ Kyje Pospíchal Lacina 1:0
So 03.11.2018 32:57 FBC Penguins Praha Martynek Chramosil 4:5
So 03.11.2018 32:39 FBC Penguins Praha Podzemný Wurst 3:5
So 03.11.2018 23:49 FBC Penguins Praha Zahradník Šesták 2:4
So 03.11.2018 08:56 FBC Penguins Praha Chramosil Martynek 1:1
So 03.11.2018 29:00 J.B.M. Praha Podzemný Šotola 5:1
So 03.11.2018 20:34 J.B.M. Praha Wurst Trnobranský 4:1
So 03.11.2018 15:58 J.B.M. Praha Zahradník Martynek 3:0
So 03.11.2018 05:29 J.B.M. Praha Zahradník Martynek 2:0
So 03.11.2018 04:53 J.B.M. Praha Wurst 1:0
So 27.10.2018 22:38 FBC Charisma Pečky Pospíchal Lacina 5:1
So 27.10.2018 19:05 FBC Charisma Pečky Pospíchal Mikšík 4:1
So 27.10.2018 17:43 FBC Charisma Pečky Paleček 3:1
So 27.10.2018 15:43 FBC Charisma Pečky Pospíchal Lacina 2:1
So 27.10.2018 06:56 FBC Charisma Pečky Mikšík Bezchleba 1:1
So 27.10.2018 33:21 FBC Lions Mladá Boleslav Slovák Novotný 7:2
So 27.10.2018 29:33 FBC Lions Mladá Boleslav Harmach Chramosil 6:1
So 27.10.2018 28:28 FBC Lions Mladá Boleslav Martynek Šesták 5:1
So 27.10.2018 19:38 FBC Lions Mladá Boleslav Harmach Chramosil 4:1
So 27.10.2018 15:33 FBC Lions Mladá Boleslav Chramosil Bradáč 3:1
So 27.10.2018 10:14 FBC Lions Mladá Boleslav Chramosil Bradáč 2:0
So 27.10.2018 07:02 FBC Lions Mladá Boleslav Harmach 1 0
So 27.10.2018 33:39 SK Black Dragons EP B Lacina Pospíchal 9:5
So 27.10.2018 33:16 SK Black Dragons EP B Trnobranský Lacina 8:5
So 27.10.2018 30:28 SK Black Dragons EP B Lacina 7:5
So 27.10.2018 23:01 SK Black Dragons EP B Mikšík Lacina 6:2
So 27.10.2018 20:38 SK Black Dragons EP B Mikšík Bezchleba 5:2
So 27.10.2018 16:10 SK Black Dragons EP B Mikšík 4:1
So 27.10.2018 15:39 SK Black Dragons EP B Lacina Paleček 3:1
So 27.10.2018 11:38 SK Black Dragons EP B Lacina Pospíchal 2:1
So 27.10.2018 04:13 SK Black Dragons EP B Lacina Paleček 1:1
So 27.10.2018 35:15 FbC Engineers Slovák Bradáč 7:7 P
So 27.10.2018 34:38 FbC Engineers Slovák Chramosil 6:7
So 27.10.2018 31:36 FbC Engineers Slovák Harmach 5:6
So 27.10.2018 25:04 FbC Engineers Čala Trmota 4:4
So 27.10.2018 09:12 FbC Engineers Bradáč Slovák 3:3 P
So 27.10.2018 06:23 FbC Engineers Slovák Novotný 2:3
So 27.10.2018 02:37 FbC Engineers Chramosil Novotný 1:2
Ne 14.10.2018 23:17 FBC Ressler boys Wurst Kadlec 1:1
Ne 14.10.2018 35:18 Panthers Praha E Harmach Charvát 7:3
Ne 14.10.2018 34:29 Panthers Praha E Harmach 6:3
Ne 14.10.2018 34:05 Panthers Praha E Lacina 5:3
Ne 14.10.2018 33:07 Panthers Praha E Pospíchal Lacina 4:3
Ne 14.10.2018 31:16 TJ Lokomotiva Rakovník B Wurst Tetiva 5:1
Ne 14.10.2018 26:22 TJ Lokomotiva Rakovník B Zahradník Tetiva 4:1
Ne 14.10.2018 25:36 TJ Lokomotiva Rakovník B Kadlec Tetiva 3:1
Ne 14.10.2018 25:09 Panthers Praha E Lacina Paleček 3:3
Ne 14.10.2018 24:56 TJ Lokomotiva Rakovník B Chramosil Marušák 2:1
Ne 14.10.2018 23:46 Panthers Praha E Pospíchal Lacina 2:2
Ne 14.10.2018 21:30 TJ Lokomotiva Rakovník B Zahradník Marušák 1:1
Ne 14.10.2018 01:51 Panthers Praha E Zahálka Slovák 1:0
Ne 14.10.2018 07:59 F.C. Vorms Praha Lacina Pospíchal 3:0
Ne 14.10.2018 03:54 F.C. Vorms Praha Pospíchal 2:0
Ne 14.10.2018 03:35 F.C. Vorms Praha Harmach Pospíchal 1:0
Ne 07.10.2018 33:11 FBC Hamsters Vysočany Harmach Tyč 6:1
Ne 07.10.2018 31:02 FBC Hamsters Vysočany Harmach Kadlec 5:1
Ne 07.10.2018 29:38 FBC Hamsters Vysočany Tyč Slovák 4:1
Ne 07.10.2018 23:53 FBC Hamsters Vysočany Šesták Marušák 3:0 P
Ne 07.10.2018 08:04 FBC Hamsters Vysočany Čala Marušák 2:0
Ne 07.10.2018 05:45 FBC Hamsters Vysočany Harmach Slovák 1:0
Ne 07.10.2018 19:36 FBC Slavia Praha B Martynek Marušák 2:2
Ne 07.10.2018 06:15 FBC Slavia Praha B Charvát Martynek 1:1
So 29.09.2018 31:14 Bourbon TJ Ruzyně B Lacina Chramosil 2:2
So 29.09.2018 21:55 Bourbon TJ Ruzyně B Šesták Koleška 1:1
So 29.09.2018 23:07 IBK Kubánský Klan C Chramosil Šesták 4:2
So 29.09.2018 15:19 IBK Kubánský Klan C Šesták Lacina 3:2
So 29.09.2018 13:26 IBK Kubánský Klan C Zahálka Novotný 2:2
So 29.09.2018 10:30 IBK Kubánský Klan C Mikšík Chuděj 1:0
Ne 23.09.2018 35:59 T.B.C. Králův Dvůr C Tetiva Wurst 3:1 P
Ne 23.09.2018 21:05 T.B.C. Králův Dvůr C Zahradník Zahálka 2:1
Ne 23.09.2018 14:24 T.B.C. Králův Dvůr C Martynek Novák 1:0
Ne 23.09.2018 32:32 FBC JELENI UNHOŠŤ Zahradník 5:4
Ne 23.09.2018 32:18 FBC JELENI UNHOŠŤ Zahálka Koleška 4:4
Ne 23.09.2018 17:38 FBC JELENI UNHOŠŤ Trnobranský Tetiva 3:3
Ne 23.09.2018 09:29 FBC JELENI UNHOŠŤ Zahradník Koleška 2:2
Ne 23.09.2018 07:20 FBC JELENI UNHOŠŤ Zahálka Tetiva 1:1
So 22.09.2018 35:55 TJ Sokol Kostelec n/L Čala Tyč 15:4
So 22.09.2018 34:10 TJ Sokol Kostelec n/L Bradáč Tyč 14:4
So 22.09.2018 34:04 TJ Sokol Kostelec n/L Čala Trmota 13:4
So 22.09.2018 30:56 TJ Sokol Kostelec n/L Bradáč Slovák 12:4
So 22.09.2018 27:38 TJ Sokol Kostelec n/L Tyč Novotný 11:4
So 22.09.2018 19:10 TJ Sokol Kostelec n/L Slovák Tyč 10:1
So 22.09.2018 17:30 TJ Sokol Kostelec n/L Slovák Harmach 9:1
So 22.09.2018 15:14 TJ Sokol Kostelec n/L Podzemný Chuděj 8:1
So 22.09.2018 13:45 TJ Sokol Kostelec n/L Trmota Marušák 7:1
So 22.09.2018 10:37 TJ Sokol Kostelec n/L Harmach Tyč 6:1
So 22.09.2018 06:40 TJ Sokol Kostelec n/L Podzemný Čala 5:1
So 22.09.2018 06:22 TJ Sokol Kostelec n/L Slovák Novotný 4:1
So 22.09.2018 04:33 TJ Sokol Kostelec n/L Novotný Slovák 3:0
So 22.09.2018 01:26 TJ Sokol Kostelec n/L Čala Podzemný 2:0
So 22.09.2018 00:35 TJ Sokol Kostelec n/L Novák Podzemný 1:0
So 15.09.2018 26:14 FBC Vlci Tatran Kostelec Šesták 4:1 T
So 15.09.2018 25:29 FBC Vlci Tatran Kostelec Zahálka Šesták 3:1
So 15.09.2018 10:02 FBC Vlci Tatran Kostelec Pospíchal Lacina 2:0
So 15.09.2018 09:55 FBC Vlci Tatran Kostelec Zahálka Mikšík 1:0
So 15.09.2018 34:04 SK DESPERADOS SNW B Harmach Lacina 8:1
So 15.09.2018 26:27 SK DESPERADOS SNW B Harmach Pospíchal 7:0
So 15.09.2018 20:18 SK DESPERADOS SNW B Harmach Lacina 6:0
So 15.09.2018 20:01 SK DESPERADOS SNW B Charvát Zahálka 5:0
So 15.09.2018 19:25 SK DESPERADOS SNW B Mikšík Šesták 4:0
So 15.09.2018 13:47 SK DESPERADOS SNW B Harmach Lacina 3:0
So 15.09.2018 02:33 SK DESPERADOS SNW B Harmach Lacina 2:0
So 15.09.2018 01:30 SK DESPERADOS SNW B Zahálka Šesták 1:0
Ne 29.04.2018 28:26 TJ Lokomotiva Rakovník Podzemný Trnobranský 3:5 O
Ne 29.04.2018 21:37 FAT PIPE FLORBAL CHODOV D Paleček 4:2
Ne 29.04.2018 18:35 FAT PIPE FLORBAL CHODOV D Zibner Zahálka 3:1
Ne 29.04.2018 16:49 FAT PIPE FLORBAL CHODOV D Zibner Zahálka 2:1
Ne 29.04.2018 07:13 TJ Lokomotiva Rakovník Čala Marušák 2:2
Ne 29.04.2018 07:08 FAT PIPE FLORBAL CHODOV D Zibner Charvát 1:1
Ne 29.04.2018 03:48 TJ Lokomotiva Rakovník Mikšík Lacina 1:0
Ne 29.04.2018 21:43 Game Over Praha Podzemný Marušák 1:0
Ne 29.04.2018 21:35 FKMP Praha B Zibner Pospíchal 5:1
Ne 29.04.2018 16:13 FKMP Praha B Charvát 4:1
Ne 29.04.2018 10:52 FKMP Praha B Šesták Bezchleba 3:0
Ne 29.04.2018 08:24 FKMP Praha B Pospíchal Šesták 2:0
Ne 29.04.2018 07:18 FKMP Praha B Šesták Pospíchal 1:0
Ne 22.04.2018 34:31 VSK ČVUT Praha Neo Marušák Slovák 3:2
Ne 22.04.2018 28:51 VSK ČVUT Praha Neo Čala Marušák 2:1
Ne 22.04.2018 25:54 VSK ČVUT Praha Neo Martynek Marušák 1:1
Ne 22.04.2018 13:43 Vasara Tetiva 2:3
Ne 22.04.2018 03:34 Vasara Čala Martynek 1:0
Ne 15.04.2018 34:42 FBC JELENI UNHOŠŤ Tetiva 6:4 S
Ne 15.04.2018 13:59 FBC JELENI UNHOŠŤ Slovák 5:2
Ne 15.04.2018 13:11 FBC JELENI UNHOŠŤ Lacina 4:2
Ne 15.04.2018 11:05 FBC JELENI UNHOŠŤ Tetiva Podzemný 3:1
Ne 15.04.2018 05:05 FBC JELENI UNHOŠŤ Mikšík Tyč 2:0
Ne 15.04.2018 02:38 FBC JELENI UNHOŠŤ Slovák 1:0
Ne 15.04.2018 35:56 SK DESPERADOS SNW B Tetiva Podzemný 5:1
Ne 15.04.2018 26:54 SK DESPERADOS SNW B Šesták Tetiva 4:1
Ne 15.04.2018 25:39 SK DESPERADOS SNW B Lacina Kadlec 3:1
Ne 15.04.2018 23:01 SK DESPERADOS SNW B Šesták Tyč 2:1 P
Ne 15.04.2018 09:28 SK DESPERADOS SNW B Tyč Boubelík 1:0
So 07.04.2018 35:59 FBC Merkur Praha Čala Šesták 3:3
So 07.04.2018 27:53 FBC Merkur Praha Tyč Marušák 2:3 P
So 07.04.2018 01:02 FBC Merkur Praha Martynek Čala 1:0
So 07.04.2018 27:29 FBC Kutná Hora C Jindra Marušák 1:6
So 07.04.2018 35:30 FLORBAL RIDERS Bezchleba Charvát 3:4
So 07.04.2018 32:58 FLORBAL RIDERS Zibner Harmach 2:4
So 07.04.2018 17:03 FLORBAL RIDERS Zibner Pospíchal 1:2
So 07.04.2018 26:59 FBC Majklar Harmach Pospíchal 7:2
So 07.04.2018 25:30 FBC Majklar Harmach Pospíchal 6:2
So 07.04.2018 22:52 FBC Majklar Bezchleba Charvát 5:2
So 07.04.2018 21:57 FBC Majklar Pospíchal Bezchleba 4:2
So 07.04.2018 19:48 FBC Majklar Charvát Pospíchal 3:2
So 07.04.2018 12:13 FBC Majklar Harmach Paleček 2:1
So 07.04.2018 11:59 FBC Majklar Pospíchal Bezchleba 1:1
Ne 25.03.2018 29:26 FBC Ressler boys Wurst Kadlec 4:2
Ne 25.03.2018 17:39 FBC Ressler boys Mikšík Lacina 3:1
Ne 25.03.2018 15:06 FBC Ressler boys Lacina Kadlec 2:0
Ne 25.03.2018 05:42 FBC Ressler boys Lacina Pospíchal 1:0
Ne 25.03.2018 27:12 FBC Vokovický Šavle Lacina Šotola 3:4
Ne 25.03.2018 15:35 FBC Vokovický Šavle Lacina Kadlec 2:1
Ne 25.03.2018 04:01 FBC Vokovický Šavle Lacina 1:0
Ne 18.03.2018 35:46 FBC Texas B - massacre Zahradník Čala 5:8
Ne 18.03.2018 28:27 FBC Texas B - massacre Tyč 4:5 O
Ne 18.03.2018 20:31 FBC Texas B - massacre Slovák Tyč 3:4 P
Ne 18.03.2018 18:53 FBC Texas B - massacre Martynek Marušák 2:4 P
Ne 18.03.2018 00:57 FBC Texas B - massacre Tyč Slovák 1:1
Ne 18.03.2018 29:45 AIK Steel Kladno B Lacina Pospíchal 6:5
Ne 18.03.2018 23:15 AIK Steel Kladno B Pospíchal Socha 5:4
Ne 18.03.2018 20:23 AIK Steel Kladno B Pospíchal Charvát 4:3
Ne 18.03.2018 08:59 AIK Steel Kladno B Zibner Lacina 3:3
Ne 18.03.2018 06:05 AIK Steel Kladno B Charvát Mikšík 2:2
Ne 18.03.2018 05:09 AIK Steel Kladno B Zibner Lacina 1:2
Ne 18.03.2018 35:56 TJ Lokomotiva Rakovník B Charvát Pospíchal 5:3
Ne 18.03.2018 34:59 TJ Lokomotiva Rakovník B Lacina Charvát 4:3
Ne 18.03.2018 30:11 TJ Lokomotiva Rakovník B Pospíchal Lacina 3:3
Ne 18.03.2018 29:47 TJ Lokomotiva Rakovník B Pospíchal Lacina 2:3
Ne 18.03.2018 23:33 FBC Pitbulls Kolín B Slovák 2:2
Ne 18.03.2018 14:43 FBC Pitbulls Kolín B Martynek Zahradník 1:2
Ne 18.03.2018 14:37 TJ Lokomotiva Rakovník B Lacina Pospíchal 1:0
Ne 04.03.2018 29:28 FKMP Praha Podzemný Zahálka 7:2
Ne 04.03.2018 29:00 FKMP Praha Pospíchal Koleška 6:2
Ne 04.03.2018 17:49 FKMP Praha Slovák Marek 5:2
Ne 04.03.2018 12:43 FKMP Praha Koleška Pospíchal 4:1
Ne 04.03.2018 11:18 FKMP Praha Pospíchal Trnobranský 3:1
Ne 04.03.2018 09:20 FKMP Praha Trnobranský Lacina 2:1
Ne 04.03.2018 08:04 FKMP Praha Podzemný Wurst 1:1
Ne 04.03.2018 31:10 AIK Steel Kladno Tetiva Podzemný 4:4
Ne 04.03.2018 30:39 AIK Steel Kladno Podzemný Kadlec 3:4
Ne 04.03.2018 27:35 AIK Steel Kladno Tetiva Podzemný 2:4
Ne 04.03.2018 12:39 AIK Steel Kladno 1:3 V
So 24.02.2018 33:17 FbK Neveklov Podzemný Slovák 3:4
So 24.02.2018 30:21 Panthers Praha E Lacina Zahálka 11:4 O
So 24.02.2018 28:31 Panthers Praha E Harmach Socha 10:4
So 24.02.2018 26:07 FbK Neveklov Čala Podzemný 2:2
So 24.02.2018 25:12 Panthers Praha E Charvát 9:4
So 24.02.2018 23:12 Panthers Praha E Charvát 8:4
So 24.02.2018 22:30 Panthers Praha E 7:4 V
So 24.02.2018 22:02 Panthers Praha E Harmach Pospíchal 6:4
So 24.02.2018 18:56 Panthers Praha E Pospíchal Charvát 5:3
So 24.02.2018 14:09 Panthers Praha E Charvát Zibner 4:3
So 24.02.2018 10:13 Panthers Praha E Charvát 3:2
So 24.02.2018 09:10 Panthers Praha E Pospíchal Charvát 2:1
So 24.02.2018 07:12 FbK Neveklov Hypšman Čala 1:1
So 24.02.2018 01:40 Panthers Praha E Socha 1:0
So 24.02.2018 27:24 TJ Kyje Zahálka Zibner 3:1
So 24.02.2018 13:11 TJ Kyje Zahálka 2:1
So 24.02.2018 07:02 TJ Kyje Zibner 1:1
So 24.02.2018 34:30 SK Florbal Benešov B Hypšman Podzemný 2:6
So 24.02.2018 15:32 SK Florbal Benešov B Podzemný Slovák 1:4
So 10.02.2018 34:57 TJ Lokomotiva Rakovník Šesták Trnobranský 4:5
So 10.02.2018 27:58 TJ Lokomotiva Rakovník Šesták Marušák 3:4
So 10.02.2018 20:06 TJ Lokomotiva Rakovník Zahálka Lacina 2:3
So 10.02.2018 07:39 TJ Lokomotiva Rakovník Podzemný 1:3
So 10.02.2018 26:43 Game Over Praha Wurst Marušák 6:2
So 10.02.2018 25:31 Game Over Praha Zahálka Lacina 5:2
So 10.02.2018 23:36 Game Over Praha Marušák Lacina 4:2
So 10.02.2018 19:46 Game Over Praha Wurst Koleška 3:2
So 10.02.2018 12:43 Game Over Praha Wurst Zahálka 2:2
So 10.02.2018 11:59 Game Over Praha Šesták Trnobranský 1:2 P
Ne 04.02.2018 35:37 FAT PIPE FLORBAL CHODOV D Zibner Trnobranský 6:9
Ne 04.02.2018 32:54 FAT PIPE FLORBAL CHODOV D Socha Mikšík 5:8
Ne 04.02.2018 30:15 FAT PIPE FLORBAL CHODOV D Trnobranský Zibner 4:8
Ne 04.02.2018 26:43 FAT PIPE FLORBAL CHODOV D Charvát Zahálka 3:6
Ne 04.02.2018 24:14 FAT PIPE FLORBAL CHODOV D Zibner 2:6 T
Ne 04.02.2018 01:52 FAT PIPE FLORBAL CHODOV D Zahálka Zibner 1:0
Ne 04.02.2018 35:08 FKMP Praha B Charvát Trnobranský 9:2
Ne 04.02.2018 31:07 FKMP Praha B Charvát Paleček 8:2
Ne 04.02.2018 25:27 FKMP Praha B Zibner Zahálka 7:1
Ne 04.02.2018 21:24 FKMP Praha B 6:1 V
Ne 04.02.2018 17:27 FKMP Praha B Pospíchal Socha 5:1
Ne 04.02.2018 07:24 FKMP Praha B Zibner Charvát 4:0
Ne 04.02.2018 06:53 FKMP Praha B Pospíchal Mikšík 3:0
Ne 04.02.2018 05:00 FKMP Praha B Charvát Trnobranský 2:0
Ne 04.02.2018 01:43 FKMP Praha B Zibner Zahálka 1:0
Ne 04.02.2018 21:01 FBC Kutná Hora C Šesták Martynek 3:4
Ne 04.02.2018 14:38 FBC Kutná Hora C Podzemný 2:4
Ne 04.02.2018 02:56 FBC Kutná Hora C Martynek Bezchleba 1:0
Ne 04.02.2018 35:59 FBC Texas B - massacre Tetiva Šesták 4:7
Ne 04.02.2018 28:45 FBC Texas B - massacre Martynek Šesták 3:6
Ne 04.02.2018 22:11 FBC Texas B - massacre Šesták 2:5
Ne 04.02.2018 07:15 FBC Texas B - massacre Šesták Podzemný 1:0
Ne 14.01.2018 33:37 FBC JELENI UNHOŠŤ Podzemný Tyč 3:2 P
Ne 14.01.2018 29:49 FBC JELENI UNHOŠŤ Lacina Boubelík 2:2
Ne 14.01.2018 13:01 FBC JELENI UNHOŠŤ Koleška Podzemný 1:0
Ne 14.01.2018 33:49 FBC Blue Horses B Podzemný Tyč 4:4
Ne 14.01.2018 30:07 FBC Blue Horses B Zahálka Trnobranský 2:3 P
Ne 14.01.2018 27:28 FBC Blue Horses B Chlupáč Wurst 1:1
Ne 14.01.2018 23:41 FBC Blue Horses B Tyč 2:2
So 13.01.2018 34:46 FLORBAL RIDERS Harmach Zibner 7:3
So 13.01.2018 32:57 FLORBAL RIDERS Pospíchal Harmach 6:3
So 13.01.2018 32:07 FLORBAL RIDERS Šesták 5:3
So 13.01.2018 29:05 FLORBAL RIDERS Charvát Bezchleba 4:3
So 13.01.2018 21:09 FLORBAL RIDERS Pospíchal Mikšík 3:2
So 13.01.2018 20:35 FLORBAL RIDERS Zibner Zahálka 2:2
So 13.01.2018 16:11 FLORBAL RIDERS Charvát Zibner 1:2
So 13.01.2018 31:14 Las Plantas B Charvát Šesták 4:5
So 13.01.2018 21:20 Las Plantas B Pospíchal Harmach 3:4
So 13.01.2018 17:14 Las Plantas B Zahálka Zibner 2:3
So 13.01.2018 13:28 Las Plantas B Zibner Šesták 1:3
So 06.01.2018 11:28 Florbal Team Nebušice Marušák Martynek 2:5
So 06.01.2018 11:28 Florbal Team Nebušice Martynek Marušák 2:5
So 06.01.2018 01:43 Florbal Team Nebušice Slovák Marušák 1:0
So 06.01.2018 01:42 Florbal Team Nebušice Slovák Marušák 1:0
So 06.01.2018 33:54 TJ Sokol Kostomlaty n/L Marušák Podzemný 4:4
So 06.01.2018 30:05 TJ Sokol Kostomlaty n/L Slovák Šesták 3:4
So 06.01.2018 22:18 TJ Sokol Kostomlaty n/L Martynek Tyč 2:2
So 06.01.2018 08:29 TJ Sokol Kostomlaty n/L Martynek Tyč 1:0
Ne 17.12.2017 23:47 SOKOL CHODOV Pospíchal Jindra 1:3
Ne 17.12.2017 35:50 AIK Steel Kladno B Socha Pospíchal 3:11
Ne 17.12.2017 22:07 AIK Steel Kladno B Pospíchal Jindra 2:6
Ne 17.12.2017 06:17 AIK Steel Kladno B Pospíchal 1:1
Ne 10.12.2017 30:37 FbK Wildcats Praha B Wurst Korous 3:3
Ne 10.12.2017 28:16 FbK Wildcats Praha B Boubelík Podzemný 2:2
Ne 10.12.2017 26:19 FbK Wildcats Praha B Slovák Korous 1:2 P
Ne 10.12.2017 23:16 FBC Ressler boys Chlupáč Slovák 3:0
Ne 10.12.2017 12:45 FBC Ressler boys Slovák Wurst 2:0
Ne 10.12.2017 03:33 FBC Ressler boys Podzemný Boubelík 1:0
Ne 03.12.2017 33:03 Vasara Slovák Čala 9:2
Ne 03.12.2017 30:17 Vasara Slovák Šesták 8:2
Ne 03.12.2017 26:39 Vasara Šesták Slovák 7:2
Ne 03.12.2017 19:56 Vasara Hypšman Čala 6:2
Ne 03.12.2017 18:15 Vasara Šesták Slovák 5:1
Ne 03.12.2017 08:09 Vasara Tyč Šesták 4:0
Ne 03.12.2017 06:34 Vasara Marek 3:0 V
Ne 03.12.2017 06:07 Vasara Tyč Slovák 2:0
Ne 03.12.2017 02:35 Vasara Slovák Jindra 1:0
Ne 03.12.2017 34:30 FBC Pitbulls Kolín B Tyč Slovák 2:1
Ne 03.12.2017 31:42 FBC Pitbulls Kolín B Jindra Slovák 1:1
Ne 26.11.2017 35:07 FBC Majklar Zibner Charvát 7:2
Ne 26.11.2017 34:58 FBC Majklar Pospíchal Charvát 6:1
Ne 26.11.2017 27:23 FBC Majklar Pospíchal Paleček 5:1
Ne 26.11.2017 23:32 FBC Majklar Charvát Pospíchal 4:1
Ne 26.11.2017 10:27 FBC Majklar Zahálka Charvát 3:1
Ne 26.11.2017 10:05 FBC Majklar Charvát Zibner 2:1
Ne 26.11.2017 03:46 FBC Majklar Mikšík Pospíchal 1:0
Ne 26.11.2017 35:09 TJ Kyje Pospíchal Mikšík 9:5
Ne 26.11.2017 31:14 TJ Kyje Charvát Paleček 8:5
Ne 26.11.2017 28:45 TJ Kyje Šesták 7:5
Ne 26.11.2017 26:48 TJ Kyje Pospíchal Mikšík 6:5
Ne 26.11.2017 22:22 TJ Kyje Zahálka 5:5
Ne 26.11.2017 21:35 TJ Kyje Šesták 4:4
Ne 26.11.2017 19:49 TJ Kyje Bezchleba Charvát 3:4
Ne 26.11.2017 13:30 TJ Kyje Šesták Mikšík 2:4
Ne 26.11.2017 09:18 TJ Kyje Charvát 1:4 P
So 18.11.2017 32:07 SK DESPERADOS SNW B Chlupáč Wurst 5:1
So 18.11.2017 30:31 SK DESPERADOS SNW B Trnobranský Mikšík 4:1
So 18.11.2017 28:41 SK DESPERADOS SNW B Jindra Trnobranský 3:1
So 18.11.2017 21:14 SK DESPERADOS SNW B Trnobranský Harmach 2:0
So 18.11.2017 08:58 SK DESPERADOS SNW B Trnobranský Korous 1:0
So 18.11.2017 23:06 AIK Steel Kladno Zahálka Jindra 2:8
So 18.11.2017 00:32 AIK Steel Kladno Šesták Trnobranský 1:0 P
So 11.11.2017 33:14 SK Florbal Benešov B Čala Hypšman 6:3
So 11.11.2017 26:48 SK Florbal Benešov B Slovák Tyč 5:3
So 11.11.2017 23:30 SK Florbal Benešov B Tyč Harmach 4:3
So 11.11.2017 14:28 SK Florbal Benešov B Hypšman Čala 3:1
So 11.11.2017 13:27 SK Florbal Benešov B Martynek Tyč 2:1
So 11.11.2017 11:33 SK Florbal Benešov B Podzemný Dvořák 1:1
So 11.11.2017 33:36 VSK ČVUT Praha Neo Tyč Slovák 1:2
Ne 22.10.2017 31:44 Florbal Team Nebušice Martynek Hypšman 2:7
Ne 22.10.2017 28:16 Florbal Team Nebušice Marušák Podzemný 1:7 P
Ne 22.10.2017 22:46 FBC Merkur Praha Slovák Tyč
Ne 22.10.2017 19:33 FBC Merkur Praha Tyč Slovák
Ne 22.10.2017 13:38 FBC Merkur Praha Čala Podzemný
Ne 22.10.2017 11:50 FBC Merkur Praha Tyč Hypšman
Ne 22.10.2017 10:55 FBC Merkur Praha Čala Podzemný
Ne 08.10.2017 26:01 FbK Wildcats Praha B Lacina Dvořák 2:2
Ne 08.10.2017 03:38 FbK Wildcats Praha B Wurst Korous 1:2
Ne 08.10.2017 35:05 FBC Blue Horses B Tetiva Koleška 6:3
Ne 08.10.2017 24:22 FBC Blue Horses B Wurst Lacina 5:0
Ne 08.10.2017 19:06 FBC Blue Horses B Trnobranský Podzemný 4:0
Ne 08.10.2017 14:14 FBC Blue Horses B Trnobranský Tetiva 3:0
Ne 08.10.2017 09:29 FBC Blue Horses B Tetiva Lacina 2:0
Ne 08.10.2017 04:48 FBC Blue Horses B Wurst Dvořák 1:0
Ne 08.10.2017 28:26 SOKOL CHODOV Šesták Paleček 4:2
Ne 08.10.2017 26:38 SOKOL CHODOV Šesták Charvát 3:2
Ne 08.10.2017 21:18 SOKOL CHODOV Zahradník Socha 2:1
Ne 08.10.2017 02:35 SOKOL CHODOV Bezchleba Zahradník 1:0
Ne 08.10.2017 35:56 Las Plantas B Zahálka Pospíchal 6:6
Ne 08.10.2017 29:35 Las Plantas B Pospíchal Zahradník 5:4
Ne 08.10.2017 26:35 Las Plantas B Charvát Zahradník 4:4
Ne 08.10.2017 13:28 Las Plantas B Šesták Zahradník 3:1
Ne 08.10.2017 10:58 Las Plantas B Charvát Pospíchal 2:1
Ne 08.10.2017 01:56 Las Plantas B Zahradník Charvát 1:0
Ne 17.09.2017 31:44 FKMP Praha Dvořák Martynek 5:1
Ne 17.09.2017 22:30 FKMP Praha Korous Dvořák 4:0 P
Ne 17.09.2017 17:23 FKMP Praha Mikšík Trnobranský 3:0 P
Ne 17.09.2017 14:52 FKMP Praha Charvát Trnobranský 2:0 P
Ne 17.09.2017 02:41 FKMP Praha Chlupáč Dvořák 1:0
Ne 17.09.2017 32:22 FBC Vokovický Šavle Trnobranský Dvořák 5:3
Ne 17.09.2017 32:14 FBC Vokovický Šavle Lacina 4:3
Ne 17.09.2017 26:59 FBC Vokovický Šavle Lacina 3:3
Ne 17.09.2017 25:00 FBC Vokovický Šavle Martynek 2:2
Ne 17.09.2017 04:45 FBC Vokovický Šavle Charvát Zahálka 1:1
Ne 17.09.2017 33:21 FbK Neveklov Šesták Zahradník 3:6
Ne 17.09.2017 11:23 FbK Neveklov Harmach Zahradník 1:1
Ne 17.09.2017 11:23 FbK Neveklov Tyč Martynek 2:1
Ne 17.09.2017 29:55 TJ Sokol Kostomlaty n/L Tyč Dvořák 2:3
Ne 17.09.2017 16:49 TJ Sokol Kostomlaty n/L Dvořák Tyč 1:2
So 16.09.2017 31:47 Panthers Praha E Mikšík Lacina 9:3
So 16.09.2017 29:50 Panthers Praha E Čala Mikšík 8:2
So 16.09.2017 28:43 Panthers Praha E Trnobranský Bezchleba 7:2
So 16.09.2017 27:28 Panthers Praha E Čala Lacina 6:2
So 16.09.2017 23:13 Panthers Praha E Zahálka Charvát 5:2
So 16.09.2017 18:45 Panthers Praha E Mikšík Lacina 4:2
So 16.09.2017 17:32 Panthers Praha E Bezchleba Lacina 3:2 P
So 16.09.2017 03:22 Panthers Praha E Čala Bezchleba 2:0
So 16.09.2017 03:05 Panthers Praha E Zibner Charvát 1:0
So 16.09.2017 31:43 TJ Lokomotiva Rakovník B Trnobranský 6:2
So 16.09.2017 30:09 TJ Lokomotiva Rakovník B Lacina Bezchleba 5:2
So 16.09.2017 24:56 TJ Lokomotiva Rakovník B Zibner 4:1
So 16.09.2017 21:38 TJ Lokomotiva Rakovník B Charvát Zibner 3:1
So 16.09.2017 11:32 TJ Lokomotiva Rakovník B Zibner Charvát 2:1
So 16.09.2017 07:42 TJ Lokomotiva Rakovník B Zahálka 1:1
So 06.05.2017 26:24 VSK ČVUT Praha Neo Zahálka Lacina 2:2
So 06.05.2017 18:14 VSK ČVUT Praha Neo Zahradník Harmach 1:2
So 06.05.2017 28:04 Lisboa 99 Martynek Čala 2:4
So 06.05.2017 00:48 Lisboa 99 Martynek Šesták 1:1
Ne 09.04.2017 25:33 FKMP Praha B Zahradník Socha 5:1
Ne 09.04.2017 22:31 FKMP Praha B Paleček Martynek 4:1
Ne 09.04.2017 14:06 FKMP Praha B Tyč Charvát 3:0
Ne 09.04.2017 13:43 FKMP Praha B Pospíchal Paleček 2:0
Ne 09.04.2017 00:34 FKMP Praha B Charvát Tyč 1:0
Ne 09.04.2017 35:35 FBC Young Boys B Socha Pospíchal 8:1
Ne 09.04.2017 32:02 FBC Young Boys B Martynek Trnobranský 7:1
Ne 09.04.2017 26:15 FBC Young Boys B Bezchleba Tyč 6:1 P
Ne 09.04.2017 22:54 FBC Young Boys B Trnobranský Tyč 5:0
Ne 09.04.2017 12:44 FBC Young Boys B Tyč Trnobranský 4:0
Ne 09.04.2017 11:46 FBC Young Boys B Pospíchal Zahradník 3:0
Ne 09.04.2017 04:37 FBC Young Boys B Charvát Bezchleba 2:0
Ne 09.04.2017 00:52 FBC Young Boys B Trnobranský Tyč 1:0
So 08.04.2017 33:29 Vasara Lacina 2:2
So 08.04.2017 26:36 Vasara Tyč Marušák 1:2
So 08.04.2017 26:48 Orka Čelákovice B Tyč Zahálka 1:6
So 18.03.2017 35:55 FBC Merkur Praha Martynek Pospíchal 6:4
So 18.03.2017 31:31 FBC Merkur Praha Martynek Pospíchal 5:4
So 18.03.2017 26:12 FBC Merkur Praha Šesták Tyč 4:4
So 18.03.2017 24:43 FBC Merkur Praha Martynek 3:3
So 18.03.2017 23:42 FBC Merkur Praha Pospíchal Šesták 2:3
So 18.03.2017 12:31 FBC Merkur Praha Čala Martynek 1:2
So 18.03.2017 26:21 Poison Harmach Fischer 2:4
So 18.03.2017 06:48 Poison Martynek Čala 1:0
So 11.03.2017 11:31 FBC Charisma Pečky Charvát Mikšík 4:1
So 11.03.2017 04:27 FBC Charisma Pečky Mikšík Zibner 3:0
So 11.03.2017 02:40 FBC Charisma Pečky Zibner 2:0
So 11.03.2017 00:51 FBC Charisma Pečky Pospíchal Čala 1:0
So 11.03.2017 34:35 TJ Sokol Kostelec n/L Pospíchal Zahradník 3:5
So 11.03.2017 30:30 TJ Sokol Kostelec n/L Čala Pospíchal 2:4
So 11.03.2017 24:56 TJ Sokol Kostelec n/L Martynek Zibner 1:3
Ne 26.02.2017 29:44 Las Plantas B Trnobranský Pospíchal 6:2
Ne 26.02.2017 24:46 Las Plantas B Zibner Mikšík 5:2
Ne 26.02.2017 20:02 Las Plantas B Bezchleba Zahradník 4:1
Ne 26.02.2017 17:05 Las Plantas B Pospíchal Paleček 3:1
Ne 26.02.2017 13:57 Las Plantas B Zibner Marušák 2:1
Ne 26.02.2017 09:19 Las Plantas B Zibner Charvát 1:1
Ne 26.02.2017 26:28 FBC Lions Mladá Boleslav Zahradník Charvát 1:3
So 25.02.2017 28:27 FBC Kutná Hora B Martynek Čala 5:4 P
So 25.02.2017 26:17 FBC Kutná Hora B Marušák Tyč 4:4 P
So 25.02.2017 11:10 FBC Kutná Hora B Lacina 3:3 P
So 25.02.2017 06:09 FBC Kutná Hora B Hroch 2:2
So 25.02.2017 05:58 FBC Kutná Hora B Šesták Čala 1:2
So 25.02.2017 32:50 FBC Pitbulls Kolín B Čala Martynek 11:3
So 25.02.2017 31:17 FBC Pitbulls Kolín B Lacina Martynek 10:3
So 25.02.2017 31:04 FBC Pitbulls Kolín B Lacina Martynek 9:3
So 25.02.2017 28:10 FBC Pitbulls Kolín B Tyč Zahradník 8:2
So 25.02.2017 27:26 FBC Pitbulls Kolín B Martynek Lacina 7:2
So 25.02.2017 26:38 FBC Pitbulls Kolín B Zahradník Tyč 6:2
So 25.02.2017 18:16 FBC Pitbulls Kolín B Zahradník Hroch 5:0
So 25.02.2017 17:57 FBC Pitbulls Kolín B Šesták Pospíchal 4:0
So 25.02.2017 10:44 FBC Pitbulls Kolín B Čala Fischer 3:0
So 25.02.2017 02:20 FBC Pitbulls Kolín B Marušák Fischer 2:0
So 25.02.2017 01:01 FBC Pitbulls Kolín B Čala Lacina 1:0
So 04.02.2017 33:49 TJ Sokol Kostelec n/L Pospíchal Socha 3:2
So 04.02.2017 27:11 TJ Sokol Kostelec n/L Šesták Trnobranský 2:1
So 04.02.2017 00:42 TJ Sokol Kostelec n/L Šesták Martynek 1:0
So 04.02.2017 34:49 FBŠ Bohemians D Trnobranský 6:3
So 04.02.2017 25:33 FBŠ Bohemians D Zahradník Pospíchal 5:3
So 04.02.2017 25:00 FBŠ Bohemians D Mikšík Martynek 4:3
So 04.02.2017 24:49 FBŠ Bohemians D Pospíchal Socha 3:3
So 04.02.2017 20:30 FBŠ Bohemians D Paleček Pospíchal 2:3
So 04.02.2017 07:07 FBŠ Bohemians D Zibner Martynek 1:0
Ne 29.01.2017 30:03 VSK ČVUT Praha Neo Harmach Marušák 6:3
Ne 29.01.2017 29:55 VSK ČVUT Praha Neo Čala Šesták 5:3
Ne 29.01.2017 26:52 VSK ČVUT Praha Neo Šesták Fischer 4:3
Ne 29.01.2017 25:40 VSK ČVUT Praha Neo Tyč Zahradník 3:3
Ne 29.01.2017 21:10 VSK ČVUT Praha Neo Martynek Čala 2:3 P
Ne 29.01.2017 08:44 VSK ČVUT Praha Neo Tyč Hroch 1:0 P
Ne 29.01.2017 35:43 Orka Čelákovice B Tyč Marušák 5:7 P
Ne 29.01.2017 30:54 Orka Čelákovice B Martynek Lacina 4:7
Ne 29.01.2017 22:23 Orka Čelákovice B Tyč Marušák 3:4 P
Ne 29.01.2017 06:18 Orka Čelákovice B Hroch Harmach 2:0
Ne 29.01.2017 01:36 Orka Čelákovice B Martynek Tyč 1:0
Ne 22.01.2017 33:44 Panthers Praha E Zibner Šesták 4:1 P
Ne 22.01.2017 32:03 Panthers Praha E Socha Zahradník 3:1
Ne 22.01.2017 29:59 Panthers Praha E Zibner Trnobranský 2:1
Ne 22.01.2017 03:14 Panthers Praha E Pospíchal Zahradník 1:0 P
Ne 22.01.2017 34:00 FBC Vlci Tatran Kostelec Socha Zahradník 3:1
Ne 22.01.2017 30:06 FBC Vlci Tatran Kostelec Bezchleba Charvát 2:1
Ne 22.01.2017 15:03 FBC Vlci Tatran Kostelec Šesták Pospíchal 1:1 P
So 14.01.2017 32:47 FBC Vittoria South Town Pospíchal Lacina 8:1
So 14.01.2017 27:46 FBC Vittoria South Town Tyč Hroch 7:0
So 14.01.2017 21:26 FBC Vittoria South Town Martynek Lacina 6:0 P
So 14.01.2017 19:54 FBC Vittoria South Town Harmach Šesták 5:0
So 14.01.2017 18:31 FBC Vittoria South Town Hroch Marušák 4:0
So 14.01.2017 10:44 FBC Vittoria South Town Marušák Tyč 3:0
So 14.01.2017 05:20 FBC Vittoria South Town Lacina Pospíchal 2:0
So 14.01.2017 04:24 FBC Vittoria South Town Harmach Hroch 1:0
So 14.01.2017 35:39 FBC Hamsters Vysočany Tyč 3:1
So 14.01.2017 28:15 FBC Hamsters Vysočany Tyč Hroch 2:0
So 14.01.2017 15:10 FBC Hamsters Vysočany Harmach Hroch 1:0
Ne 18.12.2016 35:06 FbK Neveklov B Zahradník Socha 15:1
Ne 18.12.2016 32:31 FbK Neveklov B Socha Zahradník 14:1
Ne 18.12.2016 31:33 FbK Neveklov B Zibner Trnobranský 13:1
Ne 18.12.2016 30:14 FbK Neveklov B Socha Zahradník 12:1
Ne 18.12.2016 29:18 FbK Neveklov B Hroch Zahálka 11:1
Ne 18.12.2016 29:14 FbK Neveklov B Pospíchal Zibner 10:1
Ne 18.12.2016 26:51 FbK Neveklov B Pospíchal Zahradník 9:1
Ne 18.12.2016 24:36 FbK Neveklov B Socha Pospíchal 8:1
Ne 18.12.2016 22:13 FbK Neveklov B Pospíchal Socha 7:1
Ne 18.12.2016 16:15 FbK Neveklov B Hroch Trnobranský 6:1
Ne 18.12.2016 09:48 FbK Neveklov B Hroch Trnobranský 5:0
Ne 18.12.2016 07:10 FbK Neveklov B Zibner Zahálka 4:0
Ne 18.12.2016 04:27 FbK Neveklov B Zahradník Socha 3:0
Ne 18.12.2016 03:13 FbK Neveklov B Hroch Trnobranský 2:0
Ne 18.12.2016 02:58 FbK Neveklov B Pospíchal Socha 1:0
Ne 18.12.2016 32:51 Floor Maniacs Mělník B Socha Zahálka 9:1
Ne 18.12.2016 29:31 Floor Maniacs Mělník B Zahradník Socha 8:0
Ne 18.12.2016 27:47 Floor Maniacs Mělník B Zibner Zahálka 7:0
Ne 18.12.2016 19:18 Floor Maniacs Mělník B Zibner Trnobranský 6:0
Ne 18.12.2016 13:57 Floor Maniacs Mělník B Zahálka Trnobranský 5:0
Ne 18.12.2016 07:53 Floor Maniacs Mělník B Pospíchal 4:0 O
Ne 18.12.2016 03:36 Floor Maniacs Mělník B Pospíchal Paleček 3:0
Ne 18.12.2016 02:34 Floor Maniacs Mělník B Zahálka Pospíchal 2:0
Ne 18.12.2016 00:34 Floor Maniacs Mělník B Pospíchal Socha 1:0
So 17.12.2016 35:28 Poison Harmach Tyč 8:3 P
So 17.12.2016 30:51 Poison Martynek Čala 7:2
So 17.12.2016 27:05 Poison Čala Lacina 6:1
So 17.12.2016 24:28 Poison Tyč Marušák 5:1
So 17.12.2016 19:41 Poison Hroch 4:1
So 17.12.2016 17:29 Poison Tyč Zahálka 3:1 P
So 17.12.2016 11:59 Poison Harmach Tyč 2:0
So 17.12.2016 02:33 Poison Tyč Marušák 1:0 P
So 17.12.2016 14:12 FBC Merkur Praha Martynek Tyč 3:3
So 17.12.2016 13:39 FBC Merkur Praha Lacina Šesták 2:3
So 17.12.2016 02:30 FBC Merkur Praha Tyč 1:1
Ne 04.12.2016 24:51 FKMP Praha B Zibner Martynek 3:2
Ne 04.12.2016 15:29 FKMP Praha B Mikšík Zibner 2:2
Ne 04.12.2016 06:46 FKMP Praha B Zibner Zahradník 1:1
Ne 04.12.2016 28:36 FBC Lions Mladá Boleslav Pospíchal 5:3
Ne 04.12.2016 27:37 FBC Lions Mladá Boleslav Zibner Zahálka 4:3
Ne 04.12.2016 22:55 FBC Lions Mladá Boleslav Pospíchal Zibner 3:2
Ne 04.12.2016 12:21 FBC Lions Mladá Boleslav Zibner Mikšík 2:2
Ne 04.12.2016 03:25 FBC Lions Mladá Boleslav Zibner Martynek 1:0
Ne 20.11.2016 01:30 FBC Young Boys B Hroch Zibner 1:0
Ne 20.11.2016 33:16 FBŠ Bohemians D Pospíchal 7:11
Ne 20.11.2016 31:02 FBŠ Bohemians D Socha Zahradník 6:10
Ne 20.11.2016 29:28 FBŠ Bohemians D Mikšík Zibner 5:9
Ne 20.11.2016 25:07 FBŠ Bohemians D Hroch Zibner 4:5
Ne 20.11.2016 11:36 FBŠ Bohemians D Socha Pospíchal 3:1
Ne 20.11.2016 09:56 FBŠ Bohemians D Mikšík 2:1
Ne 20.11.2016 04:14 FBŠ Bohemians D Zahradník Socha 1:1
So 05.11.2016 34:43 FBC Hamsters Vysočany Tyč Zahálka 2:3 P
So 05.11.2016 15:54 FBC Hamsters Vysočany Lacina Tyč 1:2
So 05.11.2016 21:00 FBC Pitbulls Kolín B Hroch Harmach 3:2
So 05.11.2016 06:03 FBC Pitbulls Kolín B Lacina Martynek 2:0
So 05.11.2016 04:41 FBC Pitbulls Kolín B Tyč Martynek 1:0
So 29.10.2016 27:00 FBC Vlci Tatran Kostelec Pospíchal Marušák 9:2
So 29.10.2016 23:05 FBC Vlci Tatran Kostelec Hroch Charvát 8:2
So 29.10.2016 22:30 FBC Vlci Tatran Kostelec Pospíchal 7:2 T
So 29.10.2016 22:05 FBC Vlci Tatran Kostelec Mikšík Charvát 6:2
So 29.10.2016 20:23 FBC Vlci Tatran Kostelec Zibner Hroch 5:2
So 29.10.2016 19:53 FBC Vlci Tatran Kostelec Pospíchal Marušák 4:2
So 29.10.2016 18:33 FBC Vlci Tatran Kostelec Hroch 3:2
So 29.10.2016 14:28 FBC Vlci Tatran Kostelec Charvát Trnobranský 2:1
So 29.10.2016 00:59 FBC Vlci Tatran Kostelec Paleček Marušák 1:0
So 29.10.2016 18:44 FBC Charisma Pečky Zahradník Pospíchal 4:4
So 29.10.2016 17:20 FBC Charisma Pečky Zibner Charvát 3:4
So 29.10.2016 16:52 FBC Charisma Pečky Marušák Paleček 2:3
So 29.10.2016 06:36 FBC Charisma Pečky Zibner 1:0
So 15.10.2016 34:12 Lisboa 99 Tyč Cvrk 5:3
So 15.10.2016 31:25 Lisboa 99 Tyč Martynek 4:3 P
So 15.10.2016 29:22 Lisboa 99 Pospíchal Čala 3:3
So 15.10.2016 27:32 Lisboa 99 Cvrk Čala 2:2
So 15.10.2016 22:04 Lisboa 99 Šesták 1:2
So 15.10.2016 25:52 Vasara Čala Cvrk 2:3
So 15.10.2016 11:48 Vasara Tyč 0:2
So 15.10.2016 01:03 Vasara Cvrk Martynek 0:1
Ne 09.10.2016 35:51 FbK Neveklov B Mikšík 11:2
Ne 09.10.2016 34:50 FbK Neveklov B Mikšík Charvát 10:2
Ne 09.10.2016 32:56 FbK Neveklov B Charvát Mikšík 9:2
Ne 09.10.2016 28:20 FbK Neveklov B Hroch Zibner 8:2
Ne 09.10.2016 23:06 FbK Neveklov B Socha Pospíchal 7:1
Ne 09.10.2016 18:15 FbK Neveklov B Socha Pospíchal 6:1
Ne 09.10.2016 10:00 FbK Neveklov B Bezchleba Zibner 5:1
Ne 09.10.2016 07:06 FbK Neveklov B Hroch Charvát 4:1
Ne 09.10.2016 05:19 FbK Neveklov B Zibner Hroch 3:1
Ne 09.10.2016 04:43 FbK Neveklov B 2:1 V
Ne 09.10.2016 03:56 FbK Neveklov B Charvát Hroch 1:1
Ne 09.10.2016 25:57 Panthers Praha E Mikšík Pospíchal 2:3
Ne 09.10.2016 10:17 Panthers Praha E Zibner Socha 1:1
Ne 25.09.2016 34:18 Floor Maniacs Mělník B Lacina Trnobranský 14:1
Ne 25.09.2016 32:43 Floor Maniacs Mělník B Martynek Pospíchal 13:1
Ne 25.09.2016 30:18 Floor Maniacs Mělník B Charvát 12:1 T
Ne 25.09.2016 27:34 Floor Maniacs Mělník B Martynek Trnobranský 11:1
Ne 25.09.2016 24:00 Floor Maniacs Mělník B Zibner Hroch 10:1
Ne 25.09.2016 22:31 Floor Maniacs Mělník B Lacina Martynek 9:1
Ne 25.09.2016 18:43 Floor Maniacs Mělník B Trnobranský Pospíchal 8:1
Ne 25.09.2016 16:55 Floor Maniacs Mělník B 7:1 V
Ne 25.09.2016 16:41 Floor Maniacs Mělník B Bezchleba Mikšík 6:1 P
Ne 25.09.2016 11:49 Floor Maniacs Mělník B Bezchleba Charvát 5:0 P
Ne 25.09.2016 08:45 Floor Maniacs Mělník B Lacina Trnobranský 4:0
Ne 25.09.2016 08:01 Floor Maniacs Mělník B Zibner Mikšík 3:0
Ne 25.09.2016 07:31 Floor Maniacs Mělník B Zibner Bezchleba 2:0
Ne 25.09.2016 04:30 Floor Maniacs Mělník B Mikšík Charvát 1:0
Ne 25.09.2016 30:14 Las Plantas B Charvát Martynek 2:2
Ne 25.09.2016 17:38 Las Plantas B Lacina Martynek 1:2
So 24.09.2016 32:06 FBC Vittoria South Town Tyč Lacina 6:2
So 24.09.2016 30:48 FBC Vittoria South Town Fischer Marušák 5:2
So 24.09.2016 29:25 FBC Vittoria South Town Harmach Fischer 4:2
So 24.09.2016 23:32 FBC Vittoria South Town Martynek Tyč 3:2
So 24.09.2016 10:39 FBC Vittoria South Town Čala Cvrk 2:1
So 24.09.2016 02:59 FBC Vittoria South Town 1:1 V
So 24.09.2016 11:43 FBC Kutná Hora B Cvrk Fischer 2:1
So 24.09.2016 07:26 FBC Kutná Hora B Tyč Lacina 1:1
Ne 01.05.2016 23:42 Sokol Benátky B Zibner Zahradník 5:6 P
Ne 01.05.2016 22:38 Sokol Benátky B Pospíchal 4:6 T
Ne 01.05.2016 12:47 Sokol Benátky B Pospíchal Harmach 3:3
Ne 01.05.2016 09:00 Sokol Benátky B Pospíchal Lacina 2:1
Ne 01.05.2016 01:03 Sokol Benátky B Zibner Paleček 1:0
Ne 01.05.2016 35:00 FBC Čáslav Lacina Pospíchal 2:1
Ne 01.05.2016 20:10 FBC Čáslav Zahradník Charvát 1:0
So 09.04.2016 21:06 Fbk Koleje Slovan Martynek Zahradník 2:2
So 09.04.2016 10:56 Fbk Koleje Slovan Pospíchal Lacina 1:2
So 09.04.2016 28:44 Panthers Praha D Harmach Lacina 5:1
So 09.04.2016 25:46 Panthers Praha D Socha Zahradník 4:1
So 09.04.2016 14:56 Panthers Praha D Lacina 3:1
So 09.04.2016 06:05 Panthers Praha D Pospíchal 2:0
So 09.04.2016 04:38 Panthers Praha D Lacina Pospíchal 1:0
Ne 20.03.2016 21:37 FBC Rippers Praha Paleček Zahradník 1:0
Ne 20.03.2016 18:15 FBC Rippers Praha Martynek Zahradník 2:0
Ne 20.03.2016 35:08 SK Lators Martynek Zahradník 6:2
Ne 20.03.2016 20:41 SK Lators Charvát Socha 5:1
Ne 20.03.2016 18:03 SK Lators Bezchleba Charvát 4:1 P
Ne 20.03.2016 10:43 SK Lators Martynek Charvát 3:0
Ne 20.03.2016 06:21 SK Lators Charvát Zahradník 2:0
Ne 20.03.2016 06:12 SK Lators Lacina Pospíchal 1:0
Ne 28.02.2016 26:14 FBK Vosy Praha DDM P2 B Lacina Pospíchal 3:1
Ne 28.02.2016 15:54 FBK Vosy Praha DDM P2 B Pospíchal Lacina 2:0
Ne 28.02.2016 03:10 FBK Vosy Praha DDM P2 B Bezchleba 1:0
Ne 28.02.2016 28:10 FBC Hornets Praha Martynek Lacina 3:6
Ne 28.02.2016 22:45 FBC Hornets Praha Lacina 2:4
Ne 28.02.2016 15:52 FBC Hornets Praha Pospíchal Lacina 1:3 P
Ne 17.01.2016 25:28 Fbk Koleje Slovan Lacina Hanuš 2:3 O
Ne 17.01.2016 12:32 Fbk Koleje Slovan Pospíchal Lacina 2:3 P
Ne 17.01.2016 06:32 Fbk Koleje Slovan Harmach Pospíchal 1:1
Ne 17.01.2016 21:18 SK Bruisers Dejvice Bezchleba Charvát 1:3 P
So 19.12.2015 19:54 Sokol Benátky B Lacina Socha 4:6
So 19.12.2015 16:51 Sokol Benátky B Martynek 3:6
So 19.12.2015 14:17 Sokol Benátky B Socha Lacina 5:7
So 19.12.2015 08:46 Sokol Benátky B Pospíchal Lacina 2:3 P
So 19.12.2015 04:51 Sokol Benátky B Lacina Harmach 1:0
So 19.12.2015 24:56 SK Lvi Banko Praha Harmach Pospíchal 3:1
So 19.12.2015 22:28 SK Lvi Banko Praha Zahradník Harmach 2:1
So 19.12.2015 09:08 SK Lvi Banko Praha Zahradník 1:0
Ne 29.11.2015 32:37 FBC Čáslav Zahradník Charvát 7:1
Ne 29.11.2015 32:05 FBC Čáslav Zibner 6:1 T
Ne 29.11.2015 16:51 FBC Čáslav Lacina 5:0 O
Ne 29.11.2015 09:49 FBC Čáslav Lacina Pospíchal 4:0
Ne 29.11.2015 09:06 FBC Čáslav Martynek Charvát 3:0
Ne 29.11.2015 07:43 FBC Čáslav Zibner Zahradník 2:0
Ne 29.11.2015 00:25 FBC Čáslav Charvát Martynek 1:0
Ne 29.11.2015 34:05 FBC Hornets Praha Lacina Bezchleba 3:2 P
Ne 29.11.2015 24:20 FBC Hornets Praha Martynek Zahradník 2:2
Ne 29.11.2015 18:27 FBC Hornets Praha Zahradník Charvát 1:1
So 07.11.2015 35:04 FBK Vosy Praha DDM P2 B Lacina Paleček 1:2
So 07.11.2015 29:06 SK Bruisers Dejvice Charvát Zahradník 2:0
So 07.11.2015 08:02 SK Bruisers Dejvice Lacina Harmach 1:0
So 17.10.2015 21:00 FBC Rippers Praha Martynek Pospíchal 3:0
So 17.10.2015 19:14 FBC Rippers Praha Zahradník Fischer 2:0
So 17.10.2015 03:12 FBC Rippers Praha Lacina Harmach 1:0
So 17.10.2015 33:29 Panthers Praha D Harmach Zahradník 4:2
So 17.10.2015 19:01 Panthers Praha D Lacina Socha 3:2
So 17.10.2015 16:46 Panthers Praha D Pospíchal Lacina 2:2 O
So 17.10.2015 01:36 Panthers Praha D Martynek Pospíchal 1:0
So 26.09.2015 28:54 SK Lvi Banko Praha Harmach Lacina 7:0
So 26.09.2015 22:54 SK Lvi Banko Praha Harmach Lacina 6:0
So 26.09.2015 22:06 SK Lvi Banko Praha Lacina 5:0
So 26.09.2015 13:26 SK Lvi Banko Praha Pospíchal Lacina 4:0
So 26.09.2015 11:55 SK Lvi Banko Praha Harmach 3:0
So 26.09.2015 08:52 SK Lvi Banko Praha Lacina Pospíchal 2:0
So 26.09.2015 07:45 SK Lvi Banko Praha Pospíchal Lacina 1:0
So 26.09.2015 33:04 SK Lators Harmach Lacina 2:1
So 26.09.2015 02:59 SK Lators Lacina 1:0
So 28.03.2015 25:51 TJ Kyje Pospíchal Fischer 1:0
So 28.03.2015 28:22 IBK Svatý hole Kladno B Lacina 5:2
So 28.03.2015 26:41 IBK Svatý hole Kladno B Rohn Harmach 4:2
So 28.03.2015 04:25 IBK Svatý hole Kladno B Harmach Paleček 3:1 P
So 28.03.2015 03:30 IBK Svatý hole Kladno B Rohn Lacina 2:1
So 28.03.2015 03:05 IBK Svatý hole Kladno B Martynek Pospíchal 1:1
Ne 08.03.2015 31:00 Fbk Buldoci Radotín B Rohn Lacina 7:4
Ne 08.03.2015 23:59 Fbk Buldoci Radotín B Lacina Harmach 6:4
Ne 08.03.2015 21:54 Fbk Buldoci Radotín B Lacina Rohn 5:4
Ne 08.03.2015 20:34 Fbk Buldoci Radotín B Rohn Harmach 4:3
Ne 08.03.2015 18:48 Fbk Buldoci Radotín B Rohn Harmach 3:3
Ne 08.03.2015 17:26 Fbk Buldoci Radotín B Zibner 2:2
Ne 08.03.2015 14:23 Fbk Buldoci Radotín B Martynek Zahradník 1:2
Ne 08.03.2015 31:25 Game Over Praha Charvát Zahradník 1:1
So 21.02.2015 25:40 Starý Páky Kladno Charvát Martynek 3:5
So 21.02.2015 05:23 Starý Páky Kladno Charvát Paleček 2:1 P
So 21.02.2015 01:23 Starý Páky Kladno Martynek Zahradník 1:0
So 21.02.2015 27:13 FBC Kladno C Harmach Rohn 2:8
So 21.02.2015 20:35 FBC Kladno C Lacina Harmach 1:4
Ne 01.02.2015 26:44 Florbal TJ Kobylisy C Pospíchal Lacina 3:1
Ne 01.02.2015 22:52 Florbal TJ Kobylisy C Harmach Rohn 2:1
Ne 01.02.2015 02:57 Florbal TJ Kobylisy C Harmach Rohn 1:0
Ne 01.02.2015 31:12 IBK Svatý hole Kladno B Martynek Harmach 3:6
Ne 01.02.2015 13:01 IBK Svatý hole Kladno B Lacina 2:2
Ne 01.02.2015 03:23 IBK Svatý hole Kladno B Martynek 1:0
So 17.01.2015 30:47 SK Kladno Raisins Rohn Harmach 3:2
So 17.01.2015 13:49 SK Kladno Raisins Zibner Rohn 2:1
So 17.01.2015 00:34 SK Kladno Raisins Harmach Lacina 1:0
So 17.01.2015 35:01 TBC Horoměřice B Harmach 4:4
So 17.01.2015 31:12 TBC Horoměřice B Zahradník Martynek 3:3
So 17.01.2015 16:18 TBC Horoměřice B Lacina Rohn 2:1
So 17.01.2015 00:05 TBC Horoměřice B Lacina 1:0
Ne 21.12.2014 26:41 FBK Prokrastinators Praha Lacina Paleček 6:3
Ne 21.12.2014 23:44 FBK Prokrastinators Praha Charvát Paleček 5:2
Ne 21.12.2014 22:50 FBK Prokrastinators Praha Lacina Paleček 4:2
Ne 21.12.2014 16:27 FBK Prokrastinators Praha Harmach Lacina 3:0
Ne 21.12.2014 10:21 FBK Prokrastinators Praha Zibner 2:0 T
Ne 21.12.2014 01:42 FBK Prokrastinators Praha Charvát 1:0 T
Ne 21.12.2014 34:03 Game Over Praha Charvát Paleček 3:3
Ne 21.12.2014 27:53 Game Over Praha Martynek Charvát 2:3
Ne 21.12.2014 01:18 Game Over Praha Lacina Harmach 1:1
Ne 30.11.2014 29:43 Florbal TJ Kobylisy C Vyhnálek Rohn 4:1
Ne 30.11.2014 21:38 Florbal TJ Kobylisy C Paleček Charvát 3:1
Ne 30.11.2014 14:45 Florbal TJ Kobylisy C Harmach Lacina 2:1
Ne 30.11.2014 08:43 Florbal TJ Kobylisy C Harmach Lacina 1:0
Ne 30.11.2014 30:43 FBC Kladno C Lacina Pospíchal 2:5
Ne 30.11.2014 08:40 FBC Kladno C Zahradník Martynek 1:1
So 01.11.2014 12:53 Starý Páky Kladno Harmach Lacina 2:1
So 01.11.2014 12:06 Starý Páky Kladno Lacina 1:1
So 01.11.2014 32:57 FBK Prokrastinators Praha Harmach Lacina 5:4
So 01.11.2014 32:14 FBK Prokrastinators Praha Vyhnálek 4:4
So 01.11.2014 30:04 FBK Prokrastinators Praha Charvát Rohn 3:4
So 01.11.2014 15:06 FBK Prokrastinators Praha Harmach Lacina 2:1
So 01.11.2014 11:06 FBK Prokrastinators Praha Zahradník Charvát 1:1
So 11.10.2014 26:46 TBC Horoměřice B Lacina Rohn 2:2
So 11.10.2014 23:53 TBC Horoměřice B Pospíchal Rohn 1:2
So 11.10.2014 35:56 TJ Kyje Zahradník Harmach 5:6
So 11.10.2014 33:57 TJ Kyje Zahradník Charvát 4:6
So 11.10.2014 24:47 TJ Kyje 3:4 V
So 11.10.2014 17:48 TJ Kyje Rohn Lacina 2:2
So 11.10.2014 14:25 TJ Kyje Bezchleba Martynek 1:2
So 20.09.2014 34:30 SK Kladno Raisins Harmach Lacina 1:3
So 20.09.2014 33:14 Fbk Buldoci Radotín B Martynek Pospíchal 7:3
So 20.09.2014 32:31 Fbk Buldoci Radotín B Harmach Lacina 6:3
So 20.09.2014 30:34 Fbk Buldoci Radotín B Harmach Lacina 5:3
So 20.09.2014 12:46 Fbk Buldoci Radotín B Rohn Lacina 4:2
So 20.09.2014 10:43 Fbk Buldoci Radotín B Paleček 3:2
So 20.09.2014 05:19 Fbk Buldoci Radotín B Rohn Lacina 2:1
So 20.09.2014 01:22 Fbk Buldoci Radotín B Lacina Rohn 1:1
So 12.04.2014 19:16 FBC Violets Prague Lacina Rohn 3:1
So 12.04.2014 18:55 FBC Violets Prague Rohn Lacina 2:1
So 12.04.2014 16:15 FBC Violets Prague Lacina Fischer 1:1
So 12.04.2014 31:48 FBC Hornets Praha Rohn Lacina 5:0
So 12.04.2014 30:24 FBC Hornets Praha Zibner Martynek 4:0
So 12.04.2014 20:18 FBC Hornets Praha Harmach Lacina 3:0
So 12.04.2014 08:41 FBC Hornets Praha Harmach Zahradník 2:0
So 12.04.2014 05:30 FBC Hornets Praha Vyhnálek Lacina 1:0
So 22.03.2014 13:28 FBC Vittoria South Town Zibner Paleček 2:0 P
So 22.03.2014 01:49 FBC Vittoria South Town Martynek Zibner 1:0
So 22.03.2014 18:14 Sport Eden Beroun B Martynek Rohn 4:2
So 22.03.2014 15:11 Sport Eden Beroun B Lacina 3:2
So 22.03.2014 05:07 Sport Eden Beroun B Zibner Zahradník 2:1
So 22.03.2014 03:45 Sport Eden Beroun B Zibner Zahradník 1:0
So 01.03.2014 32:32 FKMP Praha B Harmach Zibner 3:5
So 01.03.2014 26:01 FKMP Praha B Harmach Bezchleba 2:5
So 01.03.2014 19:05 FKMP Praha B Lacina 1:3
So 01.02.2014 33:03 FBC Zdice Harmach Zibner 5:1
So 01.02.2014 30:33 FBC Zdice Martynek 4:1
So 01.02.2014 21:44 FBC Zdice Lacina Paleček 3:1
So 01.02.2014 19:24 FBC Zdice Harmach Bezchleba 2:1
So 01.02.2014 07:10 FBC Zdice Harmach Zahradník 1:0
So 01.02.2014 27:06 IBK Kubánský Klan B Rohn Zibner 3:0
So 01.02.2014 14:32 IBK Kubánský Klan B Lacina Rohn 2:0
So 01.02.2014 01:32 IBK Kubánský Klan B Zahradník 1:0
Ne 12.01.2014 29:56 Lhokamo Praha Zibner 4:0
Ne 12.01.2014 26:33 Lhokamo Praha Rohn Lacina 3:0
Ne 12.01.2014 15:01 Lhokamo Praha Zibner 2:0
Ne 12.01.2014 07:55 Lhokamo Praha Rohn Lacina 1:0
Ne 12.01.2014 32:07 Red Dragons Hořovice B Martynek Zahradník 4:0
Ne 12.01.2014 17:21 Red Dragons Hořovice B Lacina 3:0
Ne 12.01.2014 16:58 Red Dragons Hořovice B Martynek Zibner 2:0
Ne 12.01.2014 14:45 Red Dragons Hořovice B Zibner Martynek 1:0
Ne 08.12.2013 34:08 FBC Hornets Praha Zahradník Harmach 6:2
Ne 08.12.2013 33:47 FBC Hornets Praha Bezchleba 5:2
Ne 08.12.2013 31:54 FBC Hornets Praha Rohn Paleček 4:2 P
Ne 08.12.2013 29:42 FBC Hornets Praha Rohn Lacina 3:2
Ne 08.12.2013 27:36 FBC Hornets Praha Zibner Rohn 2:1
Ne 08.12.2013 11:41 FBC Hornets Praha Rohn Bezchleba 1:1
Ne 08.12.2013 35:52 FBC Violets Prague Lacina Zibner 5:7
Ne 08.12.2013 18:15 FBC Violets Prague Lacina Zibner 4:6
Ne 08.12.2013 14:49 FBC Violets Prague Lacina 3:4
Ne 08.12.2013 10:53 FBC Violets Prague Martynek Bezchleba 2:4 P
Ne 08.12.2013 05:54 FBC Violets Prague Rohn Lacina 1:3
So 23.11.2013 35:59 Sport Eden Beroun B Harmach Fischer 5:5
So 23.11.2013 35:27 Sport Eden Beroun B Lacina Zibner 4:5
So 23.11.2013 09:53 Sport Eden Beroun B Zahradník Martynek 3:1
So 23.11.2013 08:36 Sport Eden Beroun B Fischer Wygrys 2:1
So 23.11.2013 00:37 Sport Eden Beroun B Harmach Martynek 1:0
So 23.11.2013 31:33 FBC Vittoria South Town Harmach Zahradník 4:4
So 23.11.2013 13:26 FBC Vittoria South Town Lacina 3:2 O
So 23.11.2013 11:54 FBC Vittoria South Town Lacina 2:2
So 23.11.2013 00:37 FBC Vittoria South Town Zahradník 1:0
Ne 03.11.2013 19:24 FKMP Praha B Lacina 2:2
Ne 03.11.2013 03:14 FKMP Praha B Pospíchal 1:0
So 19.10.2013 34:56 FBC Zdice Zibner Harmach 7:7
So 19.10.2013 31:12 FBC Zdice Lacina Rohn 6:5
So 19.10.2013 28:39 FBC Zdice Lacina 5:3 T
So 19.10.2013 27:54 FBC Zdice Lacina Wygrys 4:3 P
So 19.10.2013 21:28 FBC Zdice Lacina 3:1
So 19.10.2013 18:34 FBC Zdice Rohn Wygrys 2:1
So 19.10.2013 13:38 FBC Zdice Zahradník Zibner 1:1
So 05.10.2013 23:59 Red Dragons Hořovice B Fischer Martynek 5:1
So 05.10.2013 20:57 Red Dragons Hořovice B Martynek 4:1
So 05.10.2013 06:09 Red Dragons Hořovice B 3:0 V
So 05.10.2013 04:37 Red Dragons Hořovice B Paleček Martynek 2:0
So 05.10.2013 04:03 Red Dragons Hořovice B Lacina Rohn 1:0
So 05.10.2013 35:37 Lhokamo Praha Harmach Fischer 3:4
So 05.10.2013 30:45 Lhokamo Praha Wygrys Rohn 2:4
So 05.10.2013 06:25 Lhokamo Praha Lacina 1:2
Ne 28.04.2013 11:46 TJ Sokol Dobříš Martynek Lacina 2:1
Ne 28.04.2013 03:59 TJ Sokol Dobříš Lacina Smetana 1:0
Ne 28.04.2013 02:15 ACEMA Sparta Praha B Martynek Mudra 1:1
So 06.04.2013 33:29 FbK 1996 Příbram David 5:2 T
So 06.04.2013 29:27 FbK 1996 Příbram Martynek Fischer 4:2
So 06.04.2013 28:34 FbK 1996 Příbram Bezchleba 3:2 P
So 06.04.2013 23:52 FbK 1996 Příbram Lacina Paleček 2:1 P
So 06.04.2013 03:51 FbK 1996 Příbram Lacina Zahradník 1:0
So 06.04.2013 25:13 Black Angles B Bezchleba Fischer 1:1 O
Ne 10.03.2013 10:51 FT Sokol Břevnov B Martynek Lacina 3:1
Ne 10.03.2013 06:08 FT Sokol Břevnov B Smetana 2:0
Ne 10.03.2013 04:16 FT Sokol Břevnov B Lacina Paleček 1:0
Ne 17.02.2013 26:40 FBK VŠSK PaedF UK Smetana Lacina 4:0
Ne 17.02.2013 20:49 FBK VŠSK PaedF UK Martynek 3:0
Ne 17.02.2013 15:21 FBK VŠSK PaedF UK Zahradník Valenta 2:0 P
Ne 17.02.2013 02:35 FBK VŠSK PaedF UK Lacina 1:0
So 26.01.2013 25:31 FBC Ressler boys Martynek Lacina 1:3
So 26.01.2013 09:23 FC Bourbon SK Praha 4 Valenta Martynek 2:2 P
So 26.01.2013 05:20 FC Bourbon SK Praha 4 Martynek David 1:0
So 05.01.2013 32:14 Fbk Buldoci Radotín Smetana Paleček 2:5 P
So 05.01.2013 17:16 Fbk Buldoci Radotín Toušek Bezchleba 1:2
So 05.01.2013 11:51 ACEMA Sparta Praha B 1:5 V
So 08.12.2012 35:40 TJ Sokol Dobříš Zahradník Lacina 3:1 S
So 08.12.2012 32:36 TJ Sokol Dobříš Lacina 2:1 O
So 08.12.2012 15:59 TJ Sokol Dobříš Mudra Martynek 1:0
So 24.11.2012 17:09 FbK Wildcats Praha B Lacina 2:2
So 24.11.2012 09:09 FbK Wildcats Praha B Martynek 1:1
So 24.11.2012 28:50 FbK 1996 Příbram David Lacina 3:3
So 24.11.2012 08:58 FbK 1996 Příbram Lacina Smetana 2:0
So 24.11.2012 03:09 FbK 1996 Příbram Smetana 1:0
Ne 04.11.2012 28:24 FT Sokol Břevnov B Lacina Mudra 2:2
Ne 04.11.2012 23:51 FT Sokol Břevnov B Lacina 1:2
Ne 04.11.2012 32:46 FBK VŠSK PaedF UK Lacina Smetana 6:4
Ne 04.11.2012 29:04 FBK VŠSK PaedF UK Smetana Lacina 5:3
Ne 04.11.2012 28:26 FBK VŠSK PaedF UK David Smetana 4:3
Ne 04.11.2012 17:36 FBK VŠSK PaedF UK Smetana Toušek 3:2
Ne 04.11.2012 04:42 FBK VŠSK PaedF UK Toušek Martynek 2:0
Ne 04.11.2012 03:31 FBK VŠSK PaedF UK Lacina 1:0
Ne 14.10.2012 27:45 FBC Ressler boys Vančura Bezchleba 3:3 P
Ne 14.10.2012 15:31 FBC Ressler boys Martynek Smetana 2:2 P
Ne 14.10.2012 04:38 FBC Ressler boys Smetana Bezchleba 1:0
So 15.09.2012 06:23 FC Bourbon Praha B Smetana Bezchleba 1:2 P
So 15.09.2012 17:22 Fbk Buldoci Radotín Smetana Vančura 1:2
So 05.05.2012 35:25 Floorball Club Falcon B Smetana Lacina 5:4
So 05.05.2012 33:02 Floorball Club Falcon B Martynek Smetana 4:2
So 05.05.2012 17:25 Floorball Club Falcon B Lacina 3:2
So 05.05.2012 15:40 Floorball Club Falcon B Pospíchal Lacina 2:1
So 05.05.2012 06:16 Floorball Club Falcon B Smetana Bezchleba 1:1
So 28.04.2012 35:29 Gladiátor Team Beroun Pospíchal Martynek 4:9 P
So 28.04.2012 25:48 Gladiátor Team Beroun Smetana Nerad 3:4
So 28.04.2012 21:13 Gladiátor Team Beroun Smetana Zahradník 2:3
So 28.04.2012 11:37 Gladiátor Team Beroun Bezchleba Zahradník 1:2
Ne 15.04.2012 28:57 Red Dragons Hořovice B Martynek 4:2 P
Ne 15.04.2012 11:21 Red Dragons Hořovice B Smetana Mudra 3:1 O
Ne 15.04.2012 07:01 Red Dragons Hořovice B Smetana 2:1
Ne 15.04.2012 02:07 Red Dragons Hořovice B Smetana Mudra 1:1
Ne 15.04.2012 10:32 FBC Vinořská Zvěř Smetana Doubek 2:1 P
Ne 15.04.2012 05:27 FBC Vinořská Zvěř Smetana Martynek 1:0
So 14.04.2012 32:47 FBK VŠSK PaedF UK B Pospíchal 5:8 P
So 14.04.2012 30:34 FBK VŠSK PaedF UK B Martynek Smetana 4:8
So 14.04.2012 29:39 FBK VŠSK PaedF UK B Smetana Bezchleba 3:8
So 14.04.2012 24:05 FBK VŠSK PaedF UK B Lacina 2:5
So 14.04.2012 11:32 FBK VŠSK PaedF UK B Smetana 1:1
So 14.04.2012 16:37 Panthers Praha C Pospíchal 3:1
So 14.04.2012 06:39 Panthers Praha C Lacina Smetana 2:0
So 14.04.2012 00:17 Panthers Praha C Lacina 1:0
So 24.03.2012 23:19 TBC Horoměřice B Novák Smetana 2:1
So 24.03.2012 07:49 TBC Horoměřice B Smetana Martynek 1:0
So 24.03.2012 34:11 Fbk Sokol Bubeneč Smetana Bezchleba 2:4
So 24.03.2012 28:47 Fbk Sokol Bubeneč Smetana Martynek 1:4
Ne 18.03.2012 25:14 FbK Wildcats Praha B Martynek Smetana 4:2
Ne 18.03.2012 20:32 FbK Wildcats Praha B Lacina 3:2
Ne 18.03.2012 12:13 FbK Wildcats Praha B Lacina Fischer 2:2
Ne 18.03.2012 11:23 FbK Wildcats Praha B Martynek Lacina 1:2
So 03.03.2012 31:09 Panthers Praha D Lacina Smetana 8:7
So 03.03.2012 19:50 Panthers Praha D Smetana Martynek 7:4
So 03.03.2012 17:33 Panthers Praha D Lacina 6:3
So 03.03.2012 14:23 Panthers Praha D Lacina Mudra 5:3
So 03.03.2012 14:09 Panthers Praha D Novák Vančura 4:3
So 03.03.2012 09:00 Panthers Praha D Zahradník Lacina 3:3
So 03.03.2012 06:05 Panthers Praha D Vančura 2:2
So 03.03.2012 02:11 Panthers Praha D Smetana 1:0
So 03.03.2012 35:53 SK Lvi Banko Praha Martynek Smetana 10:1
So 03.03.2012 27:05 SK Lvi Banko Praha Smetana Mudra 9:1
So 03.03.2012 26:55 SK Lvi Banko Praha Smetana Mudra 8:1
So 03.03.2012 26:33 SK Lvi Banko Praha Novák Martynek 7:1
So 03.03.2012 23:42 SK Lvi Banko Praha Novák Bezchleba 6:1
So 03.03.2012 20:48 SK Lvi Banko Praha Smetana Novák 5:1
So 03.03.2012 18:46 SK Lvi Banko Praha Novák Smetana 4:0
So 03.03.2012 11:35 SK Lvi Banko Praha Novák Vančura 3:0
So 03.03.2012 05:43 SK Lvi Banko Praha Novák Smetana 2:0
So 03.03.2012 03:32 SK Lvi Banko Praha Smetana Novák 1:0
Ne 19.02.2012 33:21 SSK Future Old Boys C Smetana Lacina 8:2
Ne 19.02.2012 30:11 SSK Future Old Boys C Novák Mudra 7:2
Ne 19.02.2012 28:13 SSK Future Old Boys C Lacina Smetana 6:2 O
Ne 19.02.2012 26:16 SSK Future Old Boys C Novák Smetana 5:2
Ne 19.02.2012 17:17 SSK Future Old Boys C Smetana Pospíchal 4:2
Ne 19.02.2012 10:55 SSK Future Old Boys C Smetana Novák 3:2
Ne 19.02.2012 04:37 SSK Future Old Boys C Smetana Mudra 2:1
Ne 19.02.2012 00:42 SSK Future Old Boys C 1:0 V
Ne 19.02.2012 22:09 VŠSK MFF Praha Pospíchal Lacina 0:2
Ne 19.02.2012 08:57 VŠSK MFF Praha Lacina Smetana 0:1
Ne 05.02.2012 24:27 T.B.C. Králův Dvůr C Bezchleba Novák 3:2 P
Ne 05.02.2012 08:56 T.B.C. Králův Dvůr C Toušek Vančura 2:0
Ne 05.02.2012 01:37 T.B.C. Králův Dvůr C Doubek Bezchleba 1:0
Ne 05.02.2012 29:38 Florbal TJ Kobylisy B Novák 7:5 P
Ne 05.02.2012 27:13 Florbal TJ Kobylisy B Novák Bezchleba 6:5 P
Ne 05.02.2012 22:24 Florbal TJ Kobylisy B Novák Pospíchal 5:4
Ne 05.02.2012 17:57 Florbal TJ Kobylisy B Martynek 4:1
Ne 05.02.2012 11:49 Florbal TJ Kobylisy B Novák Smetana 3:0
Ne 05.02.2012 04:42 Florbal TJ Kobylisy B Toušek Mudra 2:0
Ne 05.02.2012 01:10 Florbal TJ Kobylisy B Novák 1:0
Ne 29.01.2012 03:06 Black Angles Lacina 1:2
Ne 29.01.2012 31:17 Lisboa 99 Smetana Martynek 3:3
Ne 29.01.2012 14:21 Lisboa 99 Pospíchal Smetana 2:1 P
Ne 29.01.2012 06:30 Lisboa 99 Smetana 1:0 P
So 07.01.2012 31:20 SKP Olympia Kutná Hora B Lacina Smetana 4:3
So 07.01.2012 15:55 SKP Olympia Kutná Hora B Novák Martynek 3:1
So 07.01.2012 12:41 SKP Olympia Kutná Hora B Lacina 2:1
So 07.01.2012 01:20 SKP Olympia Kutná Hora B Novák Smetana 1:0
So 07.01.2012 30:30 Gladiátor Team Beroun Mudra Bezchleba 4:8
So 07.01.2012 18:39 Gladiátor Team Beroun Zahradník Pospíchal 3:3
So 07.01.2012 10:00 Gladiátor Team Beroun Mudra Doubek 0:2
So 07.01.2012 04:30 Gladiátor Team Beroun Zahradník Pospíchal 0:1 P
So 17.12.2011 30:36 Floorball Club Falcon B Martynek Smetana 6:2
So 17.12.2011 20:06 Floorball Club Falcon B Martynek Hájek 5:2
So 17.12.2011 14:52 Floorball Club Falcon B Pospíchal Smetana 4:1
So 17.12.2011 12:35 Floorball Club Falcon B Smetana 3:0
So 17.12.2011 05:07 Floorball Club Falcon B Martynek Smetana 2:0
So 17.12.2011 00:35 Floorball Club Falcon B Smetana Martynek 1:0
So 17.12.2011 33:04 Panthers Praha C Toušek Hájek 2:1
So 17.12.2011 21:06 Panthers Praha C Martynek Smetana 1:1
So 10.12.2011 15:02 FBC Vinořská Zvěř Novák Pospíchal 3:2
So 10.12.2011 14:13 FBC Vinořská Zvěř Doubek Bezchleba 2:2
So 10.12.2011 02:22 FBC Vinořská Zvěř Martynek Novák 1:0
So 19.11.2011 34:52 FBK VŠSK PaedF UK B Lacina 6:4 S
So 19.11.2011 29:57 FBK VŠSK PaedF UK B Smetana Lacina 5:4
So 19.11.2011 18:29 FBK VŠSK PaedF UK B Lacina Smetana 4:1 P
So 19.11.2011 09:27 FBK VŠSK PaedF UK B Pospíchal Lacina 3:0
So 19.11.2011 09:15 FBK VŠSK PaedF UK B Smetana Pospíchal 2:0
So 19.11.2011 08:16 FBK VŠSK PaedF UK B Smetana Toušek 1:0
So 19.11.2011 26:35 FbK Wildcats Praha B Lacina Smetana 3:1
So 19.11.2011 26:13 FbK Wildcats Praha B Voráč Smetana 2:1
So 19.11.2011 09:06 FbK Wildcats Praha B Voráč Fischer 1:1
Ne 13.11.2011 19:16 Red Dragons Hořovice B Bezchleba Smetana 5:3
Ne 13.11.2011 18:42 Red Dragons Hořovice B Doubek Smetana 4:3
Ne 13.11.2011 13:45 Red Dragons Hořovice B Novák Pospíchal 3:3
Ne 13.11.2011 06:20 Red Dragons Hořovice B Pospíchal Smetana 2:1
Ne 13.11.2011 05:23 Red Dragons Hořovice B Novák 1:1
Ne 13.11.2011 35:24 TBC Horoměřice B Smetana Bezchleba 8:3 O
Ne 13.11.2011 27:44 TBC Horoměřice B Novák 7:2
Ne 13.11.2011 22:50 TBC Horoměřice B Smetana Zahradník 6:2
Ne 13.11.2011 21:34 TBC Horoměřice B Smetana Pospíchal 5:2
Ne 13.11.2011 15:00 TBC Horoměřice B Smetana Bezchleba 1:0
Ne 13.11.2011 11:33 TBC Horoměřice B Zahradník Novák 4:1
Ne 13.11.2011 07:41 TBC Horoměřice B Novák Bezchleba 3:1 P
Ne 13.11.2011 03:14 TBC Horoměřice B Toušek Zahradník 2:0
So 05.11.2011 02:13 FBC Pitbulls Kolín Pospíchal Smetana 1:0
So 05.11.2011 27:13 SSK Future Old Boys C Lacina 4:1
So 05.11.2011 17:54 SSK Future Old Boys C Lacina 3:1
So 05.11.2011 04:33 SSK Future Old Boys C Všolák Fiala 2:0
So 05.11.2011 03:04 SSK Future Old Boys C Pospíchal Fiala 1:0
Ne 23.10.2011 25:20 Fbk Sokol Bubeneč Martynek 1:0
Ne 23.10.2011 34:10 SK Lvi Banko Praha Zahradník Novák 8:1
Ne 23.10.2011 33:49 SK Lvi Banko Praha Bezchleba Martynek 7:1
Ne 23.10.2011 33:02 SK Lvi Banko Praha Novák Lacina 6:1
Ne 23.10.2011 30:29 SK Lvi Banko Praha Novák Lacina 5:1
Ne 23.10.2011 20:52 SK Lvi Banko Praha Toušek Pospíchal 4:1
Ne 23.10.2011 07:44 SK Lvi Banko Praha Novák Bezchleba 3:0 P
Ne 23.10.2011 05:10 SK Lvi Banko Praha Martynek Pospíchal 2:0
Ne 23.10.2011 03:10 SK Lvi Banko Praha Pospíchal Pospíchal 1:0 P
So 22.10.2011 08:00 Lisboa 99 Voráč Toušek 2:0
So 22.10.2011 04:00 Lisboa 99 Toušek Lacina 1:0
Ne 02.10.2011 23:01 Panthers Praha D Novák 2:2
Ne 02.10.2011 07:52 Panthers Praha D Zahradník Martynek 1:1
Ne 02.10.2011 34:03 Florbal TJ Kobylisy B Bezchleba Martynek 2:1
Ne 02.10.2011 27:52 Florbal TJ Kobylisy B Martynek Doubek 1:1
Ne 25.09.2011 35:40 Black Angles Fiala Všolák 2:12
Ne 25.09.2011 01:05 Black Angles Novák Pospíchal 1:0
Ne 25.09.2011 20:26 SKP Olympia Kutná Hora B Pospíchal Hájek 1:3
Ne 18.09.2011 33:07 T.B.C. Králův Dvůr C Toušek 1:9
Ne 18.09.2011 34:25 FbK Atom Praha B Novák 4:5 T
Ne 18.09.2011 23:45 FbK Atom Praha B Novák Lacina 3:3 P
Ne 18.09.2011 21:29 FbK Atom Praha B Lacina 2:2
Ne 18.09.2011 21:00 FbK Atom Praha B Lacina Toušek 1:2
Ne 17.04.2011 35:45 TJ Tatran Sedlčany florbal Žofka 4:3
Ne 17.04.2011 32:52 TJ Tatran Sedlčany florbal Pospíchal Smetana 3:3
Ne 17.04.2011 21:54 TJ Tatran Sedlčany florbal Žofka 2:3
Ne 17.04.2011 04:52 TJ Tatran Sedlčany florbal Lacina Bezchleba 1:0
So 02.04.2011 25:05 FBC Texas Lacina Žofka 3:0
So 02.04.2011 17:39 FBC Texas Žofka Všolák 2:0
So 02.04.2011 14:48 FBC Texas Pospíchal Lacina 1:0
So 02.04.2011 34:48 Fbk Sokol Bubeneč Žofka Lacina 6:2
So 02.04.2011 29:59 Fbk Sokol Bubeneč Žofka Lacina 5:1
So 02.04.2011 23:47 Fbk Sokol Bubeneč Martynek 4:1
So 02.04.2011 15:43 Fbk Sokol Bubeneč Žofka Pospíchal 3:0
So 02.04.2011 09:10 Fbk Sokol Bubeneč Pospíchal Lacina 2:0
So 02.04.2011 06:00 Fbk Sokol Bubeneč Lacina Žofka 1:0
So 12.03.2011 28:00 Florbal TJ Kobylisy B Smetana 3:3
So 12.03.2011 22:26 Florbal TJ Kobylisy B Bezchleba Smetana 2:3
So 12.03.2011 20:08 Florbal TJ Kobylisy B Toušek Martynek 1:2
So 12.03.2011 34:41 FC Astra Smetana Všolák 1:2
So 26.02.2011 12:55 SK Florbal Benešov B Pospíchal 2:0
So 26.02.2011 05:30 SK Florbal Benešov B Fischer Lacina 1:0 P
So 26.02.2011 34:57 VŠSK MFF Praha Pospíchal Hájek 3:4 P
So 26.02.2011 32:12 VŠSK MFF Praha Žofka Pospíchal 2:4 P
So 26.02.2011 10:31 VŠSK MFF Praha Všolák Švácha 1:1
So 12.02.2011 29:48 Florbal Team Nebušice Martynek Smetana 3:2
So 12.02.2011 03:26 Florbal Team Nebušice Smetana Lacina 2:0
So 12.02.2011 01:47 Florbal Team Nebušice Lacina 1:0
So 12.02.2011 26:10 SK florbal klub Petrovice Všolák Lacina 3:3 O
So 12.02.2011 19:52 SK florbal klub Petrovice Smetana Všolák 2:1
So 12.02.2011 17:57 SK florbal klub Petrovice Lacina Martynek 1:1
So 29.01.2011 35:36 J.B.M. Praha Hájek Smetana 4:2 S
So 29.01.2011 26:29 J.B.M. Praha Smetana Všolák 3:2
So 29.01.2011 19:44 J.B.M. Praha Martynek 2:1
So 29.01.2011 15:20 J.B.M. Praha Fischer Smetana 1:1 P
Ne 12.12.2010 28:18 Fbk Sokol Bubeneč Martynek Toušek 2:0
Ne 12.12.2010 03:32 Fbk Sokol Bubeneč Zahradník Lacina 1:0
Ne 12.12.2010 13:40 TJ Tatran Sedlčany florbal Toušek Pospíchal 1:0
So 27.11.2010 32:20 FBC Texas Lacina Smetana 2:3
So 27.11.2010 07:03 FBC Texas Lacina Fischer 1:0
So 27.11.2010 29:43 FC Astra Pospíchal 4:3 T
So 27.11.2010 13:45 FC Astra Smetana Všolák 3:3
So 27.11.2010 13:21 FC Astra Zahradník Pospíchal 2:3
So 27.11.2010 06:38 FC Astra Smetana Všolák 1:0 P
So 06.11.2010 19:36 SK Florbal Benešov B Smetana 3:4
So 06.11.2010 17:21 SK Florbal Benešov B Zahradník Smetana 2:4
So 06.11.2010 10:05 SK Florbal Benešov B Smetana Toušek 1:3
So 06.11.2010 33:21 Florbal TJ Kobylisy B Smetana 1:5
So 16.10.2010 13:49 Florbal Team Nebušice Všolák Pospíchal 3:0
So 16.10.2010 13:11 Florbal Team Nebušice Všolák Hájek 2:0
So 16.10.2010 10:25 Florbal Team Nebušice Lacina 1:0
So 16.10.2010 35:58 VŠSK MFF Praha Lacina Smetana 4:2 S
So 16.10.2010 31:45 VŠSK MFF Praha Martynek Smetana 3:2
So 16.10.2010 24:49 VŠSK MFF Praha Smetana Všolák 2:1
So 16.10.2010 02:17 VŠSK MFF Praha Lacina Smetana 1:0
So 25.09.2010 13:18 SK florbal klub Petrovice Smetana Pospíchal 2:2
So 25.09.2010 10:06 SK florbal klub Petrovice Bezchleba Všolák 1:2 O
So 25.09.2010 16:51 J.B.M. Praha Martynek Bezchleba 2:5
So 25.09.2010 03:37 J.B.M. Praha Všolák Smetana 1:0
So 24.04.2010 34:01 Las Plantas Žofka Lacina 16:5
So 24.04.2010 33:32 Las Plantas Žofka 15:4
So 24.04.2010 33:25 Las Plantas Pospíchal Fischer 14:4
So 24.04.2010 32:49 Las Plantas Fischer 13:4
So 24.04.2010 31:30 Las Plantas Pospíchal Žofka 12:4
So 24.04.2010 22:58 Las Plantas Žofka Žofka 11:3 O
So 24.04.2010 22:28 Las Plantas Žofka Žofka 10:3 O
So 24.04.2010 21:53 Las Plantas Žofka Žofka 9:3 O
So 24.04.2010 20:47 Las Plantas Žofka Žofka 8:3
So 24.04.2010 15:03 Las Plantas Žofka Žofka 7:1
So 24.04.2010 14:25 Las Plantas Lacina Žofka 6:1 P
So 24.04.2010 11:57 Las Plantas Žofka Žofka 5:0
So 24.04.2010 11:38 Las Plantas Žofka Žofka 4:0
So 24.04.2010 08:32 Las Plantas Lacina Žofka 3:0
So 24.04.2010 05:57 Las Plantas Pospíchal Všolák 2:0
So 24.04.2010 05:29 Las Plantas Žofka Lacina 1:0
So 24.04.2010 34:15 J.B.M. Praha Pospíchal Všolák 5:1 P
So 24.04.2010 25:12 J.B.M. Praha Žofka Žofka 4:0
So 24.04.2010 24:00 J.B.M. Praha Žofka Lacina 3:0
So 24.04.2010 20:11 J.B.M. Praha Žofka Lacina 2:0
So 24.04.2010 06:40 J.B.M. Praha Pospíchal Žofka 1:0
So 10.04.2010 35:35 FT Sokol Břevnov Žofka Žofka 4:6
So 10.04.2010 25:13 FT Sokol Břevnov Žofka 3:5
So 10.04.2010 22:14 FT Sokol Břevnov Žofka Pospíchal 2:4
So 10.04.2010 12:57 FT Sokol Břevnov Žofka Žofka 1:2
So 10.04.2010 30:59 FBC Zdice Pospíchal Žofka 7:6
So 10.04.2010 25:05 FBC Zdice Žofka 6:6
So 10.04.2010 22:33 FBC Zdice Žofka 5:4
So 10.04.2010 20:25 FBC Zdice Žofka Žofka 4:4
So 10.04.2010 11:38 FBC Zdice Pospíchal Žofka 3:1
So 10.04.2010 04:22 FBC Zdice Žofka Žofka 2:0
So 10.04.2010 02:06 FBC Zdice Žofka Žofka 1:0
Ne 14.03.2010 34:40 Noxa Ruzyně Martynek Žofka 7:3
Ne 14.03.2010 29:35 Noxa Ruzyně Žofka Martynek 6:1
Ne 14.03.2010 29:20 Noxa Ruzyně Žofka Lacina 5:1
Ne 14.03.2010 26:09 Noxa Ruzyně Lacina Žofka 4:1
Ne 14.03.2010 24:13 Noxa Ruzyně Martynek Žofka 3:1
Ne 14.03.2010 20:57 Noxa Ruzyně Smetana Lacina 2:1
Ne 14.03.2010 15:26 Noxa Ruzyně Lacina Žofka 1:1
Ne 14.03.2010 35:46 ACEMA Sparta Praha C Žofka 6:1
Ne 14.03.2010 31:11 ACEMA Sparta Praha C Žofka Žofka 5:0
Ne 14.03.2010 26:35 ACEMA Sparta Praha C Žofka Žofka 4:0 O
Ne 14.03.2010 21:33 ACEMA Sparta Praha C Martynek Všolák 3:0
Ne 14.03.2010 09:25 ACEMA Sparta Praha C Žofka Žofka 2:0
Ne 14.03.2010 00:53 ACEMA Sparta Praha C Žofka Lacina 1:0
So 27.02.2010 23:47 FLK Zdar Bar Žofka Bezchleba 4:3
So 27.02.2010 07:09 FLK Zdar Bar Žofka Žofka 3:1
So 27.02.2010 02:47 FLK Zdar Bar Pospíchal Žofka 2:1 P
So 27.02.2010 00:15 FLK Zdar Bar Žofka Žofka 1:0
So 27.02.2010 29:25 Fbk Buldoci Radotín Žofka Všolák 7:5
So 27.02.2010 24:35 Fbk Buldoci Radotín Žofka Martynek 6:3
So 27.02.2010 20:22 Fbk Buldoci Radotín Martynek Žofka 5:2
So 27.02.2010 13:10 Fbk Buldoci Radotín Žofka Hájek 4:1
So 27.02.2010 07:11 Fbk Buldoci Radotín Martynek 3:1
So 27.02.2010 04:26 Fbk Buldoci Radotín Žofka Žofka 2:0
So 27.02.2010 00:35 Fbk Buldoci Radotín Martynek Žofka 1:0
So 30.01.2010 35:57 Sokol Beroun Machos Žofka Žofka 12:6
So 30.01.2010 33:36 Sokol Beroun Machos Žofka Žofka 11:5
So 30.01.2010 31:32 Sokol Beroun Machos Pospíchal 10:5
So 30.01.2010 28:16 Sokol Beroun Machos Žofka Žofka 9:5
So 30.01.2010 25:31 Sokol Beroun Machos Pospíchal Žofka 8:5 P
So 30.01.2010 24:42 Sokol Beroun Machos Smetana Lacina 7:5 P
So 30.01.2010 23:55 Sokol Beroun Machos Žofka Žofka 6:5 P
So 30.01.2010 21:44 Sokol Beroun Machos Žofka Bezchleba 5:5
So 30.01.2010 18:47 Sokol Beroun Machos Lacina 4:4
So 30.01.2010 06:20 Sokol Beroun Machos Žofka Žofka 3:2
So 30.01.2010 06:05 Sokol Beroun Machos Žofka Žofka 2:2
So 30.01.2010 03:26 Sokol Beroun Machos Žofka Žofka 1:1
So 16.01.2010 35:52 FbC Barracudas Slaný Žofka 9:4
So 16.01.2010 34:02 FbC Barracudas Slaný Žofka Lacina 8:4
So 16.01.2010 33:49 FbC Barracudas Slaný Pospíchal 7:4
So 16.01.2010 30:22 FbC Barracudas Slaný Lacina 6:2
So 16.01.2010 26:13 FbC Barracudas Slaný Pospíchal 5:2 O
So 16.01.2010 15:54 FbC Barracudas Slaný Javornický Žofka 4:0
So 16.01.2010 12:09 FbC Barracudas Slaný Všolák Pospíchal 3:0
So 16.01.2010 03:51 FbC Barracudas Slaný Pospíchal 2:0
So 16.01.2010 01:20 FbC Barracudas Slaný Martynek Všolák 1:0
So 16.01.2010 31:22 FKMP Praha Lacina Smetana 4:4 P
So 16.01.2010 27:58 FKMP Praha Pospíchal Žofka 3:3
So 16.01.2010 15:37 FKMP Praha Javornický 2:3
So 16.01.2010 06:40 FKMP Praha Lacina 1:2
So 19.12.2009 34:29 Las Plantas Lacina Bezchleba 5:9
So 19.12.2009 31:46 Las Plantas Lacina 4:6 O
So 19.12.2009 17:00 Las Plantas Lacina Pospíchal 3:2
So 19.12.2009 06:48 Las Plantas 2:1 V
So 19.12.2009 04:00 Las Plantas Pospíchal Smetana 1:1
So 19.12.2009 35:25 J.B.M. Praha Žofka Žofka 8:4
So 19.12.2009 25:13 J.B.M. Praha Lacina Žofka 7:3
So 19.12.2009 19:30 J.B.M. Praha Martynek Smetana 6:2
So 19.12.2009 19:01 J.B.M. Praha Lacina Žofka 5:2
So 19.12.2009 12:38 J.B.M. Praha Žofka Žofka 4:2
So 19.12.2009 09:13 J.B.M. Praha Pospíchal Smetana 3:2
So 19.12.2009 08:19 J.B.M. Praha Pospíchal Žofka 2:2 P
So 19.12.2009 02:30 J.B.M. Praha Žofka Lacina 1:1
So 05.12.2009 34:45 FT Sokol Břevnov Žofka Žofka 3:3
So 05.12.2009 26:41 FT Sokol Břevnov Lacina Žofka 2:3
So 05.12.2009 23:43 FT Sokol Břevnov Žofka Žofka 1:3
So 05.12.2009 31:43 FBC Zdice Všolák Fischer 9:0
So 05.12.2009 31:10 FBC Zdice Žofka Žofka 8:0
So 05.12.2009 30:47 FBC Zdice Žofka 7:0
So 05.12.2009 26:28 FBC Zdice Žofka Lacina 6:0
So 05.12.2009 23:10 FBC Zdice Lacina 5:0 O
So 05.12.2009 22:13 FBC Zdice Smetana Fischer 4:0 O
So 05.12.2009 21:07 FBC Zdice Žofka Žofka 3:0 P
So 05.12.2009 03:14 FBC Zdice Žofka Žofka 2:0
So 05.12.2009 00:12 FBC Zdice Lacina Žofka 1:0
So 14.11.2009 18:13 Noxa Ruzyně Všolák 3:5
So 14.11.2009 15:04 Noxa Ruzyně Lacina Smetana 2:3
So 14.11.2009 02:15 Noxa Ruzyně Lacina Žofka 1:1
So 14.11.2009 33:30 ACEMA Sparta Praha C Žofka Pospíchal 6:2
So 14.11.2009 31:23 ACEMA Sparta Praha C Žofka Hájek 5:2
So 14.11.2009 20:09 ACEMA Sparta Praha C Žofka Žofka 4:2
So 14.11.2009 17:11 ACEMA Sparta Praha C Žofka 3:2
So 14.11.2009 15:33 ACEMA Sparta Praha C Smetana Všolák 2:2
So 14.11.2009 08:23 ACEMA Sparta Praha C Žofka Žofka 1:1
Ne 01.11.2009 35:40 FLK Zdar Bar Smetana 3:7
Ne 01.11.2009 24:19 FLK Zdar Bar Smetana Martynek 2:6
Ne 01.11.2009 00:08 FLK Zdar Bar Žofka Žofka 1:0
Ne 01.11.2009 25:15 Fbk Buldoci Radotín Žofka 7:3
Ne 01.11.2009 24:31 Fbk Buldoci Radotín Žofka Javornický 6:3 P
Ne 01.11.2009 16:27 Fbk Buldoci Radotín Žofka 5:0
Ne 01.11.2009 16:21 Fbk Buldoci Radotín Žofka Žofka 4:0 P
Ne 01.11.2009 13:35 Fbk Buldoci Radotín Žofka Lacina 3:0
Ne 01.11.2009 12:20 Fbk Buldoci Radotín Žofka Žofka 2:0
Ne 01.11.2009 00:15 Fbk Buldoci Radotín Žofka 1:0
So 10.10.2009 33:46 Sokol Beroun Machos Žofka Žofka 9:5 P
So 10.10.2009 30:32 Sokol Beroun Machos Žofka Žofka 8:3
So 10.10.2009 30:20 Sokol Beroun Machos Lacina Žofka 7:3
So 10.10.2009 27:16 Sokol Beroun Machos Žofka Žofka 6:3
So 10.10.2009 20:43 Sokol Beroun Machos Lacina 5:3
So 10.10.2009 17:58 Sokol Beroun Machos Žofka Žofka 4:3
So 10.10.2009 13:12 Sokol Beroun Machos Lacina Smetana 3:3 P
So 10.10.2009 06:36 Sokol Beroun Machos Martynek Smetana 2:0
So 10.10.2009 04:44 Sokol Beroun Machos Žofka Žofka 1:0
Ne 20.09.2009 30:34 FKMP Praha Lacina Končický 4:1
Ne 20.09.2009 29:17 FKMP Praha Fischer Smetana 3:1
Ne 20.09.2009 29:10 FKMP Praha Lacina Žofka 2:1
Ne 20.09.2009 09:43 FKMP Praha Fischer 1:0
Ne 20.09.2009 28:52 FbC Barracudas Slaný Žofka 4:3
Ne 20.09.2009 26:43 FbC Barracudas Slaný Žofka Lacina 3:3
Ne 20.09.2009 16:25 FbC Barracudas Slaný Fischer 2:2
Ne 20.09.2009 04:41 FbC Barracudas Slaný Žofka Žofka 1:0
So 25.04.2009 37:14 FBC Hamsters Vysočany B Žofka Žofka 7:0
So 25.04.2009 35:51 FBC Hamsters Vysočany B Žofka Rídl 6:0
So 25.04.2009 27:12 FBC Hamsters Vysočany B Lacina Žofka 5:0
So 25.04.2009 23:24 FBC Hamsters Vysočany B Žofka Smetana 4:0
So 25.04.2009 15:55 FBC Hamsters Vysočany B Smetana Žofka 3:0
So 25.04.2009 15:29 FBC Hamsters Vysočany B Lacina Žofka 2:0
So 25.04.2009 12:14 FBC Hamsters Vysočany B Smetana Žofka 1:0
So 25.04.2009 44:50 Goalbusters Martynek Verner 5:6
So 25.04.2009 40:13 Goalbusters Kučera Bartůšek 4:6
So 25.04.2009 38:34 Goalbusters Bartůšek Kučera 3:6
So 25.04.2009 37:00 Goalbusters Martynek Bartůšek 2:5
So 25.04.2009 20:35 Goalbusters Martynek Bartůšek 1:3
So 25.04.2009 42:30 ACEMA Sparta Praha C Smetana Žofka 7:7
So 25.04.2009 36:16 FC Bučis Team Pospíchal Bartůšek 5:2
So 25.04.2009 31:31 ACEMA Sparta Praha C Končický Žofka 6:6
So 25.04.2009 24:14 ACEMA Sparta Praha C Žofka Končický 5:5
So 25.04.2009 20:33 FC Bučis Team Pospíchal Martynek 4:2
So 25.04.2009 19:13 FC Bučis Team Pospíchal Bartůšek 3:2
So 25.04.2009 16:09 ACEMA Sparta Praha C Žofka 4:3
So 25.04.2009 16:01 ACEMA Sparta Praha C Žofka Žofka 3:3
So 25.04.2009 11:34 FC Bučis Team Martynek Pospíchal 2:1 P
So 25.04.2009 06:44 FC Bučis Team Pospíchal Bartůšek 1:1
So 25.04.2009 03:35 ACEMA Sparta Praha C Žofka Žofka 2:0
So 25.04.2009 01:38 ACEMA Sparta Praha C Smetana 1:0
Ne 05.04.2009 44:57 J.B.M. Praha Žofka 3:5
Ne 05.04.2009 34:51 J.B.M. Praha Končický Smetana 2:3
Ne 05.04.2009 06:06 J.B.M. Praha Končický Hájek 1:1
Ne 05.04.2009 31:07 FC Astra Lacina Žofka 1:2
So 28.03.2009 43:39 TJ Tatran Sedlčany florbal Pospíchal Smetana 2:4
So 28.03.2009 05:17 TJ Tatran Sedlčany florbal Smrt 1:1
Ne 15.03.2009 44:37 FBC Hamsters Vysočany B Končický Smetana 8:2
Ne 15.03.2009 38:30 FBC Hamsters Vysočany B Hájek Všolák 7:2
Ne 15.03.2009 34:18 FBC Hamsters Vysočany B Všolák Bezchleba 6:2
Ne 15.03.2009 26:49 FBC Hamsters Vysočany B Žofka Bezchleba 5:0
Ne 15.03.2009 26:22 FBC Hamsters Vysočany B Žofka Žofka 4:0
Ne 15.03.2009 22:44 FBC Hamsters Vysočany B Lacina Žofka 3:0
Ne 15.03.2009 21:41 FBC Hamsters Vysočany B Lacina 2:0
Ne 15.03.2009 18:52 FBC Hamsters Vysočany B Žofka Lacina 1:0
Ne 15.03.2009 24:03 Kings Praha Žofka Lacina 3:3
Ne 15.03.2009 14:14 Kings Praha Smetana Lacina 2:2
Ne 15.03.2009 07:29 Kings Praha Žofka Žofka 1:2
Ne 08.03.2009 41:19 SK florbal klub Petrovice Martynek Buček 1:6
So 28.02.2009 40:33 Athletics Praha B Všolák Smetana 4:6
So 28.02.2009 24:36 Athletics Praha B Pospíchal 3:4 T
So 28.02.2009 16:40 Athletics Praha B Žofka Pospíchal 2:3
So 28.02.2009 13:00 Athletics Praha B Žofka Lacina 1:1
So 28.02.2009 40:17 IB Vodolka Bejx B Novotný Žofka 6:2 P
So 28.02.2009 31:39 IB Vodolka Bejx B Smetana Novotný 5:5
So 28.02.2009 23:43 IB Vodolka Bejx B Žofka Smetana 4:1
So 28.02.2009 22:11 IB Vodolka Bejx B Smetana Končický 3:1
So 28.02.2009 21:49 IB Vodolka Bejx B Lacina 2:1
So 28.02.2009 02:23 IB Vodolka Bejx B Žofka Lacina 1:1
Ne 15.02.2009 31:21 FBC Kralupy n/V Smetana Novotný 2:2
Ne 15.02.2009 27:56 FBC Kralupy n/V Žofka Novotný 1:1
Ne 15.02.2009 44:59 AGC Malá Strana B Smetana Žofka 7:0
Ne 15.02.2009 35:32 AGC Malá Strana B Žofka Žofka 6:0
Ne 15.02.2009 32:46 AGC Malá Strana B Smetana Rídl 5:0
Ne 15.02.2009 32:22 AGC Malá Strana B Pospíchal Novotný 4:0
Ne 15.02.2009 27:05 AGC Malá Strana B Žofka Žofka 3:0
Ne 15.02.2009 23:43 AGC Malá Strana B Novotný Žofka 2:0 O
Ne 15.02.2009 21:55 AGC Malá Strana B Žofka Žofka 1:0
So 07.02.2009 41:47 SK Florbal Benešov B Smetana Lacina 4:4
So 07.02.2009 29:42 SK Florbal Benešov B Smetana Hájek 3:3
So 07.02.2009 05:47 SK Florbal Benešov B Pospíchal Smrt 2:0
So 07.02.2009 01:12 SK Florbal Benešov B Lacina Smetana 1:0
So 07.02.2009 14:39 FbK Sokol Vlašim Novotný Pospíchal 3:2
So 07.02.2009 05:55 FbK Sokol Vlašim Smetana 2:0
So 07.02.2009 01:06 FbK Sokol Vlašim Smetana 1:0
Ne 25.01.2009 36:26 SK Kladno Raisins Žofka 5:2
Ne 25.01.2009 21:17 SK Kladno Raisins Žofka Lacina 4:2
Ne 25.01.2009 19:15 SK Kladno Raisins Žofka Žofka 3:2 P
Ne 25.01.2009 16:30 SK Kladno Raisins Žofka Žofka 2:2
Ne 25.01.2009 14:51 SK Kladno Raisins Lacina Žofka 1:2
So 29.11.2008 42:05 Goalbusters Martynek Hájek 5:2
So 29.11.2008 39:43 Goalbusters Fischer Novotný 4:2
So 29.11.2008 20:42 Goalbusters Lacina 3:1
So 29.11.2008 11:19 Goalbusters Lacina Fischer 2:0
So 29.11.2008 04:24 Goalbusters Fischer Novotný 1:0
So 29.11.2008 28:21 FC Bučis Team Novotný 2:3
So 29.11.2008 03:29 FC Bučis Team Novotný Fischer 1:1
Ne 23.11.2008 34:23 ACEMA Sparta Praha C Novotný Lacina 4:1
Ne 23.11.2008 19:47 ACEMA Sparta Praha C Žofka Smetana 3:0
Ne 23.11.2008 08:26 ACEMA Sparta Praha C Žofka Lacina 2:0
Ne 23.11.2008 04:04 ACEMA Sparta Praha C Smetana Končický 1:0
Ne 23.11.2008 29:11 FC Astra Končický Žofka 5:5
Ne 23.11.2008 28:10 FC Astra Žofka Žofka 4:2
Ne 23.11.2008 22:05 FC Astra Smetana Žofka 3:0
Ne 23.11.2008 14:55 FC Astra Novotný Lacina 2:0
Ne 23.11.2008 07:57 FC Astra Smetana Lacina 1:0
Ne 09.11.2008 41:06 TJ Tatran Sedlčany florbal Martynek Novotný 2:3
Ne 09.11.2008 04:31 TJ Tatran Sedlčany florbal Fischer Lacina 1:0
So 01.11.2008 44:06 J.B.M. Praha Lacina Smetana 3:3
So 01.11.2008 43:13 J.B.M. Praha Smetana Lacina 2:3
So 01.11.2008 21:52 J.B.M. Praha 1:2 V
So 01.11.2008 36:47 Athletics Praha B Lacina Novotný 8:3
So 01.11.2008 34:44 Athletics Praha B Smetana Končický 7:3
So 01.11.2008 31:53 Athletics Praha B Končický Novotný 3:6
So 01.11.2008 27:50 Athletics Praha B Smetana Novotný 5:3
So 01.11.2008 21:13 Athletics Praha B Končický Lacina 4:3
So 01.11.2008 19:30 Athletics Praha B Lacina Smetana 3:3
So 01.11.2008 10:35 Athletics Praha B Lacina 2:0
So 01.11.2008 03:37 Athletics Praha B Lacina Smetana 1:0
Ne 26.10.2008 09:02 FbK Neveklov Buček Pospíchal 3:0
Ne 26.10.2008 08:19 FbK Neveklov Novotný Fischer 2:0
Ne 26.10.2008 03:23 FbK Neveklov Fischer 1:0
Ne 26.10.2008 43:40 SK florbal klub Petrovice Smetana Novotný 4:2
Ne 26.10.2008 33:16 SK florbal klub Petrovice Smetana Novotný 3:2
Ne 26.10.2008 25:56 SK florbal klub Petrovice Fischer Smetana 2:1 O
Ne 26.10.2008 22:40 SK florbal klub Petrovice Smetana Roubal 1:1
So 18.10.2008 44:39 IB Vodolka Bejx B Smetana 5:0
So 18.10.2008 43:54 IB Vodolka Bejx B Žofka Žofka 4:0
So 18.10.2008 23:21 IB Vodolka Bejx B Žofka Žofka 3:0
So 18.10.2008 06:22 IB Vodolka Bejx B Žofka Hájek 2:0
So 18.10.2008 04:54 IB Vodolka Bejx B Žofka 1:0
So 18.10.2008 44:53 FBC Kralupy n/V Lacina Žofka 8:1
So 18.10.2008 44:00 FBC Kralupy n/V Žofka Lacina 7:1
So 18.10.2008 42:20 FBC Kralupy n/V Novotný Žofka 6:1
So 18.10.2008 28:48 FBC Kralupy n/V Žofka Žofka 5:1
So 18.10.2008 25:18 FBC Kralupy n/V Smetana Končický 4:0
So 18.10.2008 23:35 FBC Kralupy n/V Smetana Hájek 3:0
So 18.10.2008 13:54 FBC Kralupy n/V Žofka Lacina 2:0
So 18.10.2008 00:16 FBC Kralupy n/V Lacina Smetana 1:0
So 04.10.2008 43:40 SK Florbal Benešov B Kučera Martynek 3:2
So 04.10.2008 22:28 SK Florbal Benešov B Pospíchal 2:1
So 04.10.2008 02:19 SK Florbal Benešov B Martynek Novotný 1:0
So 04.10.2008 39:18 FbK Sokol Vlašim Lacina Fischer 3:7
So 04.10.2008 10:11 FbK Sokol Vlašim Lacina Fischer 2:1
So 04.10.2008 05:31 FbK Sokol Vlašim Novotný Smrt 1:1
So 04.10.2008 24:25 AGC Malá Strana B Žofka Lacina 2:0
So 04.10.2008 19:29 AGC Malá Strana B Žofka Lacina 1:0
So 20.09.2008 33:40 Kings Praha Končický Žofka 2:2
So 20.09.2008 31:00 Kings Praha Žofka Lacina 1:0
So 20.09.2008 43:13 VŠSK MFF Praha Martynek Pospíchal 4:3
So 20.09.2008 33:02 VŠSK MFF Praha Martynek Roubal 3:3
So 20.09.2008 30:26 VŠSK MFF Praha Pospíchal 2:3
So 20.09.2008 19:22 VŠSK MFF Praha Martynek Pospíchal 1:1
So 20.09.2008 43:19 SK Kladno Raisins Žofka Žofka 8:6
So 20.09.2008 39:10 SK Kladno Raisins Žofka Lacina 7:5
So 20.09.2008 38:48 SK Kladno Raisins Kučera Končický 6:5
So 20.09.2008 30:57 SK Kladno Raisins Lacina Hájek 5:5
So 20.09.2008 21:13 SK Kladno Raisins Žofka Žofka 4:2
So 20.09.2008 21:02 SK Kladno Raisins Žofka 3:2
So 20.09.2008 06:46 SK Kladno Raisins Žofka 2:1
So 20.09.2008 05:04 SK Kladno Raisins Lacina Žofka 1:0
So 20.09.2008 18:32 FBK VŠSK PaedF UK B Smetana Lacina 3:0
So 20.09.2008 08:11 FBK VŠSK PaedF UK B Lacina Fischer 2:0
So 20.09.2008 05:28 FBK VŠSK PaedF UK B Hájek 1:0
So 19.04.2008 38:55 Lisboa 99 Smetana Hájek 4:5
So 19.04.2008 22:58 Lisboa 99 Meravý Bartůšek 3:2
So 19.04.2008 19:35 Lisboa 99 Žofka Bartůšek 2:1
So 19.04.2008 04:17 Lisboa 99 Bartůšek Meravý 1:1
So 19.04.2008 18:47 FbK Neveklov Žofka Meravý 1:0
Ne 13.04.2008 36:44 Goalbusters Meravý Roubal 5:4
Ne 13.04.2008 24:16 Goalbusters Martynek Roubal 4:4
Ne 13.04.2008 18:06 Goalbusters Bartůšek Pospíchal 3:3
Ne 13.04.2008 12:10 Goalbusters Meravý Bartůšek 2:2
Ne 13.04.2008 02:33 Goalbusters Meravý Bartůšek 1:0
Ne 13.04.2008 39:15 FBC Vlci Tatran Kostelec Meravý Fischer 3:3 P
Ne 13.04.2008 34:18 FBC Vlci Tatran Kostelec Kučera Martynek 2:2
Ne 13.04.2008 21:45 FBC Vlci Tatran Kostelec Čihák 1:1
So 05.04.2008 44:54 FLK Zdar Bar Lacina Žofka 10:2
So 05.04.2008 42:10 FLK Zdar Bar Žofka Rídl 9:2
So 05.04.2008 36:45 FLK Zdar Bar Žofka Meravý 8:1
So 05.04.2008 28:37 FLK Zdar Bar Lacina 7:1
So 05.04.2008 22:30 FLK Zdar Bar Fischer Bartůšek 6:1
So 05.04.2008 21:08 FLK Zdar Bar Lacina Končický 5:1
So 05.04.2008 16:03 FLK Zdar Bar Smetana Bartůšek 4:1
So 05.04.2008 13:20 FLK Zdar Bar 3:0 V
So 05.04.2008 08:03 FLK Zdar Bar Hájek Fischer 2:0
So 05.04.2008 05:27 FLK Zdar Bar Meravý Bartůšek 1:0
So 05.04.2008 06:12 SK Florbal Benešov B Žofka Bartůšek 1:0
Ne 30.03.2008 30:20 FC Bílé Hole Meravý Roubal 4:4
Ne 30.03.2008 09:58 FC Bílé Hole Meravý Nerad 3:3
Ne 30.03.2008 03:14 FC Bílé Hole Kovač 2:1
Ne 30.03.2008 01:58 FC Bílé Hole Meravý 1:0
Ne 30.03.2008 36:39 FBC Fekete Kutya Smetana Fischer 2:2
Ne 30.03.2008 27:32 FBC Fekete Kutya Meravý Martynek 1:2
Ne 02.03.2008 42:09 FBŠ Bohemians D Meravý 4:6
Ne 02.03.2008 29:59 FBŠ Bohemians D Žofka Roubal 3:2
Ne 02.03.2008 24:42 FBŠ Bohemians D Roubal Meravý 2:2
Ne 02.03.2008 15:52 FBŠ Bohemians D Meravý Hájek 1:1
Ne 02.03.2008 29:03 Panthers Praha C Lacina 5:2
Ne 02.03.2008 13:02 Panthers Praha C Smetana Lacina 4:1
Ne 02.03.2008 09:14 Panthers Praha C Lacina Žofka 3:1
Ne 02.03.2008 08:14 Panthers Praha C Žofka Meravý 2:1
Ne 02.03.2008 04:56 Panthers Praha C Fischer Lacina 1:1
Ne 24.02.2008 40:55 Mosquitos Roubal 3:2
Ne 24.02.2008 22:19 Mosquitos Čihák 2:0
Ne 24.02.2008 08:29 Mosquitos Pospíchal 1:0
Ne 17.02.2008 44:55 Skeletons Praha Meravý Žofka 2:2
Ne 17.02.2008 08:43 Skeletons Praha Lacina Žofka 1:0
Ne 03.02.2008 26:29 Start Nusle "B" Kučera 4:0
Ne 03.02.2008 10:13 Start Nusle "B" Martynek Šternberg 3:0
Ne 03.02.2008 09:14 Start Nusle "B" Kovač Kučera 2:0
Ne 03.02.2008 07:57 Start Nusle "B" Kučera Čihák 1:0
Ne 03.02.2008 41:30 FBC Uhřiněves Kučera Smrt 1:3
So 02.02.2008 36:19 FBC Hypnotix Končický 1:2
So 02.02.2008 32:03 FBC Rippers Praha Meravý Bartůšek 3:4
So 02.02.2008 18:35 FBC Rippers Praha Smetana Meravý 2:4
So 02.02.2008 02:09 FBC Rippers Praha Žofka Fischer 1:0
Ne 13.01.2008 16:52 FC Bourbon Praha B Fischer Buček 1:0
Ne 13.01.2008 20:45 FbK Sokol Vlašim Kovač Kučera 1:2
So 12.01.2008 42:42 Lisboa 99 Fischer Roubal 3:4
So 12.01.2008 37:10 Lisboa 99 Končický Lacina 2:4
So 12.01.2008 24:28 Lisboa 99 Žofka Bartůšek 1:2
So 12.01.2008 43:55 FK Konzervy Žofka 9:2
So 12.01.2008 40:26 FK Konzervy Žofka Žofka 8:2
So 12.01.2008 36:25 FK Konzervy Žofka Žofka 7:2
So 12.01.2008 35:29 FK Konzervy Lacina 6:2
So 12.01.2008 26:25 FK Konzervy Žofka Žofka 5:1 P
So 12.01.2008 19:31 FK Konzervy Smetana Žofka 4:1
So 12.01.2008 14:16 FK Konzervy Meravý Žofka 3:0
So 12.01.2008 05:56 FK Konzervy Lacina Končický 2:0
So 12.01.2008 04:26 FK Konzervy Smetana Bartůšek 1:0 P
So 01.12.2007 44:35 FbK Neveklov Žofka Hájek 6:1
So 01.12.2007 24:16 FbK Neveklov Smetana Bartůšek 5:1
So 01.12.2007 14:16 FbK Neveklov Lacina Roubal 4:1
So 01.12.2007 11:08 FbK Neveklov Bartůšek Žofka 3:1
So 01.12.2007 08:42 FbK Neveklov Pospíchal 2:1
So 01.12.2007 05:20 FbK Neveklov Meravý Žofka 1:0 O
So 01.12.2007 21:46 Goalbusters Kučera Žofka 1:1
So 01.12.2007 29:41 FLK Zdar Bar Meravý Bartůšek 6:2
So 01.12.2007 28:04 FLK Zdar Bar Meravý Lacina 5:2
So 01.12.2007 24:18 FLK Zdar Bar Žofka Lacina 4:1
So 01.12.2007 23:18 FLK Zdar Bar Končický Lacina 3:1
So 01.12.2007 16:27 FLK Zdar Bar Lacina Bartůšek 2:0
So 01.12.2007 11:17 FLK Zdar Bar Roubal Fischer 1:0
So 01.12.2007 14:04 FBC Vlci Tatran Kostelec Kučera Kovač 1:1
Ne 11.11.2007 26:28 SK Florbal Benešov B Lacina 1:0
Ne 11.11.2007 29:21 FBŠ Bohemians D Žofka Smetana 2:1
Ne 11.11.2007 14:54 FBŠ Bohemians D Meravý Smetana 1:1
So 10.11.2007 36:56 FC Bílé Hole Kovač Nerad 8:1
So 10.11.2007 35:14 FC Bílé Hole Verner Kovač 7:1
So 10.11.2007 15:23 FC Bílé Hole Verner Fischer 6:0
So 10.11.2007 14:44 FC Bílé Hole Buček Fischer 5:0
So 10.11.2007 13:41 FC Bílé Hole Smrt 4:0
So 10.11.2007 09:31 FC Bílé Hole Verner Martynek 3:0
So 10.11.2007 08:25 FC Bílé Hole Fischer Königsmark 2:0
So 10.11.2007 04:15 FC Bílé Hole Lacina Meravý 1:0
So 10.11.2007 24:13 FBC Fekete Kutya Kovač Hájek 2:6
So 10.11.2007 02:41 FBC Fekete Kutya Meravý Königsmark 1:0
Ne 28.10.2007 20:05 Panthers Praha C Fischer Žofka 1:3
So 27.10.2007 01:16 Mosquitos Verner 1:0
Ne 07.10.2007 33:54 FBC Hypnotix Lacina Fischer 5:1
Ne 07.10.2007 28:47 FBC Hypnotix Meravý Hájek 4:1
Ne 07.10.2007 26:50 FBC Hypnotix Žofka Lacina 3:1
Ne 07.10.2007 19:42 FBC Hypnotix Končický Lacina 2:1
Ne 07.10.2007 00:21 FBC Hypnotix Meravý Smetana 1:0
Ne 07.10.2007 21:49 Skeletons Praha Roubal 3:0
Ne 07.10.2007 20:57 Skeletons Praha Smetana Bartůšek 2:0
Ne 07.10.2007 00:10 Skeletons Praha Bartůšek Smetana 1:0
So 29.09.2007 31:18 Start Nusle "B" Kovač Buček 1:4
So 29.09.2007 09:18 FBC Uhřiněves Kovač Pospíchal 1:1
So 22.09.2007 43:21 FBC Rippers Praha Pospíchal Meravý 4:7
So 22.09.2007 31:46 FBC Rippers Praha Smetana Roubal 3:5 P
So 22.09.2007 29:58 FBC Rippers Praha Roubal 2:5
So 22.09.2007 14:48 FBC Rippers Praha Smetana Žofka 1:1
So 28.04.2007 35:50 Athletics Praha B Smetana Rídl 5:3 P
So 28.04.2007 33:52 Athletics Praha B Meravý Smetana 4:3
So 28.04.2007 30:11 Athletics Praha B Meravý Smetana 3:3
So 28.04.2007 11:21 Athletics Praha B Lacina Bartůšek 2:3
So 28.04.2007 02:53 Athletics Praha B Lacina 1:0
Ne 15.04.2007 34:48 Poison Žofka 4:3
Ne 15.04.2007 23:16 Poison Končický Lacina 3:2
Ne 15.04.2007 22:54 Poison Roubal Končický 2:2
Ne 15.04.2007 10:56 Poison Žofka Lacina 1:1
Ne 15.04.2007 09:41 FBC Vokovický Šavle Martynek Fischer 1:1
Ne 15.04.2007 43:46 FBC Lynx Smetana 3:4
Ne 15.04.2007 38:36 FBC Lynx Žofka Roubal 2:4 P
Ne 15.04.2007 22:19 FBC Vinořská Zvěř Kučera Verner 3:1
Ne 15.04.2007 19:42 FBC Vinořská Zvěř Šternberg 2:0
Ne 15.04.2007 17:56 FBC Vinořská Zvěř Pospíchal Verner 1:0
Ne 15.04.2007 15:12 FBC Lynx Žofka Roubal 1:1
Ne 25.03.2007 39:11 Florbal TJ Kobylisy Šternberg Fischer 4:4
Ne 25.03.2007 08:35 Florbal TJ Kobylisy Soukup Smetana 3:2
Ne 25.03.2007 03:20 Florbal TJ Kobylisy Smetana Meravý 2:1
Ne 25.03.2007 02:58 Florbal TJ Kobylisy Meravý Smetana 1:1
Ne 25.03.2007 22:18 FBC Ceteris Paribus 2:1 V
Ne 25.03.2007 39:26 FK Spartak Praha Smetana Šternberg 4:3
Ne 25.03.2007 34:15 FK Spartak Praha Roubal Kučera 3:2
Ne 25.03.2007 20:30 FK Spartak Praha Meravý Šternberg 2:1
Ne 25.03.2007 10:16 FK Spartak Praha Kučera 1:1
Ne 18.03.2007 26:18 VSK ČVUT Praha Neo Verner Smetana 3:1
Ne 18.03.2007 14:53 VSK ČVUT Praha Neo Meravý 2:1
Ne 18.03.2007 04:49 VSK ČVUT Praha Neo Roubal Smetana 1:1
Ne 18.03.2007 27:14 Lhokamo Praha Smetana Lacina 1:2
Ne 18.03.2007 44:43 FT Sokol Břevnov Žofka 6:4 S
Ne 18.03.2007 43:05 FT Sokol Břevnov Meravý Roubal 5:4
Ne 18.03.2007 27:35 FT Sokol Břevnov Žofka Roubal 4:3
Ne 18.03.2007 14:54 FT Sokol Břevnov Rídl 3:1
Ne 18.03.2007 07:23 FT Sokol Břevnov Smetana 2:1
Ne 18.03.2007 05:36 FT Sokol Břevnov Verner Lacina 1:1
Ne 04.03.2007 38:13 FC Bílé Hole Pospíchal Smetana 6:1 P
Ne 04.03.2007 33:01 FC Bílé Hole Šternberg Lacina 5:1
Ne 04.03.2007 31:27 FC Bílé Hole Buček Smrt 4:1
Ne 04.03.2007 23:38 FC Bílé Hole Smetana 3:1
Ne 04.03.2007 16:59 FC Bílé Hole Martynek Kučera 2:1
Ne 04.03.2007 10:51 FC Bílé Hole Fischer Martynek 1:1
Ne 04.03.2007 30:12 SK Bruisers Dejvice Smetana Soukup 3:1
Ne 04.03.2007 18:18 SK Bruisers Dejvice Lacina Pospíchal 2:0
Ne 04.03.2007 08:12 SK Bruisers Dejvice Lacina Roubal 1:0
Ne 04.03.2007 28:24 FBC Hopochos Smetana Roubal 10:2
Ne 04.03.2007 24:46 FBC Hopochos Roubal Lacina 9:1
Ne 04.03.2007 19:56 FBC Hopochos Soukup Smetana 8:0
Ne 04.03.2007 17:12 FBC Hopochos Lacina Roubal 7:0
Ne 04.03.2007 16:47 FBC Hopochos Roubal Smrt 6:0
Ne 04.03.2007 10:01 FBC Hopochos Roubal Lacina 5:0
Ne 04.03.2007 09:25 FBC Hopochos Lacina Roubal 4:0
Ne 04.03.2007 09:08 FBC Hopochos Lacina Smetana 3:0
Ne 04.03.2007 07:17 FBC Hopochos Martynek 2:0
Ne 04.03.2007 03:55 FBC Hopochos Kučera Fischer 1:0
So 24.02.2007 39:21 FBC Sportcentrum 2000 Roubal Končický 3:3
So 24.02.2007 32:55 FBC Sportcentrum 2000 Rídl Končický 2:2
So 24.02.2007 31:20 FBC Sportcentrum 2000 Žofka Bartůšek 1:2
So 24.02.2007 28:04 SK florbal klub Petrovice Končický Lacina 5:0
So 24.02.2007 25:56 SK florbal klub Petrovice Končický Hájek 4:0
So 24.02.2007 25:21 SK florbal klub Petrovice Rídl Končický 3:0
So 24.02.2007 12:46 SK florbal klub Petrovice Soukup 2:0
So 24.02.2007 12:12 SK florbal klub Petrovice Smetana Končický 1:0
So 10.02.2007 18:18 FBC Vokovický Šavle Pospíchal 1:1
So 27.01.2007 15:09 Florbal TJ Kobylisy Martynek Lacina 2:3
So 27.01.2007 01:07 Florbal TJ Kobylisy Roubal 1:1
So 27.01.2007 39:45 FBC Ceteris Paribus Kučera Buček 6:2
So 27.01.2007 21:57 FBC Ceteris Paribus Verner Smrt 5:2 P
So 27.01.2007 16:23 FBC Ceteris Paribus Roubal Martynek 4:1
So 27.01.2007 11:36 FBC Ceteris Paribus Martynek Pospíchal 3:0
So 27.01.2007 05:30 FBC Ceteris Paribus Kučera Smetana 2:0
So 27.01.2007 00:31 FBC Ceteris Paribus Smetana Kučera 1:0
So 27.01.2007 38:54 FK Spartak Praha Verner Buček 1:4
Ne 14.01.2007 38:36 FC Bílé Hole Smetana Pospíchal 4:1 P
Ne 14.01.2007 29:08 FC Bílé Hole Martynek Fischer 3:1
Ne 14.01.2007 19:46 FC Bílé Hole Smetana Pospíchal 2:1
Ne 14.01.2007 07:09 FC Bílé Hole Meravý 1:1
Ne 14.01.2007 41:51 SK Bruisers Dejvice Lacina Fischer 5:3
Ne 14.01.2007 30:39 SK Bruisers Dejvice Bubník Pospíchal 4:3
Ne 14.01.2007 24:52 SK Bruisers Dejvice 3:2 V
Ne 14.01.2007 09:21 SK Bruisers Dejvice Lacina Pospíchal 2:1
Ne 14.01.2007 08:02 SK Bruisers Dejvice Pospíchal Buček 1:1
Ne 14.01.2007 43:49 FBC Hopochos Fischer Pospíchal 4:3
Ne 14.01.2007 30:52 FBC Hopochos Meravý 3:1 P
Ne 14.01.2007 27:27 FBC Hopochos Martynek Smrt 2:1 P
Ne 14.01.2007 16:16 FBC Hopochos Martynek Fischer 1:1
So 13.01.2007 44:37 FT Sokol Břevnov Meravý Smetana 5:1
So 13.01.2007 43:07 FT Sokol Břevnov Končický Lacina 4:1
So 13.01.2007 36:34 FT Sokol Břevnov Rídl Končický 3:1
So 13.01.2007 31:34 FT Sokol Břevnov Bartůšek Smetana 2:1
So 13.01.2007 19:44 FT Sokol Břevnov Končický Lacina 1:1
Ne 17.12.2006 36:02 SK B.U.H. Praha B Smetana Soukup 3:3
Ne 17.12.2006 28:17 SK B.U.H. Praha B Bartůšek Smetana 2:1
Ne 17.12.2006 13:07 SK B.U.H. Praha B Smetana Bartůšek 1:1
Ne 17.12.2006 37:49 Lhokamo Praha Lacina 2:3
Ne 17.12.2006 19:33 Lhokamo Praha Meravý 1:1
Ne 26.11.2006 28:01 Athletics Praha B Rídl 6:3
Ne 26.11.2006 24:01 Athletics Praha B Rídl Lacina 5:2
Ne 26.11.2006 21:39 Athletics Praha B Meravý 4:2
Ne 26.11.2006 05:16 Athletics Praha B Rídl Lacina 3:0
Ne 26.11.2006 03:46 Athletics Praha B Meravý Hájek 2:0
Ne 26.11.2006 00:41 Athletics Praha B Lacina Rídl 1:0
Ne 19.11.2006 28:26 FBC Vokovický Šavle Smetana Bubník 2:2
Ne 19.11.2006 07:34 FBC Vokovický Šavle Kučera Martynek 1:2
Ne 19.11.2006 42:09 FBC Vinořská Zvěř Kučera Meravý 5:2
Ne 19.11.2006 41:06 FBC Vinořská Zvěř Šternberg Roubal 4:2
Ne 19.11.2006 20:25 FBC Vinořská Zvěř Šternberg Pospíchal 3:1
Ne 19.11.2006 18:13 FBC Vinořská Zvěř Kučera Verner 2:1
Ne 19.11.2006 12:02 FBC Vinořská Zvěř Pospíchal Roubal 1:1
So 04.11.2006 36:26 VSK ČVUT Praha Neo Žofka 1:7
So 04.11.2006 41:24 Poison Bartůšek Lacina 5:2
So 04.11.2006 37:48 Poison Končický Rídl 4:2
So 04.11.2006 25:14 Poison Bartůšek Soukup 3:2
So 04.11.2006 21:52 Poison Lacina Žofka 2:2
So 04.11.2006 19:43 Poison Meravý Roubal 1:2
Ne 22.10.2006 24:12 Florbal TJ Kobylisy Smetana Bubník 2:0
Ne 22.10.2006 09:06 Florbal TJ Kobylisy Kučera Smetana 1:0
Ne 22.10.2006 30:14 FBC Ceteris Paribus Smetana 4:1
Ne 22.10.2006 20:01 FBC Ceteris Paribus Pospíchal 3:0
Ne 22.10.2006 19:08 FBC Ceteris Paribus Fischer Lacina 2:0
Ne 22.10.2006 08:52 FBC Ceteris Paribus Smetana Kučera 1:0
Ne 22.10.2006 40:27 FK Spartak Praha Pospíchal Bubník 6:3
Ne 22.10.2006 37:48 FK Spartak Praha Roubal Fischer 5:2
Ne 22.10.2006 31:39 FK Spartak Praha Pospíchal 4:2
Ne 22.10.2006 22:02 FK Spartak Praha Verner 3:2
Ne 22.10.2006 10:11 FK Spartak Praha Roubal 2:1
Ne 22.10.2006 04:52 FK Spartak Praha Fischer 1:1
Ne 08.10.2006 08:39 Sokol Veteráni Mníšek p/B Žofka 2:2
Ne 08.10.2006 07:52 Sokol Veteráni Mníšek p/B Meravý Roubal 1:2
Ne 08.10.2006 21:46 FBC Sportcentrum 2000 Lacina Žofka 1:2
So 30.09.2006 44:45 FC Bílé Hole Roubal Martynek 4:2 P
So 30.09.2006 43:53 FC Bílé Hole Verner Pospíchal 3:2
So 30.09.2006 41:49 FC Bílé Hole Verner Pospíchal 2:2
So 30.09.2006 15:09 FC Bílé Hole Fischer Martynek 1:2
So 30.09.2006 43:45 SK Bruisers Dejvice Roubal 2:0 S
So 30.09.2006 05:37 SK Bruisers Dejvice Verner Smetana 1:0
So 30.09.2006 31:04 FBC Hopochos Roubal Pospíchal 4:2
So 30.09.2006 27:52 FBC Hopochos Bubník Martynek 3:2
So 30.09.2006 15:53 FBC Hopochos Pospíchal 2:2 T
So 30.09.2006 02:01 FBC Hopochos Pospíchal Meravý 1:0
Ne 24.09.2006 40:24 SK florbal klub Petrovice Rídl Lacina 4:2
Ne 24.09.2006 37:27 SK florbal klub Petrovice Bartůšek 3:2
Ne 24.09.2006 22:14 SK florbal klub Petrovice Bartůšek Meravý 2:0
Ne 24.09.2006 10:15 SK florbal klub Petrovice Rídl Lacina 1:0
So 08.04.2006 31:51 FBC Hornets Praha B Lacina 4:1
So 08.04.2006 31:15 FBC Hornets Praha B Meravý Bartůšek 3:1
So 08.04.2006 12:18 FBC Hornets Praha B Rídl Lacina 2:1
So 08.04.2006 08:15 FBC Hornets Praha B Pospíchal Meravý 1:1
So 08.04.2006 15:55 FC Bílé Hole Bartůšek 1:1
So 08.04.2006 36:03 SK florbal klub Petrovice Bartůšek 1:5
Ne 12.03.2006 40:19 FBC Vlci Tatran Kostelec Pospíchal Žofka 6:3
Ne 12.03.2006 39:08 FBC Vlci Tatran Kostelec Rídl Končický 5:3
Ne 12.03.2006 25:18 FBC Vlci Tatran Kostelec Končický 4:1
Ne 12.03.2006 07:55 FBC Vlci Tatran Kostelec Lacina 3:0
Ne 12.03.2006 06:06 FBC Vlci Tatran Kostelec Rídl Končický 2:0
Ne 12.03.2006 03:41 FBC Vlci Tatran Kostelec Novotný Končický 1:0
Ne 12.03.2006 41:06 FBC Vinořská Zvěř Bartůšek Javornický 7:2
Ne 12.03.2006 39:21 FBC Vinořská Zvěř Pospíchal Meravý 6:2
Ne 12.03.2006 26:15 FBC Vinořská Zvěř Meravý Pospíchal 5:2
Ne 12.03.2006 21:49 FBC Vinořská Zvěř Bartůšek 4:2
Ne 12.03.2006 13:15 FBC Vinořská Zvěř Rídl Lacina 3:1
Ne 12.03.2006 11:22 FBC Vinořská Zvěř Končický 2:1
Ne 12.03.2006 07:15 FBC Vinořská Zvěř Lacina Rídl 1:1
Ne 12.03.2006 09:15 FbK Wildcats Praha Lacina 1:1
So 11.02.2006 34:19 FBC Hornets Praha B Končický Hájek 3:2
So 11.02.2006 15:30 FBC Hornets Praha B Lacina 2:0
So 11.02.2006 05:30 FBC Hornets Praha B Lacina Končický 1:0
So 11.02.2006 42:52 FC Bílé Hole Končický Meravý 4:5
So 11.02.2006 15:45 FC Bílé Hole Žofka 3:3
So 11.02.2006 10:27 FC Bílé Hole Lacina 2:2 P
So 11.02.2006 09:43 FC Bílé Hole Meravý Pospíchal 1:2
So 07.01.2006 39:59 SK florbal klub Petrovice Žofka Hájek 3:4
So 07.01.2006 29:43 SK florbal klub Petrovice Meravý Bartůšek 2:4 O
So 07.01.2006 08:21 SK florbal klub Petrovice Žofka 1:4
So 07.01.2006 44:32 FBC Vlci Tatran Kostelec Meravý Verner 5:2 P
So 07.01.2006 43:51 FBC Vlci Tatran Kostelec Meravý Verner 4:2
So 07.01.2006 25:38 FBC Vlci Tatran Kostelec Lacina 3:0
So 07.01.2006 11:12 FBC Vlci Tatran Kostelec Končický Lacina 2:0
So 07.01.2006 08:31 FBC Vlci Tatran Kostelec Rídl Končický 1:0
So 05.11.2005 38:52 FbK Wildcats Praha Pospíchal 3:0
So 05.11.2005 13:00 FbK Wildcats Praha Bartůšek 2:0
So 05.11.2005 00:31 FbK Wildcats Praha Končický Novotný 1:0
So 05.11.2005 44:27 FBC Hornets Praha B Lacina 5:3
So 05.11.2005 39:29 FBC Hornets Praha B Rídl Končický 4:1
So 05.11.2005 20:56 FBC Hornets Praha B Rídl 3:1
So 05.11.2005 20:54 FBC Hornets Praha B Rídl Lacina 2:1
So 05.11.2005 18:33 FBC Hornets Praha B Novotný Lacina 1:1
Ne 16.10.2005 44:50 FC Bílé Hole Lacina Rídl 7:1
Ne 16.10.2005 43:24 FC Bílé Hole Lacina Končický 6:1
Ne 16.10.2005 41:20 FC Bílé Hole Finger 5:1
Ne 16.10.2005 40:52 FC Bílé Hole Pospíchal Smrt 4:1 P
Ne 16.10.2005 23:48 FC Bílé Hole Meravý Verner 3:0
Ne 16.10.2005 20:47 FC Bílé Hole Rídl 2:0
Ne 16.10.2005 00:38 FC Bílé Hole Lacina Rídl 1:0
Ne 16.10.2005 43:45 SK florbal klub Petrovice Rídl Lacina 5:4
Ne 16.10.2005 42:20 SK florbal klub Petrovice Lacina 4:4
Ne 16.10.2005 41:22 SK florbal klub Petrovice Novotný 3:4
Ne 16.10.2005 24:09 SK florbal klub Petrovice Pospíchal Meravý 2:1
Ne 16.10.2005 23:42 SK florbal klub Petrovice Rídl Lacina 1:1
Ne 25.09.2005 42:57 FBC Vinořská Zvěř Lacina 5:3
Ne 25.09.2005 39:40 FBC Vinořská Zvěř Meravý 4:2
Ne 25.09.2005 39:23 FBC Vinořská Zvěř Končický Rídl 3:2
Ne 25.09.2005 17:27 FBC Vinořská Zvěř Lacina 2:1
Ne 25.09.2005 06:50 FBC Vinořská Zvěř Rídl Žofka 1:0
Ne 25.09.2005 33:52 FbK Wildcats Praha Lacina Končický 4:3
Ne 25.09.2005 27:37 FbK Wildcats Praha Novotný Rídl 3:2
Ne 25.09.2005 10:34 FbK Wildcats Praha Lacina Končický 2:0
Ne 25.09.2005 10:21 FbK Wildcats Praha Končický Žofka 1:0
Čt 21.04.2005 42:14 SK Termix by Akses Lacina Končický 6:0
Čt 21.04.2005 42:01 SK Termix by Akses Pospíšil Lacina 5:0
Čt 21.04.2005 41:52 SK Termix by Akses Rídl Bílý 4:0
Čt 21.04.2005 41:42 SK Termix by Akses Rídl Lacina 3:0
Čt 21.04.2005 08:19 SK Termix by Akses Lacina Rídl 2:0
Čt 21.04.2005 02:49 SK Termix by Akses Lacina 1:0
So 16.04.2005 08:51 Pallotaikurit Lacina Hájek 2:0 P
So 16.04.2005 02:21 Pallotaikurit Rídl Hájek 1:0
So 16.04.2005 09:57 Wizards DDM Praha 10 Lacina 2:0
So 16.04.2005 03:01 Wizards DDM Praha 10 Hájek Končický 1:0
So 12.03.2005 41:39 FBC Vysočany B Rídl Lacina 5:2 P
So 12.03.2005 38:59 FBC Vysočany B Lacina Javornický 4:2
So 12.03.2005 34:26 FBC Vysočany B Končický Rídl 3:2
So 12.03.2005 16:32 FBC Vysočany B Finger Rídl 2:1
So 12.03.2005 09:30 FBC Vysočany B Končický Lacina 1:1
So 12.03.2005 27:13 WC Wozíčkáři Pospíšil Finger 4:5
So 12.03.2005 10:57 WC Wozíčkáři Pospíšil Hájek 3:1
So 12.03.2005 04:10 WC Wozíčkáři Lacina Končický 2:0
So 12.03.2005 00:15 WC Wozíčkáři Končický Lacina 1:0
Ne 20.02.2005 43:00 SK Termix by Akses Lacina Končický 6:4
Ne 20.02.2005 42:33 SK Termix by Akses Hájek Rídl 5:4
Ne 20.02.2005 27:53 SK Termix by Akses Hájek Smrt 4:0 P
Ne 20.02.2005 25:33 SK Termix by Akses Lacina 3:0
Ne 20.02.2005 09:23 SK Termix by Akses Lacina Končický 2:0
Ne 20.02.2005 06:48 SK Termix by Akses Smrt 1:0
Ne 20.02.2005 25:47 Sokol Žižkov I. Končický 2:6
Ne 20.02.2005 17:59 Sokol Žižkov I. Lacina Rídl 1:5
Ne 23.01.2005 08:18 Wizards DDM Praha 10 Smrt Lacina 1:0
Ne 19.12.2004 44:41 FBC Apollo B Rídl 5:5 T
Ne 19.12.2004 35:00 FBC Apollo B Končický 4:3
Ne 19.12.2004 30:42 FBC Apollo B Rídl Lacina 3:2
Ne 19.12.2004 30:09 FBC Apollo B Lacina Rídl 2:2
Ne 19.12.2004 19:29 FBC Apollo B Lacina 1:1
Ne 19.12.2004 33:28 FBC Vysočany B Lacina Rídl 2:2
Ne 19.12.2004 23:53 FBC Vysočany B Lacina Končický 1:1
Ne 19.12.2004 39:39 WC Wozíčkáři Lacina Hájek 4:6
Ne 19.12.2004 26:38 WC Wozíčkáři Hájek Končický 3:4 O
Ne 19.12.2004 16:45 WC Wozíčkáři Rídl Hájek 2:3
Ne 19.12.2004 07:02 WC Wozíčkáři Končický 1:0
So 27.11.2004 37:47 FBC Thunder balls B Končický Potměšil 2:6
So 27.11.2004 04:53 FBC Thunder balls B Lacina Hájek 1:1
So 27.11.2004 14:04 Sokol Žižkov I. Potměšil Lacina 4:1
So 27.11.2004 07:19 Sokol Žižkov I. Lacina Potměšil 3:1
So 27.11.2004 06:28 Sokol Žižkov I. Pospíšil Rídl 2:0
So 27.11.2004 03:33 Sokol Žižkov I. Lacina 1:0
Ne 07.11.2004 41:05 Pallotaikurit Javornický Rídl 3:4
Ne 07.11.2004 32:55 Pallotaikurit Končický 2:3
Ne 07.11.2004 26:55 Pallotaikurit Potměšil Lacina 1:3
Ne 07.11.2004 30:06 Wizards DDM Praha 10 Lacina Rídl 2:4
Ne 07.11.2004 29:20 Wizards DDM Praha 10 Potměšil Lacina 1:4
So 16.10.2004 14:37 FBC Apollo B Lacina Končický 1:5
So 16.10.2004 21:57 FBC Vysočany B Lacina 2:2
So 16.10.2004 01:14 FBC Vysočany B Rídl Končický 1:0
So 16.10.2004 11:52 WC Wozíčkáři Lacina Končický 2:0
So 16.10.2004 10:38 WC Wozíčkáři Lacina Končický 1:0
So 25.09.2004 27:39 SK Termix by Akses Lacina 4:1
So 25.09.2004 27:27 SK Termix by Akses Hájek 3:1
So 25.09.2004 22:26 SK Termix by Akses Lacina Rídl 2:1
So 25.09.2004 07:16 SK Termix by Akses Smrt Lacina 1:0
So 25.09.2004 43:28 FBC Thunder balls B Rídl Lacina 7:3
So 25.09.2004 35:25 FBC Thunder balls B Rídl Lacina 6:3
So 25.09.2004 18:27 FBC Thunder balls B Hájek 5:1
So 25.09.2004 12:37 FBC Thunder balls B Končický Lacina 4:1
So 25.09.2004 05:20 FBC Thunder balls B Javornický Hájek 3:1
So 25.09.2004 01:11 FBC Thunder balls B Hájek Končický 2:0
So 25.09.2004 00:27 FBC Thunder balls B Rídl 1:0 T
So 25.09.2004 44:56 Sokol Žižkov I. Lacina Končický 14:1
So 25.09.2004 41:42 Sokol Žižkov I. Končický Javornický 13:1
So 25.09.2004 39:47 Sokol Žižkov I. Rídl Končický 12:1
So 25.09.2004 38:00 Sokol Žižkov I. Rídl Lacina 11:1
So 25.09.2004 36:08 Sokol Žižkov I. Rídl 10:1
So 25.09.2004 32:46 Sokol Žižkov I. Rídl 9:1
So 25.09.2004 31:21 Sokol Žižkov I. Lacina Rídl 8:1
So 25.09.2004 27:24 Sokol Žižkov I. Rídl Lacina 7:1
So 25.09.2004 25:26 Sokol Žižkov I. Končický Rídl 6:1
So 25.09.2004 25:19 Sokol Žižkov I. Rídl Lacina 5:1
So 25.09.2004 23:54 Sokol Žižkov I. Hájek Rídl 4:1
So 25.09.2004 22:28 Sokol Žižkov I. Končický Lacina 3:1
So 25.09.2004 10:32 Sokol Žižkov I. Hájek Rídl 2:1
So 25.09.2004 02:21 Sokol Žižkov I. Lacina 1:0
bottom